Yashica Lens ML c 4/200mm objektív sz.. A5615320

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Végső ár: 5 500 Ft

Végső nyertes: ROLIFOTO

Licitek száma: 3

Aukció vége: 2022. május 25. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tok, védősapkák nélkül.

27600