Aukció> FOTÓ > Filmfelvevő, vetítő és tartozékai / Movie camera, projector

Siemens16mm filmfelvevő, Xenon 1,5/2,5cm objektív sz.: 914053

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

Végső ár: 11 000 Ft

Végső nyertes: BOROS

Licitek száma: 6

Aukció vége: 2022. július 11. 20:00

Esztétikai állapota: Restaurálható. Némi hiánypótlás ráfér. Kisebb, kevésbé fontos részek töröttek, vagy hiányosak

Műszaki állapota: Nem használható javítás és tisztítás nélkül. Esetleg a zárszerkezet, fénymérő vagy a filmtovábbítórész törött és/vagy erősen hibás.

Kazetta, tok nélkül.

27980