Aukció> FOTÓ > Filmfelvevő, vetítő és tartozékai / Movie camera, projector >
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Végső ár: 3 800 Ft
Végső nyertes: Anonymus
Licitek száma: 5
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2022. 12. 08. 19:00
Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs
Műszaki állapota: Csak részben, nem teljes körűen használható, pl. a zárszerkezet hosszú időknél nem működik. Vagy a fénymérő nem működik.
Tokkal - hibás, kopottas. Mikrofonnal.
29432