Aukció> Könyv, újság, prospektus / Book, newspaper >
Kikiáltási ár: 300 Ft
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2022. 12. 20. 19:00
Kemény vászon fedelű, 304 oldal, gerincnél sérült, kb.: 13x17cm. Hagyatékból.
29542