Kodak Retina I (Type 149) fényképezőgép sz.: 370060 K, Retina Xenar 3,5/5cm objektív sz.: 1558473 cca.: 1939-40.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

Végső ár: 7 500 Ft

Végső nyertes: BOROS

Licitek száma: 4

Aukció vége: 2023. január 25. 20:00

Esztétikai állapota: Komplett, de korának megfelelően átlagosan használt

Tokkal (kopottas).

29889