Aukció> Mikroszkóp

Leitz Laborlux K binoculáris, átvilágítós mikroszkóp sz.: 513547 ; 512792/037228

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Aukció vége: 2023. január 25. 20:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Világít. Objektívek:  160/0,17 NPL Fluotar 40/0.70 ; 519760 Leitz Wetzlar ; 160/- NPL Fluotar 6,3/0,20 ; ∞/0/30 NPL Fluotar 50x/0,85

29892