Aukció> Könyv, újság, prospektus / Book, newspaper >
Kikiáltási ár: 200 Ft
Végső ár: 1 600 Ft
Végső nyertes: JVF
Licitek száma: 5
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2023. 04. 11. 20:00
Műszaki Értelmező Szótár. Kemény vászon fedelű (kopottas), 220 oldqal, kb.: 14,5x20,5cm. Hagatékból.
30572