Egyéb aukció

Mambó tekercses magnetofon (1960-as évek)

BRG gyártmány. A használat jelei láthatóak rajta, nincs kipróbálva.

21429

0 2020.04.03.
5 000 Ft
Iránytű hajózáshoz. sz.:762

Iránytű hajózáshoz. sz.:762

Szovjet gyártmány. Helyenként kopott felület.

21430

0 2020.04.06.
30 000 Ft