Egyéb aukció

Mérleggyár Labormérleg  sz.: 74363

50-1000g. Átlagosan használt állapotban.

33845

1 2024.05.07.
1 000 Ft
Maci fotós felszereléssel, bőrönddel

Kerámia, jó állapotban, kb.: 12cm magas. Hagyatékból.

33870

0 2024.05.09.
500 Ft
Maci fényképezőgéppel, sportos öltözékben

Kemény műanyag, kb.: 10,5cm magas, jó állapotban. Hagyatékból.

33871

0 2024.05.09.
500 Ft
Fém cigaretta tartó, púder-tükör résszel

Kivül enyhén, belül erősebben kopottas.  Hagyatékból.

33850

0 2024.05.08.
400 Ft
Nyaklánc fényképezőgép medállal

Lánc kb.: 34cm, medál széllesség kb.: 3,5cm, enyhén kopottas. Hagyatékból.

33867

0 2024.05.09.
200 Ft
Nyaklány fényképezőgép medállal - fehér

Lánc kb.: 27cm hosszú, medál szélesség kb.: 3cm  jó állapotban. Hagyatékból.

33868

0 2024.05.09.
200 Ft
Fotóművészeti Nyári Egyetem Szolnok - kerámia plakett

Jó állapotban, átmérő kb.: 7cm. Hagyatékból.

33869

0 2024.05.09.
100 Ft
Lovas plakett - hologram

Lovas plakett - hologram

Kb.: 4cm átmérő. Hagyatékból.

33865

0 2024.05.09.
100 Ft