Maci fotós felszereléssel, bőrönddel Kerámia, jó állapotban, kb.: 12cm magas. Hagyatékból.
33870 |
0 | 2024.05.09. 20:00 |
500 Ft | |
Kb.: 4cm átmérő. Hagyatékból.
33865 |
0 | 2024.05.09. 19:00 |
100 Ft | |
Maci fényképezőgéppel, sportos öltözékben Kemény műanyag, kb.: 10,5cm magas, jó állapotban. Hagyatékból.
33871 ... |
0 | 2024.05.09. 19:00 |
500 Ft | |
Nyaklánc fényképezőgép medállal Lánc kb.: 34cm, medál széllesség kb.: 3,5cm, enyhén kopottas. Hagyatékból.
33867 ... |
0 | 2024.05.09. 18:00 |
200 Ft | |
Fotóművészeti Nyári Egyetem Szolnok - kerámia plakett Jó állapotban, átmérő kb.: 7cm. Hagyatékból.
33869 |
0 | 2024.05.09. 18:00 |
100 Ft | |
Nyaklány fényképezőgép medállal - fehér Lánc kb.: 27cm hosszú, medál szélesség kb.: 3cm jó állapotban. Hagyatékból.
33868 ... |
0 | 2024.05.09. 18:00 |
200 Ft | |
Fém cigaretta tartó, púder-tükör résszel Kivül enyhén, belül erősebben kopottas. Hagyatékból.
33850 |
0 | 2024.05.08. 20:00 |
400 Ft | |
Mérleggyár Labormérleg sz.: 74363 50-1000g. Átlagosan használt állapotban.
33845 |
1 | 2024.05.07. 20:00 |
1 000 Ft |