Egyéb használati cikk / Other used Goods aukció

AEG elektromos fém teafőző készülék, tea szűrővel   sz.:46115

0 2019.07.22.
10 000 Ft
Cvikker konkáv lencsével

Cvikker konkáv lencsével

Bal oldali lencse széle csorbás

19500

3 2019.07.19.
900 Ft
Félix elnevezésű orosz mechanikus számológép

3 2019.07.22.
6 000 Ft
Korabeli, telefonbeszélgetést lehallgatni hivatott készülék.

A készüléken nincs felirat, pár helyen kopás látható

19509

0 2019.07.22.
15 000 Ft
OPHTHALMOSCOPE LANDOLT Szemtükör

Eredeti patent dobozban.

19519

0 2019.07.23.
3 000 Ft
Periszkóp szovjet gyártmány  (ND01CT2115)

Masszív, súlyos készülék, a keresőben beosztással. Kb.: 36cm hosszú.

19525

0 2019.07.23.
10 000 Ft
Sanitas német gyártmányú hajszárító készülék   sz.:778

110V, nincs kipróbálva. Érintésvédelmi szempontból aggályos! Néhány helyen rozsda foltok.

0 2019.07.22.
8 000 Ft
Schuco Micro Racer 1047 Porsche felhúzhatós Polizei autó

Eredeti dobozban, leírással, felhúzóval. Működik.

19514

3 2019.07.22.
12 000 Ft
Süss Nándor (Budapest) szintező készülék  sz.:54659

Typ 31A. Jó állapotban, néhány helyen kopás látható.

19516

0 2019.07.22.
10 000 Ft