Egyéb optikai cikk aukció

Szemvizsgáló eszköz

Szemvizsgáló eszköz

Eredeti dobozában, jó állapotban.

22564

0 2020.09.28.
2 000 Ft
ROW Unistar távcsőszemüveg és látcső

Összerakható. Német nyelvű leírással. Eredeti dobozában, újszerű állapotban. A doboz sérült.

0 2020.09.28.
5 000 Ft
Csíptetős szemüveg

Csíptetős szemüveg

Tokkal - Libál Lajos. Szarunak látszó keret, convex üveg - a bal oldali csorbás a szélén.

0 2020.09.28.
3 000 Ft
Carl Zeiss Jena szemfenék vizsgáló eszköz sz.: 00162

Újszerű állaptban. Nincs kipróbálva.

22563

0 2020.09.28.
4 000 Ft