Fényképezőgép / Camera aukció

Praktica PLC3 fényképezőgép sz.: 622235, Pancolar MC electric 1,8/50mm objektív; sz.: 10879637, tokkal

2 2019.06.17.
11 000 Ft
Kiev 303 16mm-es piros pocket gép, tokkal

19218

1 2019.06.17.
2 000 Ft
Leningrád fényképezőgép gsz.:644584, Jupiter-6 2/50mm objektív N 6506576, tokkal, cca.: 1956-1964

19232

2 2019.06.18.
12 000 Ft
Taxona 24x24-es felvételeket exponáló fényképezőgép, Zeiss Tessar 3,5/37,5mm objektív  sz.: 3735402   cca.: 1952. Tokkal

19230

1 2019.06.18.
2 000 Ft
Kiev fényképezőgép gysz.: 9126759, Nikon bajonettel, Heliosz-81 H MC 2/50mm objektív, tokkal

19231

2 2019.06.18.
7 500 Ft
Zorkij 3 fényképezőgép gysz.: 5510578, Jupiter 2/50mm objektív, N 5517562   cca.: 1951-1955. Tok nélkül

19229

10 2019.06.18.
11 000 Ft
Praktica PLC3 fényképezőgép, Carl Zeiss Jena Flektogon electric MC  2,4/35mm objektív,  sz.: 10449178, tokkal

19250

1 2019.06.20.
16 000 Ft
Minolta X-700 fényképezőgép tokkal; Rokkor objektívek: MD 1,4/50mm  sz.: 8064800;  MD 2,8/28mm  sz.: 90226831

A tok több helyen kopott

19251

1 2019.06.20.
16 000 Ft
Zeiss Ikon Contaflex fényképezőgép gsz.:P4844, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 4378664, cca: 1967-70. tok nélkül, hibás

19244

1 2019.06.21.
2 000 Ft
Exakta Varex IIa fényképezőgép,  gsz.:902261, Carl Zeiss Jena Biotar 2/58mm objektí  sz.:5542017,  cca.: 1957

Tokkal, eredeti dobozban: Exakta Varex  Ihagee Dresden A16 felirattal

19262

11 2019.06.24.
20 000 Ft
Zenit-E fényképezőgép gsz.:78324734, Industar 3,5/50mm objektív, sz.: 7853213, tokkal

19261

0 2019.06.24.
2 000 Ft
Zenit-B fényképezőgép  gsz.:71191102, Industar-50-2  3,5/50mm objektív  sz.:7107132, tokkal

19267

0 2019.06.24.
2 000 Ft
Argus fényképezőgép gsz.: 1922308418, Coated Sintar Argus 3,5/50mm objektív, cca.:1958-1966., tokkal

Amerikai gyártmány

19283

1 2019.06.25.
10 000 Ft
Dici 3x4-es (127-es film) fényképezőgép tok nélkül, cca.:1938-1949

9 2019.06.25.
21 000 Ft
Alfa 2   35mm-es fényképezőgép, cca.:1963.  Tokkal

19279

1 2019.06.25.
6 000 Ft
Sida 24x24-es fényképezőgép, cca.: 1936, tokkal

19278

1 2019.06.25.
3 000 Ft
EXA Ihagee Dresden fényképezőgép, gsz.:243181;  Carl Zeiss Jena Tessar 3,5/50mm, sz.: 3763778, tokkal  cca.: 1956.

19280

0 2019.06.25.
6 000 Ft
Zorkij C  fényképezőgép, gsz.: 57139612, Industar-22 3,5/5cm objektív  sz.:7099920, tokkal, cca.: 1955-1958.

19284

0 2019.06.25.
10 000 Ft
Kodak Brownie Flash  Camera, tokkal,  cca.:1959-1960

Bakelit váz, a fém részeken kevés rozsda nyomokban látható.

19288

0 2019.06.25.
3 000 Ft
Lumiere box fényképezőgép, barna  cca.: 1950-1952, tokkal - vállszíj nélkül

19289

0 2019.06.25.
5 000 Ft