Fényképezőgép / Camera aukció

Yashica MG-1 fényképezőgép  sz.: 81101106, Yashinon 2,8/45mm objektív    cca.: 1975.

Tokkal, megkímélt állapotban. A hozzá tartozó speciális elem hiányában kipróbálni nem tudtuk.

1 2019.08.22.
4 000 Ft
Kodak Instamatic fényképezőgépek  5db

3 2019.08.22.
1 800 Ft
Mikroma II (Meopta) 16mm fényképezőgép sz.:28970, Mirar 3,5/20mm objektív  cca: 1959.

Eredeti, kézi fogós bőr tokban.

19728

2 2019.08.22.
16 000 Ft
Minox Wetzlar III  fényképezőgép tartozékokkal  cca.: 1954-63.

3 2019.08.22.
21 000 Ft
Zorki 4K fényképezőgép  sz.: 75012008, Jupiter-8 2/50mm objektív  sz.: 7503523   cca.:1972-78.

Tokkal, vállszíjjal. Távmérő nem működik.

19715

5 2019.08.22.
4 600 Ft
Lumiere  Scoutbox

Lumiere Scoutbox "Art-Deco" fényképezőgép cca.: 1936.

120-as, 6x9. Front rész megkopott. Működőképes.

19745

0 2019.08.26.
4 000 Ft