Fényképezőgép / Camera aukció

Régi fotó - harisnyareklám

Régi fotó - harisnyareklám

Átlagosan használt állapotban. Kb.: 8,5x13,5cm

33371

3 2024.03.18.
600 Ft
Voigtländer  Bessa I 6x9 fényképezőgép, Vaskar 4,5/105mm objektív

Tok nélkül, felső részen, exponáló gomb közelében pontszerű horpadás.

33422

0 2024.03.19.
28 000 Ft
Zenit ET fényképezőgép sz.: 83154851, Industar-61L/3-MC 2,8/50mm objektív sz.: 8413512

Tok nélkül, vászon vállszíjjal.

33391

1 2024.03.19.
15 000 Ft
Tweety fényképezőgép gyerekeknek pocket 110-es

33382

1 2024.03.20.
200 Ft
'SupaSnaps' Snappit II. műanyag vázas fényképezőgép

Csak a speciális Snappit filmmel használható. Exponál. UK.  Hagyatékból.

33418

0 2024.03.22.
200 Ft
Minolta AF Freedom Zoom 135EX fényképezőgép sz.: 13513280

Tok nélkül.

33462

0 2024.03.26.
300 Ft
Braun Paxette electromatic fényképezőgép sz.: 403166, Enn 40mm objektív  sz.: 2105736agon

Tokkal - hibás.

33470

0 2024.03.26.
500 Ft
Zeiss Ikon Voigtländer Icarex 35S fényképezőgép sz.: P72752, Color-Pantar 2,8/50mm objektív sz.: 7055997 + objektív

Tokkal. Carl Zeiss Super-Dynarex 4/135 objektív sz.: 7400177 - tisztításra szorul

33...

0 2024.03.26.
5 000 Ft
EXA Ia fényképezőgép sz.: 388237, Domiplan 2,8/50mm objektív sz.: 5145356

Tokkal, fénymérővel.

33471

0 2024.03.26.
5 000 Ft
Zorkij-4 fényképezőgép sz.: 5731543, Jupiter-12 2,8/35mm objektív sz.:7310504

Tokkal Objektív résznél varrás félig elengedett.

33461

1 2024.03.26.
7 000 Ft
Revue X-4M fényképezőgép sz.: 107665, Tamron 3,5-4,5/28-70mm objektív sz.: 1002899 + vaku, +winder

Tok nélkül, Revue SM18R vaku - tokkal, Revue winder sz.: 301895

33468

0 2024.03.26.
6 000 Ft
Linhof Kardan Bi System fényképezőgép sz.: 3661248, Symmar 5,6/150 objektív sz.: 11764425 tartozékokkal

0 2024.03.26.
200 000 Ft