Fényképezőgép / Camera aukció

'SupaSnaps' Snappit II fényképezőgép

Nincs kipróbálva.  Hagyatékból.

29971

1 2023.02.02.
200 Ft
Voigtländer Bergheil 9x12cm dupla kihuzatos fényképezőgép sz.: 31006  cca.: 12914-32

Tokkal, egy db. kazettával.

29996

3 2023.02.06.
18 000 Ft
Fél Dici fényképezőgép

Fél Dici fényképezőgép

Hátsó rész hiányzik.

30027

1 2023.02.08.
1 000 Ft
Carl Zeiss Jena  Universal-Palmos 9x12 fényképezőgép váz sz.: 5993

2 2023.02.09.
5 500 Ft
Gautier Galmbach 4,5x5,5 fényképezőgép, Rodenstock-Trinar-Anastigmat  4,5/10,5cm objektív

Tokkal. Korának megfelelően használt. Hiányos.

30055

1 2023.02.10.
5 000 Ft
Voigtländer Bessa 6x9 és 4,5x6cm fényképezőgép

Tok nélkül. Erősen használt, objektívről szöveges rész lekopott. Hibás.

30057

0 2023.02.10.
5 000 Ft
Ljubitel 2  fényképezőgép sz.: 7587266

Tok nélkül.

30048

0 2023.02.10.
6 000 Ft
Nikon Zoom 100 AF fényképezőgép sz.: 4119251

Tokkal.

30051

0 2023.02.10.
7 000 Ft
Franka Rollfix 6x9 fényképezőgép, Victar 6,3/10,5cm objektív sz.: 528415

HAFA tokkal. Objektív nem eredeti, zár működik.

30054

0 2023.02.10.
7 000 Ft
Voigtländer Bessa 6x9 és 4,5x6cm fényképezőgép, Anastigmat Voigtar 4,5/11cm objektív sz.: 2412905

Tok nélkül.

30056

0 2023.02.10.
8 000 Ft
Beirette fényképezőgép, Meritar 2,9/45mm objektív

Tokkal.

30076

0 2023.02.14.
500 Ft
Zenit-E fényképezőgép váz sz.: 75274962

Átlagosan használt állapotban, bőrözés hátul sérült. Hibás.

30077

0 2023.02.14.
200 Ft
Goerz Tenax fényképezőgép sz.: 175506, Dogmar 4,5/10cm objektív sz.: 536933

Tok nélkül. Hosszú idő hibás.

30087

0 2023.02.14.
14 000 Ft