Fényképezőgép / Camera aukció

Ihagee EXA fényképezőgép, sz.: 468527, Tessar 2,8/50mm objektív, sz.: 5132679

Tok nélkül. Bőrözés pár helyen feljött.

23129

1 2020.11.30.
5 000 Ft
Stereo Realist fényképezőgép sz.: A65079, David White Anastigmat 3,5/35mm objektív  cca.: 1947.

Tok nélkül, objektív sapkákkal.

23161

1 2020.12.02.
20 000 Ft
MOM Mometta II.fényképezőgép sz.: 545334, Ymmar 3,5/50mm objektív sz.: 14776  cca.: 1957-58.

Tok nélkül.

1 2020.12.02.
15 000 Ft
Zenit-C fényképezőgép sz.: 60280489, Industar-50 3,5/50mm objektív sz.: 6515681  cca.: 1955-61.

Tok nélkül, objektív sapkával.

23158

1 2020.12.02.
7 000 Ft
Leningrad fényképezőgép (négy csavaros) sz.:612586, Jupiter-8 2/50mm objektív sz.:6201667  cca.: 1964

Tok nélkül, fém objektív sapkával.

23160

1 2020.12.02.
15 000 Ft
Fed-1 fényképezőgép sz.: 625241, Leica objektívvel: Leitz Elmar 3,5/50mm cca.: 1934-55.

Tok nélkül, objektív sapkával. Leica utánzat.

23159

1 2020.12.02.
10 000 Ft
Fuji Instax 100 Camera

Fuji Instax 100 Camera

1 2020.12.03.
8 000 Ft
MOM Fotobox fényképezőgép; Achromat 7,7/75 mm objektív

Tok nélkül.

23207

3 2020.12.03.
3 400 Ft
Kiev 15 TEE sz.: 7802924, Helios-81 Automat 2/58mm objektív sz.: 782826 ; + Jupiter-11 4/135 objektív sz.: 831481

Tokkal, Jupiter objektív dobozban, objektív sapkákkal.

23104

0 2020.12.08.
49 000 Ft
Olympus-Pen EE-2 automata fényképezőgép sz.: 3040796  cca.: 1968-77.

Tokkal (viseltes).

23225

0 2020.12.10.
2 000 Ft
Rolleiflex Automat fényképezőgép sz.: 1052261, Tessar 3,5/75mm objektív sz.: 1856370  cca.: 1939-49.

Rolleikin kisfilm adapterrel, tokkal.

23226

0 2020.12.10.
35 000 Ft
Kiev-19 fényképezőgép sz.: 9104296, Helios-81 MC 2/50mm objektív sz.: 9101421

Tokkal, objektív sapkával.Tükör tisztításra szorul.

23227

0 2020.12.10.
13 000 Ft
Zorkij-3M fényképezőgép sz.: 5549740, Jupiter-8 2/50mm objektív sz.: 5866031  cca.: 1954-56.

Tokkal.

23231

0 2020.12.10.
20 000 Ft
MOM Fotobox fényképezőgép

MOM Fotobox fényképezőgép

Eredeti (hiányos, sérült) papír dobozában, vállszíjjal.

23233

0 2020.12.10.
10 000 Ft
Etüd roll filmes plasztik fényképezőgép

Szovjet gyártmány.

23182

1 2020.12.18.
500 Ft
Fed sztereo fényképezőgép tartozékokkal  sz.: 301208, Industar 2,8/38mm objektív

0 2020.12.18.
60 000 Ft