Átlagosan használt állapotban. Kb.: 8,5x13,5cm
33371 |
3 | 2024.03.18. 19:00 |
600 Ft | |
Voigtländer Bessa I 6x9 fényképezőgép, Vaskar 4,5/105mm objektív Tok nélkül, felső részen, exponáló gomb közelében pontszerű horpadás.
33422 |
0 | 2024.03.19. 20:00 |
28 000 Ft | |
Zenit ET fényképezőgép sz.: 83154851, Industar-61L/3-MC 2,8/50mm objektív sz.: 8413512 Tok nélkül, vászon vállszíjjal.
33391 |
1 | 2024.03.19. 20:00 |
15 000 Ft | |
Tweety fényképezőgép gyerekeknek pocket 110-es 33382 |
1 | 2024.03.20. 19:00 |
200 Ft | |
'SupaSnaps' Snappit II. műanyag vázas fényképezőgép Csak a speciális Snappit filmmel használható. Exponál. UK. Hagyatékból.
33418 ... |
0 | 2024.03.22. 20:00 |
200 Ft | |
Minolta AF Freedom Zoom 135EX fényképezőgép sz.: 13513280 Tok nélkül.
33462 |
0 | 2024.03.26. 18:00 |
300 Ft | |
Braun Paxette electromatic fényképezőgép sz.: 403166, Enn 40mm objektív sz.: 2105736agon Tokkal - hibás.
33470 |
0 | 2024.03.26. 19:00 |
500 Ft | |
Tokkal. Carl Zeiss Super-Dynarex 4/135 objektív sz.: 7400177 - tisztításra szorul
33... |
0 | 2024.03.26. 19:00 |
5 000 Ft | |
EXA Ia fényképezőgép sz.: 388237, Domiplan 2,8/50mm objektív sz.: 5145356 Tokkal, fénymérővel.
33471 |
0 | 2024.03.26. 20:00 |
5 000 Ft | |
Zorkij-4 fényképezőgép sz.: 5731543, Jupiter-12 2,8/35mm objektív sz.:7310504 Tokkal Objektív résznél varrás félig elengedett.
33461 |
1 | 2024.03.26. 20:00 |
7 000 Ft | |
Revue X-4M fényképezőgép sz.: 107665, Tamron 3,5-4,5/28-70mm objektív sz.: 1002899 + vaku, +winder Tok nélkül, Revue SM18R vaku - tokkal, Revue winder sz.: 301895
33468 |
0 | 2024.03.26. 20:00 |
6 000 Ft | |
2db Linhof 9x12cm kazetta, 3db.Fidelity Elite 4x5coll kazetta, szűrő, rúdhosszabbító,... |
0 | 2024.03.26. 20:00 |
200 000 Ft |