Fényképezőgép / Camera aukció

Altix fényképezőgép, Pololyt 3,5/3,5cm objektív sz.:467188 cca.:1938.

Tok nélkül, 24x24mm kép.

20180

4 2019.10.21.
5 500 Ft
Agfa ISO-RAPID I C fényképezőgép

Kopott, egy-két helyen szakadt papír dobozban.

20179

1 2019.10.21.
300 Ft
Olympus Stylus fényképezőgép sz.:7808888

Tok nélkül.

20182

2 2019.10.21.
5 500 Ft
Zorki 10 fényképezőgép sz.:7111850, Indusztar.63 2,8/45mm objektív sz.:0066141  cca.:1964-78

Tok nélkül.

20181

1 2019.10.21.
1 000 Ft
Zorkij fényképezőgép sz.:183436; Indusztar-22 3,5/50mm objektív sz.:5204296  cca.:1951-53

Tok nélkül.

20183

0 2019.10.21.
10 000 Ft
Fed fényképezőgép sz.:377132; Fed 3,5/51mm objektív

Tok nélkül.

20184

0 2019.10.21.
10 000 Ft
Zorkij fényképezőgép sz.:55114635; Indusztar-22 3,5/50mm objektív sz.:5093871

Tok nélkül.

20185

0 2019.10.21.
7 000 Ft
Tessina fényképezőgép sz.:63035; Tessinon 2,8/25mm objektív cca.:1960.

1 2019.10.24.
75 000 Ft
Praktica Nova B fényképezőgép sz.:126351; Meyer-Optik Görlitz Oreston 1,8/50mm objektív sz.:3728949

Tokkal, objektív sapka nélkül.

20212

2 2019.10.24.
7 500 Ft
Meopta Flexaret fényképezőgép; Mirar II 3,5/80mm objektív sz.: 20413441

Tokkal, objektív sapkával.

20213

0 2019.10.24.
9 000 Ft
Zarja fényképezőgép sz.:0139545; Indusztar-26M 2,8/5cm objektív sz.:1001802, cca.: 1961.

Tokkal, objektív sapkával. Sárga -17 szűrővel. Fed2-höz hasonló.

20243

0 2019.10.25.
4 000 Ft
Ricoh 500 fényképezőgép sz.:4609; Riken2,8/45mm objektív sz.:21389  cca.:1967.

Tok nélkül. Alsó gyorsfelhúzó kar nem eredeti.

20204

2 2019.10.28.
5 500 Ft
Canon Demi Rapid felezős fényképezőgép sz.:130866; Canon Lens SH 1,7/30mm objektív cca.:1963-64.

Tok nélkül.

20203

9 2019.10.28.
9 000 Ft
Ricoh 35 EFS fényképezőgép, sz.:38359394; Color Rikenon 2,8/40mm objektív

Tokkal, vállszíjjal.

20200

0 2019.10.28.
2 000 Ft
Kodak Instamatic fényképezőgépek 5db.

Kodak: 155x; 77x - hosszabb kézi fogóval; 56x - kis kézi fogóval;104 - tokkal; 133 - tokkal

0 2019.10.29.
1 500 Ft