Minetta kém fényképezőgép
Tokkal. Hibás, bőrözés hiányos.
33490
2 |
2 400 Ft |
Polaroid 1000 kamera
SX70. Hibás.
33494
19 |
2 200 Ft |
Kodak Funsaver eldobható fényképezőgép
Bontatlan csomagolásban. Lejárt: 2017/03
33498
12 |
1 300 Ft |
Asahi Pentax ILX fényképezőgép sz..: 5316935, Pentaxa-A SMC 1,7/50mm objektív sz.: 1708273
Tokkal.
33488
27 |
125 000 Ft |
Canon Prima Super 115 fényképezőgép sz.: 5802516
Tok nélkül.
33507
5 |
550 Ft |
Chinon 35FS-II fényképezőgép sz.: 758182
Tokkal.
33508
1 |
100 Ft |
Pentacon Penti fényképezőgép sz.: 385052
Tokkal.
33512
12 |
3 200 Ft |
Kihuzatos 9x12-es fényképezőgép, Steinheil Anastigmatique F14cm objektív sz.: 44273
Nem kihúzható, matt üveg hiányzik.
33504
0 |
6 000 Ft |
Voigtländer Box fényképezőgép
33501
0 |
12 000 Ft |
Contax RTS fényképezőgép váz sz.: 086340
Tok nélkül. Hátfal nem nyílik, bőrözés sérült.
33506
0 |
8 000 Ft |
Minolta AFC fényképezőgép sz.: 1091049, EF-C vakuval sz.: 50779648
33528
2 |
1 100 Ft |
Kodak Retinette IIA fényképezőgép sz.: 73483, Reomar 2,8/45mm objektív
Tokkal. Hátfal nem záródik.
33530
1 |
1 000 Ft |
Fed 3 fényképezőgép sz.: 8511544, Industar-61 2,8/52mm objektív sz.: 8511653
Tokkal.
33537
1 |
2 000 Ft |
Nikon AF3 fényképezőgép sz.: 3036151
Tokkal.
33532
2 |
400 Ft |
Yashica Samurai X3.0 AF fényképezőgép sz.: 157677, ZOOM Lens 3,5-4,3/25-75mm objektív
Tokkal.
33535
8 |
2 600 Ft |
Fed-4 fényképezőgép sz.: 286587, Industar-22 3,5/50mm objektív sz.: 5252117
Tokkal.
33536
1 |
3 000 Ft |
Fed-2 fényképezőgép sz.: 2280395, Industar-26m 2,8/52mm objektív sz.: 1178725
Tokkal.
33538
5 |
4 400 Ft |
Zorkij C fényképezőgép sz.: 56124058, Industar-22 3,5/5cm objektív sz.: 624680
Tokkal (pár helyen varrásnál szakadt).
33533
1 |
5 000 Ft |
Zeiss Ikon fényképezőgép sz.: 628411, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 4049556
Tokkal, gumis napellenzővel,
33534
5 |
4 800 Ft |
Szmena 8M fényképezőgép sz.: 81460638
Tokkal.
33539
1 |
500 Ft |