Fényképezőgép / Camera aukció

Bohóc fejet ábrázoló fényképezőgép 110-es film

Kopottas, nincs kipróbálva. Kb.: 11,5cm átmérő. Hagyatékból.

27678

0 2022.06.07.
300 Ft
Gyermek színes, plasztik fényképezőgép 135-ös.

Kézi fogóval. Működik. Hagyatékból.

27550

1 2022.05.20.
500 Ft
Pouva Modell P56 (Exportmodell) fényképezőgép 120-as

Tokkal - varrásnál pár helyen elengedett.

27596

1 2022.05.25.
1 000 Ft
Soligor Smile gyerek fényképezőgép

Tok nélkül 135-ös. Hagyatékból.

27681

0 2022.06.07.
1 000 Ft
Altissa 6x6 box fényképezőgép  sz.:12/2036

Tokkal.

27587

1 2022.05.24.
3 000 Ft
Minolta Dynax 3xi fényképezőgép sz.: 20109760, AF Power Zoom 4-5,6/35-80nn objektív sz.: 17106626

Tok nélkül, vállszíjjal.

27603

0 2022.05.26.
3 000 Ft
Utitárs fényképezőgép

Utitárs fényképezőgép

Hagyatékból.

27686

0 2022.06.07.
3 000 Ft
Balda Jubilette 35mm fényképezőgép, Baltar 2,9/5cm objektív sz.: 511869

Bőrözés hiányos.

27593

0 2022.05.25.
5 000 Ft
Zenit-B fényképezőgép sz.: 72103611, Helios-44-2 2/58mm objektív sz.: 7252994

3 2022.05.25.
7 000 Ft
Canon EOS 33 fényképezőgép váz sz.: 4924621

Tok nélkül, vászon, márkázott vállszíjjal.

27594

1 2022.05.25.
10 000 Ft
KW Kamera-Werkstätten  Dr. Patent  6,5x9cm lemezes fényképezőgép sz.: 31932, Tessar 4,5/12cm objektív sz.:9522189  cca.: 1921.

Tokkal,  3db síkfilm kazetta tokkal, pack kazetta. Zárhibás.

27588

1 2022.05.24.
12 000 Ft
MOM Mometta II fényképezőgép sz.: 545976, Ymmar 3,5/50mm objektív  sz.: 15314

Tokkal.

27672

0 2022.06.08.
20 000 Ft
Contax RTS II Quartz fényképezőgép sz.: 155699, Planar  T* 1,7/50mm objektív sz.: 6342347 tartozékokkal

0 2022.05.26.
80 000 Ft