Fényképezőgép / Camera aukció

Voigtländer  Bessa I 6x9 fényképezőgép, Vaskar 4,5/105mm objektív

Tok nélkül, felső részen, exponáló gomb közelében pontszerű horpadás.

33422

0 2024.04.08.
28 000 Ft
Contax RTS fényképezőgép váz sz.: 086340

Tok nélkül. Hátfal nem nyílik, bőrözés sérült.

33506

0 2024.04.02.
8 000 Ft
Konica FP 1  fényképezőgép váz sz.: 808935

Tokkal (nagyon rossz állapotban)

33572

0 2024.04.09.
1 000 Ft
Agfa Standard fényképezőgép AF957, Anastigmat 7,7/10,8cm objektív sz.: 209114

Tok nélkül.

33589

0 2024.04.10.
13 000 Ft
Utitárs fényképezőgép

Utitárs fényképezőgép

Tok nélkül, vállszíjjal.

33614

0 2024.04.12.
4 000 Ft
Voigtländer Vito CLR fényképezőgép sz.: 242789, Color-Skopar 2,8/50mm objektív

Tokkal (sérült), UV szűrő, napellenző.

33592

0 2024.04.10.
4 000 Ft
Olympus OM-D E-M5 fényképezőgép váz sz.: BF4204471 tartozékokkal

0 2024.04.10.
3 000 Ft
Voigtländer Box fényképezőgép

Voigtländer Box fényképezőgép

33501

0 2024.04.02.
12 000 Ft
Kihuzatos 9x12-es fényképezőgép, Steinheil Anastigmatique F14cm objektív sz.: 44273

Nem kihúzható, matt üveg hiányzik.

33504

0 2024.04.02.
6 000 Ft
Olympus OM30 fényképezőgép sz.: 1097176, Sigma ZOOm-Master 2,8-4.0/35-70mm objektív sz.: 1271576

Tok nélkül, vállpánttal.

33531

1 2024.04.04.
5 000 Ft
Fed-4 fényképezőgép sz.: 286587, Industar-22 3,5/50mm objektív sz.: 5252117

Tokkal.

33536

1 2024.04.04.
3 000 Ft
Szmena 8M fényképezőgép sz.: 81460638

Tokkal.

33539

1 2024.04.04.
500 Ft
Chinon 35FS-II fényképezőgép sz.: 758182

Tokkal.

33508

1 2024.04.02.
100 Ft
Polaroid  636 closeup fényképezőgép

600-as. Nincs kipróbálva.

33579

1 2024.04.09.
500 Ft
Voigtländer Vitomatic I fényképezőgép, Color-Skopar 2,8/50mm objektív  sz.: 4644323

Tokkal - felső rész leszakadt, napellenzővel, szűrő G 1,5x, előtét 325/32, 304/32

33...

1 2024.04.09.
2 000 Ft
Fed 3 fényképezőgép sz.: 8511544, Industar-61 2,8/52mm objektív sz.: 8511653

Tokkal.

33537

1 2024.04.04.
2 000 Ft
Zorkij C fényképezőgép sz.: 56124058, Industar-22 3,5/5cm objektív  sz.: 624680

Tokkal (pár helyen varrásnál szakadt).

33533

1 2024.04.04.
5 000 Ft
Kodak Retinette IIA fényképezőgép sz.: 73483, Reomar 2,8/45mm objektív

Tokkal. Hátfal nem záródik.

33530

1 2024.04.04.
1 000 Ft
Agfa Isoly III  6x6 fényképezőgép sz.: D4748, Color-Agnar 3,5/60mm objektív

Tokkal.

33591

1 2024.04.10.
1 300 Ft
Minetta kém fényképezőgép

Minetta kém fényképezőgép

Tokkal.  Hibás, bőrözés hiányos.

33490

2 2024.03.28.
2 400 Ft