Filmfelvevő, vetítő és tartozékai / Movie camera, projector aukció

Aurora 2x8mm filmfelvevő

Aurora 2x8mm filmfelvevő

Elemhiány miatt nincs kipróbálva.

29414

1 2022.12.06.
1 000 Ft
Canon Auto Zoom 318M filmfelvevő sz.: 741872, Canon Zoom Lens C-8 1,8/10-30mm

Tokkal (nem eredeti).

29412

1 2022.12.06.
2 000 Ft
Chinon 313 P XL filmfelvevő sz.: 381091,Reflex Zoom Lens  1,3/8,5-25,5mm

Tok nélkül.

29413

0 2022.12.06.
2 000 Ft
Canon Canosound  514XL-S filmfelvevő sz.: 429212

Tokkal - hibás, kopottas. Mikrofonnal.

29432

1 2022.12.08.
2 000 Ft