FOTÓ aukció

Leitz Wetzlar Elmaron 2,8/85mm vetítő objektív

20641

16 2019.12.10.
6 000 Ft
Leitz Wetzlar Hektor 2,5/85mm vetítő objektív

20640

8 2019.12.10.
8 000 Ft
Carl Zeiss R-Biotar 0,8/125mm objektív sz.:7378262

20638

27 2019.12.10.
71 000 Ft
Almaz 103 fényképezőgép sz.:8300525; Volna MC 1,8/50mm objektív sz.:830696  cca.:1985-87.

Jó állapotban lévő tokkal. Felhúzó karnál törés, a kar nem működik.

20639

16 2019.12.10.
12 000 Ft
Ica Aviso box gép  cca.: 1914-25.

Bőr borítás.

20641

4 2019.12.11.
4 000 Ft
Nikon HN-2 fém napellenző

Nikon HN-2 fém napellenző

20645

1 2019.12.11.
500 Ft
Pentacon Six bőr tok

Pentacon Six bőr tok

20643

1 2019.12.11.
2 000 Ft
Canon Extender FD 2x TypeB  sz.:28220

Eredeti dobozban, leírásokkal.

20646

12 2019.12.11.
4 200 Ft
Laterna Magica Standard E.P. (Ernst Plank)

0 2019.12.11.
40 000 Ft
Nikon HN-15 4/18,m objektívhez napellenző

20644

0 2019.12.11.
2 000 Ft
Zeiss Ikon Contametre

Zeiss Ikon Contametre

Contax közelfényképező szett. Eredeti dobozban, leírással, megkímélt állapotban.

206...

2 2019.12.12.
8 500 Ft
Ekran-3 három objektíves filmfelvevő sz.:6511578, kazettával.

Objektívek: alap, 05x; 2x. Tok nélkül.

20613

1 2019.12.12.
5 000 Ft
Fa állvány

Fa állvány

3x kihuzat. Csukott helyzetben kb.:58cm.

20660

3 2019.12.12.
8 000 Ft
Grafo retuspisztoly különböző méretű pót tűkkel (9db)

Eredeti dobozban, megkímélt állapotban.

20652

3 2019.12.12.
7 000 Ft
Altissa, Altix V doboz

Altissa, Altix V doboz

Pár helyen megkopott.

20612

2 2019.12.12.
550 Ft
Minox Digital Classic Camera 5.0 sz.:89503889, Minoctar 9mm objektív

Eredeti dobozban, leírásokkal, memória kártyával.

20650

0 2019.12.12.
25 000 Ft
Arsat H PCS 2,8/35mm bajonett objektív sz.: 9500301

Első, hátsó objektív sapka. Jó állapotban.

20652

0 2019.12.12.
30 000 Ft
R.O.J.A. Rathenow 18x24-es fa műtermi gép, réz objektívvel: Rapid Aplanat N 4 Ser. D. F:8

Kazetta nélkül.

20659

0 2019.12.12.
100 000 Ft
Nikkorex-8 filmfelvevő sz.:92047; Nikkor 1,8/10mm objektív cca.: 1961-63.

Nikon első N8-as felvevője. Tokkal. Működik.

20623

0 2019.12.13.
15 000 Ft
Werralux fénymérő, plusz A-Z colortest

20625

0 2019.12.13.
1 500 Ft