FOTÓ aukció

Síkfilmkazetták bőr tokkal  8db.

Átlagosan használt állapotban (6x9)

28724

5 2022.09.26.
1 700 Ft
Osram 4 oldalas vakuizzó 2 doboz 3/doboz

Újszerű állapotban.

28718

4 2022.09.26.
650 Ft
Önkioldó szerkezet  -  Autoknips IV:

Eredeti dobozban. Működik.

28719

1 2022.09.26.
1 000 Ft
Meyer-Optik Görlitz Diaplan 2,8/100mm vetítő objektív sz.: 6933788

28721

5 2022.09.26.
6 500 Ft
Yashica Matt 124-hez tok

Yashica Matt 124-hez tok

28725

15 2022.09.26.
5 500 Ft
Asahi Pentax Auto 110 fényképezőgép szett sz.: 1501326, Pentax 2.8/24mm objektív sz.: 1448594

Tartozékokkal, 3 db. obj.: 18, 24, 50mm ; 110 winder ; tokok ....  Nincs kipróbálva.

4 2022.09.26.
13 000 Ft
Docter-Wetzlar  Doctaron 2,8/85mm  vetítő objektív

28723

1 2022.09.26.
1 000 Ft
Pentacon AV  2.8/100mm vetítő objektív

Menetes, kb.: M58

28722

2 2022.09.26.
3 400 Ft
Minox 35EL fényképezőgép sz.: 3538885,  Color-Minotar 2,8/35mm objektív

Eredeti csomagolásban, leírással. Nincs kipróbálva.

28720

7 2022.09.26.
12 000 Ft
Üvegnegatívok 6x9 10db.

Üvegnegatívok 6x9 10db.

28743

0 2022.09.27.
1 000 Ft
Vizitkártya szakállas úriemberről

Blaho Ede műterméből, Nagytapolcsány. Kb.: 7x11cm.

28744

0 2022.09.27.
400 Ft
Zenit 3M  fényképezőgép váz sz.: 66018246

Tok nélkül.

28746

1 2022.09.27.
1 000 Ft
Kiev 4 fényképezőgép sz.: 7117063, Jupiter-8M  2/50mm objektív sz.: 7129363

Tokkal.

28745

3 2022.09.27.
4 800 Ft
Kodascop Eight Model 40 vetítőgéő

Nincs kipróbálva. Két orsóval és 2db. fém tartóval.

28731

0 2022.09.27.
20 000 Ft
Fém labor csipesz

Fém labor csipesz

Használatból eredő kopások.

28738

1 2022.09.28.
300 Ft
Revuetar MC 3,5/230mm vetítő objektív

Lencsék elől, hátul foltosodnak, tisztításra szorul.

28768

1 2022.09.28.
800 Ft
Werra 4 fényképezőgép doboz leírással, vállszíjjal

Magyar nyelvű használati utasítás. Jó állapotban.

28741

3 2022.09.28.
650 Ft
PZO Emitar/S  4,5/80mm objektív sz.: 319146

Eredeti dobozban, megkímélt állapotban.

28737

1 2022.09.28.
400 Ft
PZO Mikar/S  4,5/55mm objektív  sz.: 414910

28736

1 2022.09.28.
400 Ft
Műtermi gépekhez béka zár

Műtermi gépekhez béka zár

28740

1 2022.09.28.
2 000 Ft