33370 |
7 | 2024.03.18. 18:00 |
400 Ft | |
Megkímélt állapotban
33369 |
3 | 2024.03.18. 19:00 |
450 Ft | |
Átlagosan használt állapotban. Kb.: 8,5x13,5cm
33371 |
3 | 2024.03.18. 19:00 |
600 Ft | |
ORWO piros befűző szalag 8mm, 15m Bontatlan.
33395 |
1 | 2024.03.19. 18:00 |
100 Ft | |
Eredeti csomagolásban, orosz nyelvű leírással.
33392 |
0 | 2024.03.19. 18:00 |
100 Ft | |
Eredeti dobozban, tartalék üveggel, ráhúzós M35mm, jó állapotban.
33393 |
5 | 2024.03.19. 19:00 |
2 000 Ft | |
Industar 50U-1 3,5/50mm objektív sz.: 6706 Eredeti dobozban, objektív sapkával. M39
33396 |
3 | 2024.03.19. 19:00 |
1 600 Ft | |
ORWO zöld befűző szalag 8mm, 15m Bontatlan.
33394 |
1 | 2024.03.19. 19:00 |
100 Ft | |
Meopta Belar 4,5/55mm objektív sz.: 83343 33390 |
0 | 2024.03.19. 19:00 |
500 Ft | |
Közelfényképezéshez. Bőr tokban. Tisztításra szorul.
33398 |
1 | 2024.03.19. 19:00 |
1 000 Ft | |
Bőr tokban, jó állapotban.
33397 |
4 | 2024.03.19. 20:00 |
4 200 Ft | |
Zenit ET fényképezőgép sz.: 83154851, Industar-61L/3-MC 2,8/50mm objektív sz.: 8413512 Tok nélkül, vászon vállszíjjal.
33391 |
1 | 2024.03.19. 20:00 |
15 000 Ft | |
Pentacon AK 16 filmfelvevő tartozékokkal sz.: 091617 Eredeti fa bőrönd. Két kazetta 100 láb 16mm filmhez. Két motor - képsebességük:... |
0 | 2024.03.19. 20:00 |
400 000 Ft | |
Voigtländer Bessa I 6x9 fényképezőgép, Vaskar 4,5/105mm objektív Tok nélkül, felső részen, exponáló gomb közelében pontszerű horpadás.
33422 |
0 | 2024.03.19. 20:00 |
28 000 Ft | |
Tweety fényképezőgép gyerekeknek pocket 110-es 33382 |
1 | 2024.03.20. 19:00 |
200 Ft | |
Kodak Portra 400NC 120-as filmek 5db-os dobozban Bontatlan. Lejárt: 2003/02
33443 |
4 | 2024.03.21. 19:00 |
4 800 Ft | |
Háttértartó állvány - szétszedhető Jó állapotban.
33400 |
1 | 2024.03.21. 19:00 |
15 000 Ft | |
Meopta Anaret 4,5/80mm objektív sz.: 910115 Eredeti bakelit tartóban.
33406 |
1 | 2024.03.21. 20:00 |
500 Ft | |
Linhof állvány panoráma fejjel 33399 |
2 | 2024.03.21. 20:00 |
22 000 Ft | |
Kodak Ektacolor ProGOLD 400 - 120-as filmek 5db-os dobozban Bontatlan. Lejárt: 2000/10
33442 |
5 | 2024.03.21. 20:00 |
7 500 Ft |