FOTÓ aukció

Kodalux fénymérő

Kodalux fénymérő

Nem működik.

27568

1 2022.05.23.
500 Ft
Schneider-Kreuznach  G-Claron 9/240mm objektív sz.:14354460

27565

1 2022.05.23.
15 000 Ft
OFOTÉRT 6x6 negatív tartó 100db.

27576

2 2022.05.23.
1 100 Ft
Ihagee harmonikás kihuzat Exa-hoz

27567

1 2022.05.23.
2 000 Ft
Leningrad 2 fénymérő

Leningrad 2 fénymérő

Tokkal, nem működik.

27569

0 2022.05.23.
300 Ft
Durst Urnov repro berendezés

Durst Urnov repro berendezés

Eredeti dobozban, újszerű állapotban.

27570

1 2022.05.23.
3 000 Ft
Linhof Cine Rollex 56x72mm kazetta sz.: 44756 2db kazettával tokban.

Perforált 70mm-es filmre dolgozik.

27571

1 2022.05.23.
8 000 Ft
LOMO hívótank  2x8   1x8

LOMO hívótank 2x8 1x8

Jó állapotban. Made in USSR

27581

1 2022.05.24.
2 000 Ft
Durst 6x9 alsó-felső üveg CosiglasU és O

27577

1 2022.05.24.
1 000 Ft
62x0,75  5x prizma tokban

62x0,75 5x prizma tokban

27580

1 2022.05.24.
1 000 Ft
Exakta fényképezőgép tok

Exakta fényképezőgép tok

Használatból eredő kopások.

27582

4 2022.05.24.
2 200 Ft

27578

1 2022.05.24.
1 000 Ft
KW Kamera-Werkstätten  Dr. Patent  6,5x9cm lemezes fényképezőgép sz.: 31932, Tessar 4,5/12cm objektív sz.:9522189  cca.: 1921.

Tokkal,  3db síkfilm kazetta tokkal, pack kazetta. Zárhibás.

27588

1 2022.05.24.
12 000 Ft
Altissa 6x6 box fényképezőgép  sz.:12/2036

Tokkal.

27587

1 2022.05.24.
3 000 Ft
Durst 6x9 alsó-felső üveg Auda 70  2db

27579

0 2022.05.24.
1 000 Ft
Minox napfénytank

Minox napfénytank

Eredeti dobozban leírással. Tisztításra szorul.

27583

0 2022.05.24.
2 000 Ft
Tokina  RMC 4/80-200mm objektív sz.: 7963082  Minolta

Bőr tokkal, objektív sapkákkal.

27599

1 2022.05.25.
3 000 Ft
Yashica Lens  ML  c  4/200mm objektív  sz.. A5615320

Tok, védősapkák nélkül.

27600

3 2022.05.25.
5 500 Ft
Pouva Modell P56 (Exportmodell) fényképezőgép 120-as

Tokkal - varrásnál pár helyen elengedett.

27596

1 2022.05.25.
1 000 Ft
Canon EOS 33 fényképezőgép váz sz.: 4924621

Tok nélkül, vászon, márkázott vállszíjjal.

27594

1 2022.05.25.
10 000 Ft