FOTÓ aukció

Yashica MG-1 fényképezőgép  sz.: 81101106, Yashinon 2,8/45mm objektív    cca.: 1975.

Tokkal, megkímélt állapotban. A hozzá tartozó speciális elem hiányában kipróbálni nem tudtuk.

1 2019.08.22.
4 000 Ft
Kodak Instamatic fényképezőgépek  5db

3 2019.08.22.
1 800 Ft
Jupiter-9 2/85 mm objektív sz.: 700313

4 2019.08.22.
10 000 Ft
Mikroma II (Meopta) 16mm fényképezőgép sz.:28970, Mirar 3,5/20mm objektív  cca: 1959.

Eredeti, kézi fogós bőr tokban.

19728

2 2019.08.22.
16 000 Ft
Minox fénymérő tokkal, fém lánccal

19729

1 2019.08.22.
10 000 Ft
Minolta Rokkor  MD Zoom  3,5/35-70mm objektív  sz.: 1512328

Tok nélkül, hátsó objektív sapkával, első nincs.

19730

8 2019.08.22.
9 500 Ft
Minox Wetzlar III  fényképezőgép tartozékokkal  cca.: 1954-63.

3 2019.08.22.
21 000 Ft
Carl Zeiss Jena  Flektogon electric MC 2,8/20mm objektív   sz.: 10141931

tokkal, első-hátsó objektív sapkával  M42

19714

6 2019.08.22.
52 000 Ft
Meyer-Optik Görlitz  Orestegor 4/200mm objektív   sz.:4077903

Exa, Exacta. Tokkal, első-hátsó objektív sapkával.

19716

3 2019.08.22.
9 000 Ft
Japán gyártmányú marok fogó vakupapuccsal

19717

2 2019.08.22.
1 100 Ft
Zorki 4K fényképezőgép  sz.: 75012008, Jupiter-8 2/50mm objektív  sz.: 7503523   cca.:1972-78.

Tokkal, vállszíjjal. Távmérő nem működik.

19715

5 2019.08.22.
4 600 Ft
Leitz  Leicina 8mm-es filmfelvevő  sz.: 8S-20560, Leitz Wetzlar 15mm objektív, tartozékokkal

5 2019.08.23.
9 000 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon  4/50mm    sz.: 9852748

Tokkal, első objektív sapka van, hátsó nincs. Blende nem működik.

19743

3 2019.08.26.
12 000 Ft
Contax 139 Winder  sz.: 008035

Contax 139 Winder sz.: 008035

A nem fém borítású részek kopottak. Működik.

19741

2 2019.08.26.
1 100 Ft
Pentacon sztereo csuszka

Pentacon sztereo csuszka

Működik. Jó állapotban.

19746

5 2019.08.26.
2 800 Ft
Yashica Lens  ML ZOOM   4/80-200mm   sz.: A7523141

Yashica, Contax. Tokkal - kopott állapotban. Első-hátsó objektív sapkával.

19742

0 2019.08.26.
7 000 Ft
Metz 30BCT4  Mecablitz  Telecomputer vaku  sz.:73390

Eredeti dobzban. Működik.

19744

0 2019.08.26.
1 500 Ft
Lumiere  Scoutbox

Lumiere Scoutbox "Art-Deco" fényképezőgép cca.: 1936.

120-as, 6x9. Front rész megkopott. Működőképes.

19745

0 2019.08.26.
4 000 Ft
Kaiser asztalra rögzíthető állvány, gömbcsuklóval.

Benne háromlábú, csatlakoztatható lábazat.

19747

0 2019.08.26.
3 000 Ft
Vivitar MC Wide Angel  2/24mm objektív  sz.: 22112169

3 2019.08.27.
8 000 Ft