FOTÓ aukció

Juventus box fényképezőgép

Juventus box fényképezőgép

Tokkal.

26104

18 2021.12.06.
24 000 Ft
Kiev fényképezőgép sz.: 8452976, Jupiter-8M 2/53mm objektív sz.: 8056913

Piros bőrözés, tok nélkül, fém objektív sapkával.

26082

19 2021.12.06.
16 000 Ft
Fed 3 fényképezőgép sz.: 2048446, I-26M 2,8/52mm objektív sz.: 1435329

Szokatlan, ferde felirattal. Tokkal, objektív sapkával.

26084

2 2021.12.06.
2 200 Ft
MOM Mometta III fényképezőgép sz.: 675072, Ymar 3,5/50mm objektív sz.: 31494

Tokkal. Zárhibás.

26103

20 2021.12.06.
30 000 Ft
Zeiss Ikon 16mm vetítőgép sz.: 9150

11 2021.12.06.
22 000 Ft
MOM Mometta II fényképezőgép sz.: 545848, Ymmar 3,5/50mm objektív  sz.: 15708

Tokkal.

26083

9 2021.12.06.
9 500 Ft
13x18 Linhof Kardan BI-System fényképezőgép építőknek 2db. +objektív tartó

Tartozék. Jó állapotban.

26100

0 2021.12.07.
40 000 Ft
Linhoh Kardan BI-System 13x18 harmonika kihuzat 60cm

26101

0 2021.12.07.
40 000 Ft
Kodak Folding Pocket Brownie Model B fényképezőgép

26140

0 2021.12.08.
25 000 Ft
Kodak Folding Brownie Model A  fényképezőgép

26141

1 2021.12.08.
25 000 Ft
Zorkij C fényképezőgép sz.: 56066767,Industar-22 3,5/5cm objektív sz.: 6198434

Szürke bőrözésű. Tokkal, objektív sapkával.

26142

0 2021.12.08.
12 000 Ft
Tokina SD 4-5,6/70-210mm objektív sz.: 8808962

0 2021.12.09.
1 000 Ft
Vivitar MC Tele Converter 2X-22

K bajonett. Tokkal.

26121

0 2021.12.09.
1 000 Ft
Exakta Macro MC 4,5-5,6/70-210mm objektív sz.: MD 90091695

Minolta. Tok nélkül, objektív sapkákkal. Hibás.

26123

0 2021.12.09.
1 000 Ft
Sigma Zoom III MC 3,5-4,5/35-135mm objektív sz.: 7030391

26124

0 2021.12.09.
1 000 Ft
Rolleicord fényképezőgép sz.: 1359533, Xenar 3,5/75mm objektív sz.: 3544772

Synchro-Compur. Franke&Heidecke. Tokkal - pár helyen sérült, Bőrözésnél alul kb. 1cm hasadás.

1 2021.12.09.
30 000 Ft
Régi fotó bajszos fiatalemberről

Gondy és Egey műterméből, Debreczen, kb.: 6,5x11cm.

26131

0 2021.12.10.
400 Ft
Kodak Anastigmat Angenieux 3,5/100mm vetítő objektív

Tisztításra szorul.

26158

1 2021.12.13.
1 000 Ft
Agfamatic 100 sensor fényképezőgép 126-os film

Tokkal.

26088

1 2021.12.14.
300 Ft
Filux rekord fénymérő

Filux rekord fénymérő

Dobozban. Hibás.

26085

0 2021.12.14.
200 Ft