FOTÓ aukció

Asahi SMC Pentax 3,5/135mm objektív sz.: 5175323

Tokkal - kopások láthatók rajta, eredeti objektív sapkákkal, újszerű állapotban.

2 2019.10.21.
7 500 Ft
Altix fényképezőgép, Pololyt 3,5/3,5cm objektív sz.:467188 cca.:1938.

Tok nélkül, 24x24mm kép.

20180

4 2019.10.21.
5 500 Ft
Leica objektívsapka

Leica objektívsapka

43mm-es belső átmérő

1 2019.10.21.
1 000 Ft
Agfa ISO-RAPID I C fényképezőgép

Kopott, egy-két helyen szakadt papír dobozban.

20179

1 2019.10.21.
300 Ft
Olympus Stylus fényképezőgép sz.:7808888

Tok nélkül.

20182

2 2019.10.21.
5 500 Ft
Zorki 10 fényképezőgép sz.:7111850, Indusztar.63 2,8/45mm objektív sz.:0066141  cca.:1964-78

Tok nélkül.

20181

1 2019.10.21.
1 000 Ft
Takumar napellenző

Takumar napellenző

3.5/28 mm-es, 58 mm átmérőjű objektívhez, tokkal.

4 2019.10.21.
650 Ft
Medis távmérő

Medis távmérő

Eredeti dobozban

4 2019.10.21.
4 000 Ft
Pentax-110 2.8/18 mm

Pentax-110 2.8/18 mm

No. 1142780

13 2019.10.21.
6 500 Ft
Pentax-110 2.8/50 mm

Pentax-110 2.8/50 mm

No. 1171573

23 2019.10.21.
8 000 Ft
Napellenző Kodak Reitnához

Napellenző Kodak Reitnához

Kifogástalan állapotban, az eredeti dobozában.

0 2019.10.21.
500 Ft
Zorkij fényképezőgép sz.:183436; Indusztar-22 3,5/50mm objektív sz.:5204296  cca.:1951-53

Tok nélkül.

20183

0 2019.10.21.
10 000 Ft
Fed fényképezőgép sz.:377132; Fed 3,5/51mm objektív

Tok nélkül.

20184

0 2019.10.21.
10 000 Ft
Zorkij fényképezőgép sz.:55114635; Indusztar-22 3,5/50mm objektív sz.:5093871

Tok nélkül.

20185

0 2019.10.21.
7 000 Ft
Meopta Openar 2,4x felvevő objektív sz.:9711

Eredeti műanyag dobozban, megkímélt állapotban.

20189

1 2019.10.22.
500 Ft
Exponáló zsinór 2 db.; 15 és 13cm

20195

1 2019.10.22.
400 Ft
E.G.SZ. Budapest Napfénytank

E.G.SZ. Budapest Napfénytank

Eredeti dobozban, leírással, jó állapotban.

20192

1 2019.10.22.
1 000 Ft
MOM Ymmar 3,5/50 T objektív, sz.:0114

Kb.: 28mm-es átmérőjű csavarmenetes, apró szemcsék láthatók benne.

20190

6 2019.10.22.
1 800 Ft
Gamma Budapest Dyar Anastigmat 2,5/90mm vetítő objektív, sz.:96354

Használatból eredő kopásokkal, belül néhány szemcse látható.

20196

2 2019.10.22.
2 200 Ft
Slofto papírvágó, szélvágó 13x21

Sérülés mentes, ép állapotban.

20193

1 2019.10.22.
1 000 Ft