FOTÓ aukció

Pentacon M42 redőnyös kihuzat eredeti dobozban

19215

2 2019.06.17.
4 200 Ft
Praktica PLC3 fényképezőgép sz.: 622235, Pancolar MC electric 1,8/50mm objektív; sz.: 10879637, tokkal

2 2019.06.17.
11 000 Ft
Sárközy György fotója keretben az Eifert János szervezte akt táborból 2004. 02. 13.

Felirat hátul: Csabának! és aláírás, keret mérete kb.: 26x20cm

19204

6 2019.06.17.
2 200 Ft
Rexatar Auto MC Zoom  3,5/80-200mm  No.765934 objektív, Nikon, tok nélkül, hibás

19217

5 2019.06.17.
1 700 Ft
Kiev 303 16mm-es piros pocket gép, tokkal

19218

1 2019.06.17.
2 000 Ft
Leningrád fényképezőgép gsz.:644584, Jupiter-6 2/50mm objektív N 6506576, tokkal, cca.: 1956-1964

19232

2 2019.06.18.
12 000 Ft
Taxona 24x24-es felvételeket exponáló fényképezőgép, Zeiss Tessar 3,5/37,5mm objektív  sz.: 3735402   cca.: 1952. Tokkal

19230

1 2019.06.18.
2 000 Ft
Kiev fényképezőgép gysz.: 9126759, Nikon bajonettel, Heliosz-81 H MC 2/50mm objektív, tokkal

19231

2 2019.06.18.
7 500 Ft
Zorkij 3 fényképezőgép gysz.: 5510578, Jupiter 2/50mm objektív, N 5517562   cca.: 1951-1955. Tok nélkül

19229

10 2019.06.18.
11 000 Ft
ZENIT expozicíós táblázat (magyarul)

19236

1 2019.06.19.
500 Ft
Carl Zeiss Jena   Biotar T 1,5/7,5cm  Nr.3321879,  M42, eredeti dobozban

19242

24 2019.06.19.
110 000 Ft
Fa állvány

Fa állvány

egy kihajtós rész és egy kihúzós rész

19233

4 2019.06.19.
9 000 Ft
Justodrem fénymérő (doboz)

Justodrem fénymérő (doboz)

19237

0 2019.06.19.
1 000 Ft
Praktica PLC3 fényképezőgép, Carl Zeiss Jena Flektogon electric MC  2,4/35mm objektív,  sz.: 10449178, tokkal

19250

1 2019.06.20.
16 000 Ft
Minolta X-700 fényképezőgép tokkal; Rokkor objektívek: MD 1,4/50mm  sz.: 8064800;  MD 2,8/28mm  sz.: 90226831

A tok több helyen kopott

19251

1 2019.06.20.
16 000 Ft
Meopta S8 ragasztóprés

Meopta S8 ragasztóprés

19146

1 2019.06.20.
600 Ft
Meopta Trimat ragasztóprés

Meopta Trimat ragasztóprés

19145

1 2019.06.20.
900 Ft
Carl Zeiss Jena; Sonnar electric MC 3,5/135mm objektív; sz.:10186742, tokkal

19249

2 2019.06.20.
11 000 Ft
Kazetta Zorkij, Fed

Kazetta Zorkij, Fed

19155

1 2019.06.20.
1 000 Ft
16mm-es filmvágó

16mm-es filmvágó

19144

1 2019.06.20.
600 Ft