FORTE Finepan 35mm filmőrző papír doboz Jó állapotban. Hagyatékból.
33872 |
0 | 2024.05.09. 19:00 |
100 Ft | |
AGFA Superpan 35mm film/80m - fém tartó doboz Kopottas, rozsdás.
33812 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
100 Ft | |
FORTE Prontex 6,5x9,5/100 papír doboza Megkímélt állapotban.
33814 |
1 | 2024.05.02. 19:00 |
100 Ft | |
Kihajtós, kb.: A/5 méret, megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33823 |
1 | 2024.05.03. 18:00 |
100 Ft | |
33813 |
3 | 2024.05.02. 18:00 |
200 Ft | |
Canon EOS 60D fényképezőgép használati utasítása, leírása Bontatlan csomagolásban.
33820 |
0 | 2024.05.03. 20:00 |
200 Ft | |
Polaroid I-Zone instant pocket camera Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33821 |
0 | 2024.05.03. 20:00 |
300 Ft | |
Pár helyen enyhén sérült.
33749 |
2 | 2024.04.25. 19:00 |
350 Ft | |
33844 |
0 | 2024.05.07. 20:00 |
500 Ft | |
2db egyforma 6x9, 1db 9x12-es és egy boríték kb.: 14x20cm. Koruknak megfelelő állapotban. ... |
1 | 2024.04.25. 19:00 |
500 Ft | |
Asztali rögzítő állvány gömbcsuklóval Jó állapotban.
33798 |
1 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft | |
Tokkal, nincs kipróbálva.
33837 |
2 | 2024.05.06. 19:00 |
500 Ft | |
FotoVideo magazin VII. évf. 2005. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33858 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
500 Ft | |
Erősen használt állapotban, belül szakadozott, kopott.
33841 |
1 | 2024.05.07. 18:00 |
500 Ft | |
Erősen használt állapotban.
33790 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft | |
33746 |
2 | 2024.04.25. 18:00 |
550 Ft | |
Eredeti dobozban, tisztításra szorul.
33787 |
2 | 2024.04.30. 19:00 |
550 Ft | |
Eredeti dobozban. Tisztításra szorul.
33797 |
2 | 2024.05.02. 19:00 |
550 Ft | |
Polaroid Sun 600 LMS fényképezőgép Hibás.
33800 |
3 | 2024.05.02. 20:00 |
600 Ft | |
Belar 4,5/55mm objektív sz.: 30519680 Tisztításra szorul.
33741 |
0 | 2024.04.25. 19:00 |
700 Ft |