33746 |
0 | 2024.04.25. 18:00 |
100 Ft | |
Simóné Avarosy Éva: A repülősárkányoktól a sárkányrepülőkig ; Gondolat Zsebkönyvek 1981. Puha fedelű, 128 oldal jó állapotban, kb.: 11x18cm
33778 |
0 | 2024.04.29. 18:00 |
200 Ft | |
Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33705 |
1 | 2024.04.23. 20:00 |
300 Ft | |
Pár helyen enyhén sérült.
33749 |
0 | 2024.04.25. 19:00 |
300 Ft | |
Voigtländer megvilágítási táblázat Német nyelvű, Fehér és Társa pecséttel, megkímélt állapotban, kb.: 10x14,5cm. Hagyatékból. ... |
0 | 2024.04.24. 20:00 |
300 Ft | |
33702 |
1 | 2024.04.22. 19:00 |
400 Ft | |
Eredeti dobozban. Tisztításra szorul.
33797 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft | |
Eredeti dobozban, tisztításra szorul.
33787 |
0 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
Erősen használt állapotban.
33790 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft | |
2db egyforma 6x9, 1db 9x12-es és egy boríték kb.: 14x20cm. Koruknak megfelelő állapotban. ... |
0 | 2024.04.25. 19:00 |
500 Ft | |
Asztali rögzítő állvány gömbcsuklóval Jó állapotban.
33798 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft | |
Polaroid Sun 600 LMS fényképezőgép Hibás.
33800 |
0 | 2024.05.02. 20:00 |
500 Ft | |
Kodak Funsaver egyszer használatos fényképezőgép Bontatlan. Lejárt: 2017/03
33799 |
2 | 2024.05.02. 20:00 |
550 Ft | |
Isco-Optik Projar 2,8/85mm vetítő objektív Tisztításra szorul.
33742 |
1 | 2024.04.25. 19:00 |
600 Ft | |
Belar 4,5/55mm objektív sz.: 30519680 Tisztításra szorul.
33741 |
0 | 2024.04.25. 19:00 |
700 Ft | |
Bakelit tokban. M42 Szovjet gyártmány
33725 |
1 | 2024.04.22. 19:00 |
1 000 Ft | |
Canon IXUS fényképezőgép sz.: 4761893 APS film Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33707 |
15 | 2024.04.23. 20:00 |
2 200 Ft | |
Dufa FIT II fényképezőgép cca.: 1938. Fekete bakelit, 6x6 és 4,5x6cm kép 120-as filmre. Cseh gyártmány.
33744 |
0 | 2024.04.25. 20:00 |
3 000 Ft | |
Tokkal, leírással, dobozzal.
33718 |
1 | 2024.04.22. 20:00 |
4 000 Ft | |
Durst Unikon 85 kondenzor lencse Bakelit váz egyik oldalán repedések.
33795 |
0 | 2024.05.02. 20:00 |
5 000 Ft |