FOTÓ aukció

Exa orsó

Exa orsó

27925

1 2022.06.28.
300 Ft
Yashica kisfilm adapter

Yashica kisfilm adapter

Tokkal.

27904

1 2022.06.28.
3 000 Ft
Etüd 6x6 fényképezőgép

Etüd 6x6 fényképezőgép

Szovjet gyártmány.

27903

2 2022.06.28.
850 Ft
Forte üres tasak BNO  2x9/20db.

27965

1 2022.06.28.
100 Ft
PZO Amar/S 4,5/105mm nagyító objektív  sz.: 338484

Tisztításra szorul.

27908

1 2022.06.28.
400 Ft
Meopta Stereo-Mikroma fényképezőgép, Mirar 3,5/25mm objektív sz.: 5010

Tokkal.

27907

4 2022.06.28.
32 000 Ft
Zeiss Icarette fényképezőgép, Helios objektív sz.: 220904

Tokkal.

27905

0 2022.06.28.
13 000 Ft
Zeiss Ikon Tenax fényképezőgép sz.: 65720, Novar-Anastigmat V 3,5/35mm objektív

Tokkal.

27906

0 2022.06.28.
7 000 Ft
LOMO hívótank  2x8   1x8

LOMO hívótank 2x8 1x8

Jó állapotban. Made in USSR

27926

0 2022.06.28.
3 000 Ft
Pajtás 6x6 fényképezőgép

Pajtás 6x6 fényképezőgép

Tokkal.

27923

0 2022.06.29.
3 000 Ft
Carl Zeiss Jena fém objektív sapka

Belső bélés kissé kiszáradt. Kb.: 42mm

27939

1 2022.06.30.
400 Ft
Polaroid vaku izzó 10db.

Polaroid vaku izzó 10db.

Eredeti csomagolásban.

27944

1 2022.06.30.
300 Ft
Pentacon szögletes fém napellenző

Eredeti (sérült) dobozban. Jó állapotban.  M49

27941

1 2022.06.30.
500 Ft
Atlas és Sylvania 4 oldalas vaku izzók 12db.

8db Atlas ; 4db Sylvania

27946

1 2022.06.30.
500 Ft
Narva vakuizzó X2; XM

Narva vakuizzó X2; XM

Eredeti csomagolásban.

27943

0 2022.06.30.
400 Ft
Goerz  Roll-Tenax kettős kihuzatos fényképezőgép, Compur ; Tenastigmat 6,3/12,5cm objektív sz.: 558908

Tok nélkül.

27966

1 2022.06.30.
15 000 Ft
Hasselblad objektív sapka

Hasselblad objektív sapka

Jó állapotban. 50377

27940

0 2022.06.30.
900 Ft
Polaroid vaku izzó10db.

Polaroid vaku izzó10db.

Eredeti csomagolásban.

27945

0 2022.06.30.
300 Ft
Zeiss Ikon Ikophot fénymérő

Zeiss Ikon Ikophot fénymérő

Tokban, nem működik.

27977

0 2022.07.04.
500 Ft
Gamma távmérő

Gamma távmérő

Eredeti dobozban (cellux erősítéssel), működik.

27968

4 2022.07.04.
2 200 Ft