FOTÓ aukció

Zorkij-3 fényképezőgép tok

Zorkij-3 fényképezőgép tok

Vállszíj nélkül. Használatból eredő kopásokkal.

22070

1 2020.07.07.
200 Ft
PZO SLS-2  Légifotó kiértékelő berendezés  sz.: 2796

Nincs kipróbálva. Fa dobozban. Lengyel gyártmány.

22061

3 2020.07.07.
15 000 Ft
Denzitométer (feketedés mérő) NDK gyártmány sz.: 0318

Nincs kipróbálva. (Elnézést, hogy korábban szenzitometert írtam)

22063

2 2020.07.07.
9 000 Ft
AGFA színes fej

AGFA színes fej

22062

0 2020.07.07.
3 000 Ft
Praktica B tok

Praktica B tok

Újszerű állapotban, vállszíjjal.

0 2020.07.07.
500 Ft
Zenit 3m fényképezőgép tok

Zenit 3m fényképezőgép tok

Vállszíjjal. használatból eredő kopások, rögzítő csavar hiányzik, belső alsó betét kijár.

0 2020.07.07.
200 Ft
Rolleikin 35 kisfilmes adapter

Eredeti tokban.

22073

1 2020.07.08.
3 000 Ft
Balda Compur Rapid zárszerkezet

Működik.

22074

1 2020.07.08.
2 000 Ft
Poaroid Swinger Model 20 polaroid fényképezőgép leírással

Tok nélkül, nincs kipróbálva.

22072

0 2020.07.08.
2 000 Ft
Canon C16 Macro Zoom  Fluorite2,2/12-120mm objektív sz.: 21286

Hordtáska, napellenző, Tiffen Professional 85 szűrő.

22075

0 2020.07.08.
20 000 Ft
Arriflex 16 filmfelvevő első modell, korai példány No74 tartozékokkal

3 alapobjektív:

0 2020.07.08.
500 000 Ft

22078

0 2020.07.08.
400 Ft
Zeiss Ikon mintás üveg előhívó tál  14x19cm

Szélén pár helyen apró csorba.

22094

2 2020.07.09.
550 Ft
Mintás üveg előhívó tál (D.R.P.)  14x19cm

Szélén 2 helyen apró csorba.

22093

1 2020.07.09.
500 Ft
ICA mázas kerámia előhívó tál (Villeroy&Boch) 14x19cm

3 helyen, apró részen lekopott a máz.

22095

1 2020.07.09.
500 Ft
Ihagee 4 részes közgyűrű  Exa, Exakta

Újszerű állapotban.

22090

1 2020.07.09.
1 000 Ft
Zenit-E fényképezőgép sz.:78443832; Indusztar-50-2  3,5/50mm objektív sz.: 7469282

Moszkvai olimpia emblémájával. Tokkal.

22059

4 2020.07.09.
1 300 Ft
Meyer-Optik Görlitz Diaplan 2.8/80mm vetítő objektív

Használatból eredő kopásokkal.

22058

0 2020.07.09.
3 000 Ft
Kodak Autographic harmónikás fényképezőgép sz.:15310 cca.: 1916.

Tokkal, kereső hiányos.

0 2020.07.09.
10 000 Ft
Ihagee harmonikás kihuzat Exa, Exakta

Eredeti dobozban.

22086

0 2020.07.09.
3 000 Ft