Kihajtós, kb.: A/5 méret, megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33823 |
1 | 2024.05.03. 18:00 |
100 Ft | |
Polaroid I-Zone instant pocket camera Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33821 |
0 | 2024.05.03. 20:00 |
300 Ft | |
Canon EOS 60D fényképezőgép használati utasítása, leírása Bontatlan csomagolásban.
33820 |
0 | 2024.05.03. 20:00 |
200 Ft | |
Tokkal, nincs kipróbálva.
33837 |
2 | 2024.05.06. 19:00 |
500 Ft | |
Kiev 303 16mm-es pocket fényképezőgép, tokkal, tartozékokkal Eredeti dobozban, leírással, tokkal, kazettákkal.
33836 |
4 | 2024.05.06. 20:00 |
3 200 Ft | |
Erősen használt állapotban, belül szakadozott, kopott.
33841 |
1 | 2024.05.07. 18:00 |
500 Ft | |
Vega Toshar 2,5/100 objektív sz.: 3570 33843 |
2 | 2024.05.07. 20:00 |
1 200 Ft | |
33844 |
0 | 2024.05.07. 20:00 |
500 Ft | |
FotoVideo magazin VII. évf. 2005. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33858 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
500 Ft |