FOTÓ aukció

Durst 900-hoz negatív tartó

Durst 900-hoz negatív tartó

Eredetei dobozában. Használatból eredő kopásokkal.

20861

0 2020.01.30.
7 000 Ft
K77J, 55mm-es infra szűrő sz.: 446822

20865

0 2020.01.30.
1 500 Ft
Jupiter-IIA 4/135mm objektív  sz.: 772498

Bakelit tok, napellenző, objektív sapkák. Az objektív buborékos. Megkímélt állapotban. M42

0 2020.01.21.
8 000 Ft
Carl Zeiss Jena Sonnar MC 4/300 objektív sz.: 10899017

Tokkal. Hibás, blende nem ugrik be.

20879

0 2020.01.22.
30 000 Ft
EXA 1b fényképezőgép sz.: C 864948; Auto Yashinon-DX 1,7/50mm objektív sz.:5787932

Menetes M42. Tokkal.

0 2020.01.22.
7 000 Ft
Pentacon fém napellenző

Pentacon fém napellenző

Eredeti dobozban. M49

20895

0 2020.01.24.
400 Ft
Meyer-Optik Görlitz Primagon 4,5/35 mm objektív sz.: 1989885

Hibás.

Objektív sapkákkal. Altixhoz.

20896

0 2020.01.24.
4 000 Ft
Leningrád 2 fénymérő

Leningrád 2 fénymérő

Eredeti készenléti tokban, működik.

20898

0 2020.01.24.
400 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon 2,8/35mm objektív sz.: 5606977

Hibás, hátsó objektív sapka nélkül, tok nélkül.

20899

0 2020.01.24.
5 000 Ft
Műanyag napellenző

Műanyag napellenző

M49

20900

0 2020.01.24.
400 Ft
Kodak Instamatic camera 56x

Kodak Instamatic camera 56x

20906

0 2020.01.27.
300 Ft
Szögletes fém napellenző

Szögletes fém napellenző

M49

20913

0 2020.01.28.
400 Ft
Kodak Instamatic fényképezőgépek 4db.

Kodak Instamatic camera:  134 ; 77x ; Ektra 12 110-es ; 92 110-es

20914

0 2020.01.28.
1 000 Ft
Soligor 3,5/180mm objektív sz.: 86413916

Tok nélkül, első, hátsó objektí sapkával. M42

20915

0 2020.01.28.
5 000 Ft
Pentacon AV 3,5/140 vetítő objektív

Eredeti dobozában.

20916

0 2020.01.28.
800 Ft
Carl Zeiss Tele-Tessar 4/135 objektív sz.:438047

Csatlakozó egység, gyűrű hiányzik róla. Kihúzható napellenző.

20917

0 2020.01.28.
5 000 Ft
Átalakító adapter Praktica-Pentacon Six

20901

1 2020.01.24.
2 500 Ft
Közgyűrű 3 részes

Közgyűrű 3 részes

Eredeti bakelit dobozban. M42.

20897

1 2020.01.24.
800 Ft
Veb Optisches Werk Weixdorf  Konverter 2x

Eredeti tokban, objektív sapkákkal.

20892

1 2020.01.22.
1 000 Ft
Közgyűrű sor, négy részes, Sixhez, Kiev 60 TTL-hez

Tok nélkül. Jó állapotban.

20872

1 2020.01.21.
3 000 Ft