FOTÓ aukció

Meyer-Optik Görlitz Diaplan 2.8/80mm vetítő objektív

Használatból eredő kopásokkal.

22058

0 2020.07.09.
3 000 Ft
AGFA színes fej

AGFA színes fej

22062

0 2020.07.07.
3 000 Ft
Praktica B tok

Praktica B tok

Újszerű állapotban, vállszíjjal.

0 2020.07.07.
500 Ft
Zenit 3m fényképezőgép tok

Zenit 3m fényképezőgép tok

Vállszíjjal. használatból eredő kopások, rögzítő csavar hiányzik, belső alsó betét kijár.

0 2020.07.07.
200 Ft
Poaroid Swinger Model 20 polaroid fényképezőgép leírással

Tok nélkül, nincs kipróbálva.

22072

0 2020.07.08.
2 000 Ft
Canon C16 Macro Zoom  Fluorite2,2/12-120mm objektív sz.: 21286

Hordtáska, napellenző, Tiffen Professional 85 szűrő.

22075

0 2020.07.08.
20 000 Ft
Arriflex 16 filmfelvevő első modell, korai példány No74 tartozékokkal

3 alapobjektív:

0 2020.07.08.
500 000 Ft
Kodak Autographic harmónikás fényképezőgép sz.:15310 cca.: 1916.

Tokkal, kereső hiányos.

0 2020.07.09.
10 000 Ft

22078

0 2020.07.08.
400 Ft
Ihagee harmonikás kihuzat Exa, Exakta

Eredeti dobozban.

22086

0 2020.07.09.
3 000 Ft
Rácsúsztatható fém napellenző M30

Eredeti dobozban (Ihagee)

22087

0 2020.07.09.
300 Ft
Meyer-Görlitz Anastigmat Trioplan 4,5/13,5cm objektív sz.: 450773 zárszerkezet

Blende hibás.

22088

0 2020.07.09.
3 000 Ft
Szemkagyló

Szemkagyló

22089

0 2020.07.09.
500 Ft
Praktica fényképezőgép tok LTL

Újszerű állapotban.

22091

0 2020.07.09.
300 Ft
Gamma Mayar 4,5/55mm nagyító objektív  sz.:98911

22098

0 2020.07.10.
1 500 Ft
Meopta Admira 8

Meopta Admira 8 "E" filmfelvevő sz.: 10411451

Tok nélkül.

22103

0 2020.07.10.
2 000 Ft
Quarz 2M filmfelvevő, 1,9/12,5 alap objektív sz.: 0900025, plusz 2 előtét objektív

Hordtáskával. Komplett.

22104

0 2020.07.10.
3 000 Ft
Optifort fényképezőgép  cca.: 1949-50.

0 2020.07.10.
5 000 Ft
Hama vakutartó

Hama vakutartó

22107

0 2020.07.10.
500 Ft
Meopta Belar 4,5/75mm nagyítógép objektív sz.: 38326

Eredeti dobozában.

2218

0 2020.07.13.
600 Ft