Helios-40 1,5/8,5cm objektíc sz.: 003357 Tokkal, 3db szűrővel (tisztításra szorulnak), M39
33720 |
26 | 2024.04.22. 20:00 |
130 000 Ft | |
Canon IXUS fényképezőgép sz.: 4761893 APS film Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33707 |
18 | 2024.04.23. 20:00 |
3 200 Ft | |
Rolleiflex fényképezőgép sz.: 2014459, Xenar 3,5/60mm objektív sz.: 5351615 127-es film Tokkal.
33740 |
14 | 2024.04.22. 20:00 |
46 000 Ft | |
Zenit 3 fényképezőgép sz.: 61026333, Helios-44 2/58mm objektív sz.: 0062744 Tokkal.
33719 |
14 | 2024.04.22. 19:00 |
21 000 Ft | |
Carl Zeiss Jena Flektogon MC 2,4/35mm objektív sz.: 9575 Tokkal, objeltív sapkákkal. M42
33723 |
8 | 2024.04.22. 20:00 |
56 000 Ft | |
Bakelit tokban. M42 Szovjet gyártmány
33725 |
7 | 2024.04.22. 19:00 |
2 200 Ft | |
Kodak Funsaver egyszer használatos fényképezőgép Bontatlan. Lejárt: 2017/03
33799 |
5 | 2024.05.02. 20:00 |
1 200 Ft | |
Jupiter-37A 3,5/135 objektív sz.: 8119783 Bakelit tokkal, objektív sapkákkal. M42
33724 |
3 | 2024.04.22. 20:00 |
12 000 Ft | |
Polaroid Sun 600 LMS fényképezőgép Hibás.
33800 |
3 | 2024.05.02. 20:00 |
600 Ft | |
Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33705 |
2 | 2024.04.23. 20:00 |
400 Ft | |
Pár helyen enyhén sérült.
33749 |
2 | 2024.04.25. 19:00 |
350 Ft | |
33702 |
2 | 2024.04.22. 19:00 |
1 100 Ft | |
Eredeti dobozban. Tisztításra szorul.
33797 |
2 | 2024.05.02. 19:00 |
550 Ft | |
Minolta A.2 fényképezőgép sz.: 316177, Rokkor 2,8/45mm objektív sz.: 1401270 cca.: 1955-58. Tokkal. Távmérő nem érzékelhető a keresőben.
33784 |
2 | 2024.04.30. 20:00 |
7 000 Ft | |
Asztali rögzítő állvány gömbcsuklóval Jó állapotban.
33798 |
1 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft | |
Isco-Optik Projar 2,8/85mm vetítő objektív Tisztításra szorul.
33742 |
1 | 2024.04.25. 19:00 |
600 Ft | |
33746 |
1 | 2024.04.25. 18:00 |
100 Ft | |
Krasznogorszk-3 16mm filmfelvevő sz.: 7803142, Meteor 5-1 1,9/17-69mm objektív sz.: 783808 szett Szettáskával, szűrőkkel, válltámasszal, orsókkal, kioldóval, szíjjal, napellenzővel, magyar... |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
20 000 Ft | |
Kihajtós, kb.: A/5 méret, megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33823 |
1 | 2024.05.03. 18:00 |
100 Ft | |
Kiev 303 16mm-es pocket fényképezőgép, tokkal, tartozékokkal Eredeti dobozban, leírással, tokkal, kazettákkal.
33836 |
1 | 2024.05.06. 20:00 |
2 600 Ft |