Voigtländer Bessa I 6x9 fényképezőgép, Vaskar 4,5/105mm objektív Tok nélkül, felső részen, exponáló gomb közelében pontszerű horpadás.
33422 |
0 | 2024.04.08. 20:00 |
28 000 Ft | |
Tokkal, szűrő: Natarix-Linse S 30 5mm
33571 |
0 | 2024.04.09. 19:00 |
400 Ft | |
Carl Zeiss Jena Sonnar 3,5/135mm objektív sz.: 9388913 Dobozzal, objektív sapkákkal. M42
33610 |
0 | 2024.04.11. 20:00 |
10 000 Ft | |
Voigtländer Vito CLR fényképezőgép sz.: 242789, Color-Skopar 2,8/50mm objektív Tokkal (sérült), UV szűrő, napellenző.
33592 |
0 | 2024.04.10. 20:00 |
4 000 Ft | |
Kihuzatos 9x12-es fényképezőgép, Steinheil Anastigmatique F14cm objektív sz.: 44273 Nem kihúzható, matt üveg hiányzik.
33504 |
0 | 2024.04.02. 19:00 |
6 000 Ft | |
33501 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
12 000 Ft | |
Albinar Squintar tükrös előtét Tisztításra szorul.
33593 |
0 | 2024.04.10. 19:00 |
1 500 Ft | |
Eredeti dobozban, több nyelvű leírással. Működik.
33513 |
0 | 2024.04.02. 19:00 |
500 Ft | |
33605 |
0 | 2024.04.10. 19:00 |
400 Ft | |
Közgyűrű darab és egyéb tartozékok 33463 |
0 | 2024.04.09. 18:00 |
100 Ft | |
Olympus OM-D E-M5 fényképezőgép váz sz.: BF4204471 tartozékokkal Tokkal (Fujifilm), töltővel, akkukkal, vakuval tokkkal, kártyával. Hibás; működik, de... |
0 | 2024.04.10. 20:00 |
3 000 Ft | |
Pentacon lupe feltét Pentacon Six Eredeti dobozban, jó állapotban.
33581 |
0 | 2024.04.09. 20:00 |
1 500 Ft | |
Eredeti dobozban.
33613 |
0 | 2024.04.11. 19:00 |
3 000 Ft | |
Front oldalon hosszanti repedés, kb.: 7,5x4,5x12,5cm
33600 |
0 | 2024.04.11. 18:00 |
300 Ft | |
Pentacon AK 16 filmfelvevő tartozékokkal sz.: 091617 Eredeti fa bőrönd. Két kazetta 100 láb 16mm filmhez. Két motor - képsebességük:... |
0 | 2024.04.11. 20:00 |
250 000 Ft | |
Eredeti dobozban, megkímélt állapotban.
33612 |
0 | 2024.04.10. 19:00 |
1 500 Ft | |
Pentacon Prakticar 1.8/50mm objektív sz.: 2017784 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Prakticar B
33608 |
0 | 2024.04.11. 20:00 |
5 000 Ft | |
Nincs kipróbálva.
33503 |
0 | 2024.04.02. 18:00 |
300 Ft | |
Konica FP 1 fényképezőgép váz sz.: 808935 Tokkal (nagyon rossz állapotban)
33572 |
0 | 2024.04.09. 19:00 |
1 000 Ft | |
Contax RTS fényképezőgép váz sz.: 086340 Tok nélkül. Hátfal nem nyílik, bőrözés sérült.
33506 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
8 000 Ft |