AGFA Superpan 35mm film/80m - fém tartó doboz Kopottas, rozsdás.
33812 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
100 Ft | |
Eredeti dobozban. Tisztításra szorul.
33797 |
2 | 2024.05.02. 19:00 |
550 Ft | |
Pár helyen enyhén sérült.
33749 |
2 | 2024.04.25. 19:00 |
350 Ft | |
Asztali rögzítő állvány gömbcsuklóval Jó állapotban.
33798 |
1 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft | |
Belar 4,5/55mm objektív sz.: 30519680 Tisztításra szorul.
33741 |
0 | 2024.04.25. 19:00 |
700 Ft | |
Canon EOS 60D fényképezőgép használati utasítása, leírása Bontatlan csomagolásban.
33820 |
0 | 2024.05.03. 20:00 |
200 Ft | |
Canon IXUS fényképezőgép sz.: 4761893 APS film Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33707 |
18 | 2024.04.23. 20:00 |
3 200 Ft | |
Dufa FIT II fényképezőgép cca.: 1938. Fekete bakelit, 6x6 és 4,5x6cm kép 120-as filmre. Cseh gyártmány.
33744 |
1 | 2024.04.25. 20:00 |
3 000 Ft | |
Durst Unikon 85 kondenzor lencse Bakelit váz egyik oldalán repedések.
33795 |
0 | 2024.05.02. 20:00 |
5 000 Ft | |
2db egyforma 6x9, 1db 9x12-es és egy boríték kb.: 14x20cm. Koruknak megfelelő állapotban. ... |
0 | 2024.04.25. 19:00 |
500 Ft | |
Kihajtós, kb.: A/5 méret, megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33823 |
1 | 2024.05.03. 18:00 |
100 Ft | |
33746 |
2 | 2024.04.25. 18:00 |
550 Ft | |
FORTE Prontex 6,5x9,5/100 papír doboza Megkímélt állapotban.
33814 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
100 Ft | |
33813 |
0 | 2024.05.02. 18:00 |
100 Ft | |
Isco-Optik Projar 2,8/85mm vetítő objektív Tisztításra szorul.
33742 |
2 | 2024.04.25. 19:00 |
700 Ft | |
Kiev 303 16mm-es pocket fényképezőgép, tokkal, tartozékokkal Eredeti dobozban, leírással, tokkal, kazettákkal.
33836 |
1 | 2024.05.06. 20:00 |
2 600 Ft | |
Kodak Funsaver egyszer használatos fényképezőgép Bontatlan. Lejárt: 2017/03
33799 |
5 | 2024.05.02. 20:00 |
1 200 Ft | |
Krasznogorszk-3 16mm filmfelvevő sz.: 7803142, Meteor 5-1 1,9/17-69mm objektív sz.: 783808 szett Szettáskával, szűrőkkel, válltámasszal, orsókkal, kioldóval, szíjjal, napellenzővel, magyar... |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
20 000 Ft | |
Nincs kipróbálva. Hagyatékból.
33705 |
2 | 2024.04.23. 20:00 |
400 Ft | |
Erősen használt állapotban.
33790 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
500 Ft |