FOTÓ aukció

Agfa Karat 36 fényképezőgép sz.:TB 6052; Solinar 2,8/50mm objektív sz.: 8208251   cca.: 1952-54.

Tok nélkül.

22115

1 2020.07.13.
7 000 Ft
AGFA színes fej

AGFA színes fej

22062

0 2020.07.07.
3 000 Ft
Arriflex 16 filmfelvevő első modell, korai példány No74 tartozékokkal

3 alapobjektív:

0 2020.07.08.
500 000 Ft
Balda Compur Rapid zárszerkezet

Működik.

22074

1 2020.07.08.
2 000 Ft
Birns&Sawyer Angenieux-ECLAIR 2x tele sz.: 5E1232

22112

1 2020.07.13.
1 000 Ft
Canon 55mm Skylight  1x szűrő

Canon 55mm Skylight 1x szűrő

Eredeti dobozban, leírással.

22110

1 2020.07.13.
1 000 Ft
Canon C16 Macro Zoom  Fluorite2,2/12-120mm objektív sz.: 21286

Hordtáska, napellenző, Tiffen Professional 85 szűrő.

22075

0 2020.07.08.
20 000 Ft
Canon Zoom 8 filmfelvevő sz.: 87789 ; C8 1,4/10-40mm objektív sz.:48892

Korának megfelelően átlagosan használt. Vállszíjas bőr tokkal.

22101

1 2020.07.10.
3 000 Ft
Carl Zeiss Jena Cardinar 4/100mm objektív sz.: 6383394

Eredeti dobozában. Werra.

22116

1 2020.07.13.
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50mm objektív, sz.:5268651

Altix

22097

1 2020.07.10.
1 500 Ft
Denzitométer (feketedés mérő) NDK gyártmány sz.: 0318

Nincs kipróbálva. (Elnézést, hogy korábban szenzitometert írtam)

22063

2 2020.07.07.
9 000 Ft
FED 3,5/50mm objektív  sz.: 6327

22111

1 2020.07.13.
3 000 Ft
Gamma Mayar 4,5/55mm nagyító objektív  sz.:98911

22098

0 2020.07.10.
1 500 Ft
Goerz Minicord III 16mm-es fényképezőgép sz.:5003  cca.: 1958.

Tokkal, kazettával.

22116

2 2020.07.13.
11 000 Ft
Hama vakutartó

Hama vakutartó

22107

0 2020.07.10.
500 Ft
Helios-44-2  2/58mm objektív, sz.: 7736273

Objektív sapka. M42

2219

0 2020.07.13.
4 000 Ft
ICA mázas kerámia előhívó tál (Villeroy&Boch) 14x19cm

3 helyen, apró részen lekopott a máz.

22095

1 2020.07.09.
500 Ft
Ihagee 4 részes közgyűrű  Exa, Exakta

Újszerű állapotban.

22090

1 2020.07.09.
1 000 Ft
Ihagee harmonikás kihuzat Exa, Exakta

Eredeti dobozban.

22086

0 2020.07.09.
3 000 Ft
Kodak Autographic harmónikás fényképezőgép sz.:15310 cca.: 1916.

Tokkal, kereső hiányos.

0 2020.07.09.
10 000 Ft