FOTÓ aukció

Carl Zeiss Jena  Cardinar 4/100mm objektív; sz.: 5705662

Werra. Eredetei bakelit tokban, objektív sapkával.

20920

3 2020.01.29.
7 500 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon 2,8/35mm objektív; sz: 5674681

Werra. Eredeti bakelit dobozban, objektív sapkával.

20921

3 2020.01.29.
7 500 Ft
Carl Zeiss Tele-Tessar 4/135 objektív sz.:438047

Csatlakozó egység, gyűrű hiányzik róla. Kihúzható napellenző.

20917

1 2020.01.28.
5 000 Ft
Durst 900-hoz negatív tartó

Durst 900-hoz negatív tartó

Eredetei dobozában. Használatból eredő kopásokkal.

20861

0 2020.01.30.
7 000 Ft
Exa plasztik tok, eredeti

Exa plasztik tok, eredeti

Használatból eredő kopások láthatóak rajta.

20859

1 2020.01.30.
1 000 Ft
Jupiter-12 2,8/35mm objektív sz.: 5302142  Fed

Bakelit dobozban.

20919

0 2020.01.29.
8 000 Ft
K77J, 55mm-es infra szűrő sz.: 446822

20865

1 2020.01.30.
1 500 Ft
Kine Exakta (Ihagee Dresden) fényképezőgép sz.:595215; Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 2239254  cca.: 1937-48.

5 2020.01.29.
24 000 Ft
Kodak Instamatic camera 56x

Kodak Instamatic camera 56x

20906

0 2020.01.27.
300 Ft
Kodak Instamatic fényképezőgépek 4db.

Kodak Instamatic camera:  134 ; 77x ; Ektra 12 110-es ; 92 110-es

20914

0 2020.01.28.
1 000 Ft
Nishika N8000 3D 30mm négy lencsés, fényképezőgép, sz.:233139

35mm-es film. Tokkal (made in Twiwan); A fényképezőgép made in China.

20926

9 2020.01.31.
10 000 Ft
Pentacon AV 3,5/140 vetítő objektív

Eredeti dobozában.

20916

2 2020.01.28.
850 Ft
Reflex Korelle bőr tok

Reflex Korelle bőr tok

Használatból eredő kopásokkal.

20866

1 2020.01.30.
800 Ft
Soligor 3,5/180mm objektív sz.: 86413916

Tok nélkül, első, hátsó objektí sapkával. M42

20915

1 2020.01.28.
5 000 Ft
Szögletes fém napellenző

Szögletes fém napellenző

M49

20913

1 2020.01.28.
400 Ft
Werrához közelfényképező előtét pár

Eredeti bőr tokban.

20922

3 2020.01.29.
7 500 Ft