Erősen használt állapotban, belül szakadozott, kopott.
33841 |
1 | 2024.05.07. 18:00 |
500 Ft | |
Vega Toshar 2,5/100 objektív sz.: 3570 33843 |
2 | 2024.05.07. 20:00 |
1 200 Ft |