Fotó-Film aukció

Színhelyes diák Kodak filmen Rómáról 60 db.

Eredeti dísz csomagolásban.

20628

1 2019.12.13.
1 000 Ft
Meopta, Mikromához 40db diakeret

Eredeti dobozban, a legtöbb képekkel.

20631

16 2019.12.13.
1 800 Ft
ORWO N 120 Super vegyszer

ORWO N 120 Super vegyszer

Lejárati idő nem kivehető. A csomagolás erősen kopott, de original.

20668

0 2019.12.16.
300 Ft
Fortepan 200 120-as film, 24 DIN. 10 db.

Lejárat:1987. június.

20693

0 2019.12.17.
4 000 Ft
Agfa Isopan ISS diafilm, 19 DIN Mikromához, 3 tekercs

Lejárat:1965. december.

20681

1 2019.12.20.
500 Ft
Sztereoszkóp-3, orosz sztereó néző

Állítható élesség, használatból származó kopások.

20707

0 2020.01.03.
500 Ft
Magyar, 35mm-es színes, hangos mozifilmből báli jelenet részlet. Kodak nyersanyag.

20709

0 2020.01.03.
1 500 Ft