Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani felhasználóinknak. További információk Elfogadom
Soós Foto logo
Üdvözli Önt Magyarország legnagyobb használt fotócikk kereskedése
0 termék van a kosárban
A termék bekerült a kosárba!

Fotó-Film aukció

Kép Név Licitek Lejárat Jelenlegi ár
AGFA Opticus diavetítő 4,5/10cm objektív

AGFA Opticus diavetítő 4,5/10cm objektív

Nem eredeti dobozban, használati sérülések nem láthatóak rajta, megkímélt állapotban van,...

0 2019.10.22.
18:00
2 000 Ft
Meopta Mikromar diavetítő sz.: 1030713; Miron 2,8/60mm objektív

Meopta Mikromar diavetítő sz.: 1030713; Miron 2,8/60mm objektív

220V, nem világít, nem lett szétszedve izzó cseréhez. A burkolaton néhány helyen kopások...

0 2019.10.25.
18:00
2 000 Ft
Forte Portraitpan 100;120-as fekete-fehér film

Forte Portraitpan 100;120-as fekete-fehér film

Matt Antihalo, lejárat: 2000/09

 

20256

4 2019.10.29.
18:00
3 400 Ft
Agfacolor Universal negativ film, CN17/120

Agfacolor Universal negativ film, CN17/120

Lajárat:1975/nov.

 

20259

9 2019.10.29.
18:00
700 Ft
Sztereoszkóp-3 műanyag sztereo néző

Sztereoszkóp-3 műanyag sztereo néző

Szovjet gyártmány, állítható néző.

 

20222

0 2019.11.07.
18:00
400 Ft