Fotótartozékok / Accessories aukció

Szemkagyló Pentacon Six.

Szemkagyló Pentacon Six.

Eredeti dobozban - rajta kézzel írt szövegek.

21434

1 2020.04.03.
300 Ft
Közgyűrű két részes.

Közgyűrű két részes.

Eredeti dobozban. Kopottas. M42.

21438

0 2020.04.06.
500 Ft
Fém napellenző M42

Fém napellenző M42

Használatból eredő kopások.

21442

0 2020.04.06.
400 Ft
Zeiss Ikon bársonyos borítású objektív tok Sonnar 135 Contax objektívhez

21451

0 2020.04.06.
800 Ft
Hasselblad tartozék

Hasselblad tartozék

Adó vagy vevő, vagy adó-vevő.

21452

0 2020.04.06.
2 000 Ft