Fotótartozékok / Accessories aukció

Japán gyártmányú marok fogó vakupapuccsal

19717

2 2019.08.22.
1 100 Ft
Contax 139 Winder  sz.: 008035

Contax 139 Winder sz.: 008035

A nem fém borítású részek kopottak. Működik.

19741

2 2019.08.26.
1 100 Ft
Pentacon sztereo csuszka

Pentacon sztereo csuszka

Működik. Jó állapotban.

19746

5 2019.08.26.
2 800 Ft
Ihagee 3 részes fém közgyűrű

Ihagee 3 részes fém közgyűrű

Eredeti dobozban, újszerű állapotban

19757

2 2019.08.27.
650 Ft
Fotoski önkioldó szerkezet

Fotoski önkioldó szerkezet

Eredeti dobozban.

19772

0 2019.08.28.
700 Ft