Fotótartozékok / Accessories aukció

Yashica napellenző

Yashica napellenző

Tokkal. Jó állapotban.

25591

7 2021.09.27.
3 200 Ft
Altix kereső

Altix kereső

35mm ; 50mm ; 90mm. Dobozban.

25615

9 2021.09.29.
2 400 Ft
Karton papír objektív tok Sonnar 135mm objektívhez Contax II.

Használatból eredő kopások.

25625

1 2021.09.30.
500 Ft
Tükörakna Praktica

Tükörakna Praktica

Átlagosan használt.

25623

0 2021.09.30.
500 Ft
Kereső 35mm-es objektívhez

Kereső 35mm-es objektívhez

Szovjet gyártmány, eredeti bakelit dobozban, megkímélt állapotban.

25638

1 2021.10.01.
1 000 Ft
Blik távmérő sz.:92033630

Blik távmérő sz.:92033630

Tokkal, orosz nyelvű leírással. Szovjet gyártmány.

25639

1 2021.10.01.
1 000 Ft
Önkioldó szerkezet (Weimar)

Önkioldó szerkezet (Weimar)

Eredeti dobozban, leírással, jó állapotban, működik.

25656

1 2021.10.04.
800 Ft