AGFA Superpan 35mm film/80m - fém tartó doboz Kopottas, rozsdás.
33812 |
0 | 2024.05.02. 19:00 |
100 Ft | |
FORTE Finepan 35mm filmőrző papír doboz Jó állapotban. Hagyatékból.
33872 |
0 | 2024.05.09. 19:00 |
100 Ft | |
FORTE Prontex 6,5x9,5/100 papír doboza Megkímélt állapotban.
33814 |
1 | 2024.05.02. 19:00 |
100 Ft | |
33813 |
3 | 2024.05.02. 18:00 |
200 Ft | |
Pár helyen enyhén sérült.
33749 |
2 | 2024.04.25. 19:00 |
350 Ft | |
2db egyforma 6x9, 1db 9x12-es és egy boríték kb.: 14x20cm. Koruknak megfelelő állapotban. ... |
1 | 2024.04.25. 19:00 |
500 Ft | |
Erősen használt állapotban, belül szakadozott, kopott.
33841 |
1 | 2024.05.07. 18:00 |
500 Ft | |
33844 |
0 | 2024.05.07. 20:00 |
500 Ft | |
33746 |
2 | 2024.04.25. 18:00 |
550 Ft | |
Voigtländer megvilágítási táblázat Német nyelvű, Fehér és Társa pecséttel, megkímélt állapotban, kb.: 10x14,5cm. Hagyatékból. ... |
3 | 2024.04.24. 20:00 |
850 Ft |