Fotótartozékok / Accessories aukció

Zeiss Ikon 42-G1 2x előtét doboza

Alsó része kopottas.

27643

0 2022.05.31.
100 Ft
Contax fényképezőgép tok

Contax fényképezőgép tok

Nem eredeti. Átlagosan használt.

27730

0 2022.06.08.
300 Ft
Pumpás exponáló zsínór

Pumpás exponáló zsínór

Kb.: 85cm hosszú. Működik.

27731

0 2022.06.08.
500 Ft
Albinar Side Mirror

Albinar Side Mirror

Tokkal. 90 fokos szögtükör lesi felvételekhez M54-M58 Tisztításra szorul.

27747

0 2022.06.09.
1 500 Ft
Linhof lemez és síkfilm kazetta 9x12    2db

27746

1 2022.06.09.
3 000 Ft
Zsebállvány

Zsebállvány

Fém. Használatból eredő kopások.

27740

1 2022.06.09.
700 Ft
Ernst Leitz Wetzlar Leica előtét lencse 2x

Erdeti dobozban.

27738

1 2022.06.08.
500 Ft
Leica objektív sapka

Leica objektív sapka

Jó állapotban. Kb.: 36mm átmérő

27735

1 2022.06.08.
500 Ft
Fém objektív sapka

Fém objektív sapka

Átlagosan használt. Kb.: M36

27644

1 2022.05.31.
300 Ft
Közgyűrű sor M42

Közgyűrű sor M42

Bakelit dobozban. Jó állapotban. Szovjet gyártmány.

27754

2 2022.06.09.
750 Ft
Leica szűrőkhöz dobozok 4db.

Leica szűrőkhöz dobozok 4db.

27734.

2 2022.06.08.
2 200 Ft
LOMO távmérő

LOMO távmérő

Szovjet gyártmány, tokban. Működik.

27710

3 2022.06.02.
3 000 Ft
Yashica napellenző

Yashica napellenző

Tokkal, jó állapotban.

27642

4 2022.05.31.
1 300 Ft
Ihagee közgyűrű sor Exa

Ihagee közgyűrű sor Exa

27755

5 2022.06.09.
900 Ft