Játék/ Toy aukció

Dora fényképezőgép formájú kép nézegető

Tokkal. Képváltás nem működik.

27684

0 2022.06.07.
300 Ft
Fényképezőgép formájú játék

Fényképezőgép formájú játék

A folyadék nincs benne, cukorkák összetapadva. Hagyatékból.

27682

0 2022.06.07.
300 Ft
Fotomat fényképezőgép alakú vizipisztoly

Tartály dugó hiányzik. Hagyatékból.

27680

1 2022.06.07.
300 Ft
Játék fényképezőgép

Játék fényképezőgép

Elemes, villan, hangot ad: cheeeez stb...  Hagyatékból.

27673

1 2022.06.07.
300 Ft
Lendkerekes játék személy autó

Megkímélt állapotban. Működik.

27671

10 2022.06.08.
20 000 Ft
Soakin Camera - fényképezőgép alakú vizipisztoly

Enyhén kopottas. Hagyatékból.

27679

1 2022.06.07.
300 Ft
Tréfás, sörösdobozból összeállított fényképezőgép forma.

Az objektív részből kiugratható egy kis figura. Hagyatékból.

27685

0 2022.06.07.
300 Ft
TV formájú kép nézegető

TV formájú kép nézegető

Képváltás nem működik. Hagyatékból.

27683

1 2022.06.07.
200 Ft
Water.cart lendkerekes játék lajtos autó

Enyhe kopások. Működik. Kb.: 24cm hosszú és kb.: 9cm magas.

27670

1 2022.06.08.
5 000 Ft