Kiárusítás aukció

Sigma UC Zoom MC 3,5-4,5/28-70mm objektív

Tok nélkül, napellenzővel. Hibás, a foglalat is sérült. Canonhoz.

21409

1 2020.04.01.
500 Ft
Hoya HMC ZOOM 4/80-200mm objektív sz.: 342543

1 2020.04.01.
1 000 Ft
Exakta Macro MC 3,5.4,5/35-135mm objektív  sz.: FD95104790

Tok nélkül, hátsó objektív sapkával. Hibás.

21423

1 2020.04.01.
1 000 Ft
Pentax MZ-50 fényképezőgép sz.: 7416068 ; SMC PENTAX-F 4-5,6/35-80mm objektív; sz.:4523711

Hibás, objektív hiányos. Fél tokkal, vállszíjjal.

21411

1 2020.04.01.
500 Ft
Five Star 8/500mm objektív sz.:865078

Tok nélkül. Hibás. Állvány csatlakozóval. Külsőleg sértetlen.

21410

5 2020.04.01.
2 200 Ft
Bell&Howell Macro 3,5-4,5/28-80mm objektív, sz.: 220347

Tok nélkül. Hátsó objektív sapkával. Pentax. Hibás.

21406

2 2020.04.01.
1 100 Ft
Revuenon MC 5,6/300mm objektív

Tokkal. Hibás. M42.

21408

3 2020.04.01.
2 200 Ft
Super Cosina MC Macro 4,5-5,6/80-200mm objektív sz.: PK 9360506

Tok nélkül. Hibás. Első, hátsó objektív sapkával.

21407

2 2020.04.01.
1 100 Ft
Kiev 30 pocket fényképezőgép sz.: 8060241

Hibás, kereső hiányos. Kopottas. Tok nélkül.

21412

0 2020.04.01.
500 Ft