Kép | Név | Licitek | Lejárat | Jelenlegi ár |
---|---|---|---|---|
Dr.Darnay-Dornyay Béla: Bakony - Útikalauz ; Sport lap- és Könyvkiadó 1957. Puha fedelű, 208 oldal plusz a végén 15 fénykép és egy kihajtós térkép, megkímélt állapotban,... |
2 | 2024.04.29. 18:00 |
400 Ft | |
Francia zsebkönyv: olvasás oktatás gyerekeknek 1902. Kemény fedelű, gerincnél sérült, 141 oldal - oldalak megkímélt állapotban, kb.: 11x16,5cm ... |
1 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft | |
Dr.Mátéka Béla: Filléres budapesti kalauz ; Dr.Vajna György és Tsa. 1933. Könyvtári pecsét - törölve és egy leányiskolai pecsét. Kemény fedelű (foltos), 66 oldal... |
2 | 2024.04.29. 19:00 |
350 Ft | |
Fotomozaik magazin XI. évf. 2008. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33854 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft | |
Foto újság 1967. teljes év bekötve Megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33819 |
1 | 2024.05.03. 20:00 |
300 Ft | |
Foto újság 1966. teljes év bekötve Megkímélt állapotban. Hagyatékból.
33818 |
1 | 2024.05.03. 19:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin XII. évf. 2009. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33851 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft | |
Gerő László: Felfedező úton épületeink között ; Gondolat 1966. Ajándékozó beírás a belső oldalon (Győr, 1969). Kemény vászon fedelű, 112 oldal szöveg plusz... |
0 | 2024.04.29. 18:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin XIII. évf. 2010. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33852 |
0 | 2024.05.08. 18:00 |
300 Ft | |
Ilja Ehrenburg: Európa sorsa ; Idegennyelvű Irodalmi Kiadó 1943. Füzetszerű fűzött kiadvány - borító oldal már levált, 48 oldal, kb.: 11x16,5cm
33767... |
0 | 2024.04.26. 20:00 |
300 Ft | |
Hermann Grub: Zöld a házak között ; Mezőgazdasági Kiadó 1986. Puha fedelű,160 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 20x23cm
33774 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin X. évf. 2007. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból
33855 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
300 Ft | |
Major Máté: Vágó Péter ; Akadémia Kiadó 1982. Papír borítású, kemény fedelű, 26 oldal plusz 64 fotó fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin IX. évf. 2006. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33853 |
1 | 2024.05.08. 20:00 |
300 Ft | |
Ezermester Könyvtár 11. kötet; "Csináld magad" autósoknak ; Ifjúsági Lapkiadó 1973. Puha fedelű, 160 oldal, megkímélt állapotban, kb.: 14x20cm
33762 |
0 | 2024.04.26. 20:00 |
300 Ft | |
Minolta ismertetők prospektusok, leírások Számtalan. Hagyatékból.
33846 |
1 | 2024.05.08. 18:00 |
300 Ft | |
Dr.Knapp Oszkár: Általános műszaki segédkönyv ; Táncsics Könyvkiadó 1957. Utolsó oldalon egy szignó. Puha fedelű, 238 oldal, gerncnél sérült, kb.: 12x17cm
337... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Pentascop ; Pentaflex, megkímélt állapotban
33763 |
0 | 2024.04.26. 18:00 |
200 Ft | |
Hevesy Iván: Helyes beállítás: éles kép ; HAFA 18-19. szám Puha fedelű, 80 oldal sok illusztrációval, gerincnél sérült, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból. ... |
1 | 2024.05.09. 20:00 |
200 Ft | |
Simóné Avarosy Éva: A repülősárkányoktól a sárkányrepülőkig ; Gondolat Zsebkönyvek 1981. Puha fedelű, 128 oldal jó állapotban, kb.: 11x18cm
33778 |
1 | 2024.04.29. 18:00 |
200 Ft |