Kép | Név | Licitek | Lejárat | Jelenlegi ár |
---|---|---|---|---|
Öveges József: A mikroszkóp és használata , Gondolattár 1960. Puha fedelű, 174 oldal, jó állapotban, kb.: 10x14cm
33786 |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
500 Ft | |
1940. ; 01. ; 02. ; 04. ; 05. ; 06. ; 08. Megkímélt állapotban.
33768 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
1 500 Ft | |
Rad der Zeit - Audi történet 1993 Kemény fedelű, 222 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó minőségben, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
800 Ft | |
Francia zsebkönyv: olvasás oktatás gyerekeknek 1902. Kemény fedelű, gerincnél sérült, 141 oldal - oldalak megkímélt állapotban, kb.: 11x16,5cm ... |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft | |
Hermann Grub: Zöld a házak között ; Mezőgazdasági Kiadó 1986. Puha fedelű,160 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 20x23cm
33774 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
300 Ft | |
Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák ; Corvina Kiadó 1974. Építészeti hagyományok sorozat.Kemény fedelű, 131 oldal, 93 fotó, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft | |
Mende Jenő: A rádiótelefon ; Franklin-Társulat 1924. Lissák Kálmán szignó a belső oldalon 1925. Kemény fedelű - gerincnél sérült, hiányos, 155... |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
300 Ft | |
Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek Díszfegyverek ; Helikon-Corvina 1982. Papír borítású, kemény fedelű, 60 oldal plusz fényképek fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
500 Ft | |
Major Máté: Vágó Péter ; Akadémia Kiadó 1982. Papír borítású, kemény fedelű, 26 oldal plusz 64 fotó fényes papíron, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Dr.Mátéka Béla: Filléres budapesti kalauz ; Dr.Vajna György és Tsa. 1933. Könyvtári pecsét - törölve és egy leányiskolai pecsét. Kemény fedelű (foltos), 66 oldal... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Dr.Knapp Oszkár: Általános műszaki segédkönyv ; Táncsics Könyvkiadó 1957. Utolsó oldalon egy szignó. Puha fedelű, 238 oldal, gerncnél sérült, kb.: 12x17cm
337... |
0 | 2024.04.29. 19:00 |
300 Ft | |
Gerő László: Felfedező úton épületeink között ; Gondolat 1966. Ajándékozó beírás a belső oldalon (Győr, 1969). Kemény vászon fedelű, 112 oldal szöveg plusz... |
0 | 2024.04.29. 18:00 |
300 Ft | |
Tóthpál Gyula: Elementáris szimmetria - kiállítási prospektus Kb.: A/5 méret, jó állapotban.
33777 |
0 | 2024.04.29. 18:00 |
100 Ft | |
Dr.Darnay-Dornyay Béla: Bakony - Útikalauz ; Sport lap- és Könyvkiadó 1957. Puha fedelű, 208 oldal plusz a végén 15 fénykép és egy kihajtós térkép, megkímélt állapotban,... |
0 | 2024.04.29. 18:00 |
300 Ft | |
Albert Norden: Így készül a háború ; Szikra 1951. Puha fedelű (széleken szakadozott), 180 oldal megkímélt állapotban, Csepel Autógyár... |
1 | 2024.04.26. 20:00 |
400 Ft | |
Fábián Gyula: A Rozmaring őrs kalandjai ; Dante Könyvkiadó 1942. Kemény fedelű (kopottas), 176 oldal korának megfelelő állapotban, kb.: 18x24cm
33758... |
0 | 2024.04.26. 20:00 |
500 Ft | |
Ezermester Könyvtár 11. kötet; "Csináld magad" autósoknak ; Ifjúsági Lapkiadó 1973. Puha fedelű, 160 oldal, megkímélt állapotban, kb.: 14x20cm
33762 |
0 | 2024.04.26. 20:00 |
300 Ft | |
105S, 105L,120,120L,120LS, 120GLS. 4 nyelvű, puha fedelű, 350 oldal megkímélt állapotban,... |
0 | 2024.04.26. 20:00 |
800 Ft | |
Ilja Ehrenburg: Európa sorsa ; Idegennyelvű Irodalmi Kiadó 1943. Füzetszerű fűzött kiadvány - borító oldal már levált, 48 oldal, kb.: 11x16,5cm
33767... |
0 | 2024.04.26. 20:00 |
300 Ft | |
FIAT Ritmo Regata E.T.A.I. javítási kézikönyv ; Maróti-Godai Kiadó 1995. 172 oldal, jó állapotban,Északdunántúli Áramszolgáltató Műszaki Könyvtára - prcséttel. ... |
0 | 2024.04.26. 20:00 |
500 Ft |