Kép | Név | Licitek | Lejárat | Jelenlegi ár |
---|---|---|---|---|
Fotomozaik magazin XII. évf. 2009. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33851 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
300 Ft | |
Fotomozaik magazin XIII. évf. 2010. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33852 |
0 | 2024.05.08. 18:00 |
300 Ft | |
1940. ; 01. ; 02. ; 04. ; 05. ; 06. ; 08. Megkímélt állapotban.
33768 |
1 | 2024.04.29. 20:00 |
1 500 Ft | |
FotoVideo magazin IX. évf. 2007. teljes év bekötve Jó állapotban. Hagyatékból.
33857 |
0 | 2024.05.08. 19:00 |
500 Ft | |
FotoVideo magazin VIII. évf. 2006. teljes év bekötve Jó állapotban, Hagyatékból.
33856 |
0 | 2024.05.08. 20:00 |
500 Ft | |
Megkímélt állapotban, kb.: 18x28cm. Hagyatékból.
33733 |
1 | 2024.04.24. 18:00 |
100 Ft | |
Francia zsebkönyv: olvasás oktatás gyerekeknek 1902. Kemény fedelű, gerincnél sérült, 141 oldal - oldalak megkímélt állapotban, kb.: 11x16,5cm ... |
1 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft | |
Gál László: " Csak a szépre ... " Kemény fedelű, 223 oldal tele fotókkal, fényes papíron, jó állapotban, kb.: 21x29cm
... |
1 | 2024.05.06. 20:00 |
800 Ft | |
Gerő László: Felfedező úton épületeink között ; Gondolat 1966. Ajándékozó beírás a belső oldalon (Győr, 1969). Kemény vászon fedelű, 112 oldal szöveg plusz... |
0 | 2024.04.29. 18:00 |
300 Ft | |
Guruljborsócska mesekönyv ; Kárpátontúli Területi Kiadó 1958 A Szovjetunió népeinek meséi. Kemény fedelű (kopottas), 144 oldal, gerincnél sérült, kb.:... |
0 | 2024.04.26. 19:00 |
500 Ft | |
Gyulay József: Fűtés és tüzelés ; Egyetemi Nyomda 1947. Puha fedelű (szélein szakadozott), fűzött, 81 oldal megkímélt állaotban, kb.: 13x19,5cm ... |
1 | 2024.04.26. 19:00 |
400 Ft | |
H.Günther: A rádió diadalútja ; Pallas Kiadás Puha fedelű, fűzött, 79 oldal, megkímélt állapotban, kb.: 14x20cm
33764 |
6 | 2024.04.26. 19:00 |
1 100 Ft | |
Hajas Tibor: Kényszerleszállás Ludwig Múzeum 2005.06.16.-09.04. katalógus CD lemezzel 26 oldal, jó állapotban, kb.: 16,5x23,5cm
33807 |
1 | 2024.04.30. 20:00 |
500 Ft | |
Hermann Grub: Zöld a házak között ; Mezőgazdasági Kiadó 1986. Puha fedelű,160 oldal gazdagon illusztrálva, jó állapotban, kb.: 20x23cm
33774 |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
300 Ft | |
Hevesy Iván: Helyes beállítás: éles kép ; HAFA 18-19. szám Puha fedelű, 80 oldal sok illusztrációval, gerincnél sérült, kb.: 12x16,5cm. Hagyatékból. ... |
0 | 2024.05.09. 20:00 |
200 Ft | |
Home Couture 2010. ; Kare Design Angol-német nyelvű katalógus. 312 oldal, csupaillusztráció, jó állapotban, kb.: 21,5x30,5cm ... |
0 | 2024.04.30. 20:00 |
1 000 Ft | |
Horvai József-Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés ; Műszaki Könyvkiadó 1963. Két beírással. Kemény vászon fedelű, 256 oldal fényes papíron, gazdagon illusztrálva, jó... |
1 | 2024.04.30. 19:00 |
500 Ft | |
Ifj. Tildy Zoltán: Napsütésben (Fényképezés a természetben) ; Művelt Nép Kiadó 1956. Kemény fedelű, 175 oldal, sok képpel, megkímélt állapotban, kb.:21x24cm.
33756 |
1 | 2024.04.26. 20:00 |
500 Ft | |
Ilja Ehrenburg: Európa sorsa ; Idegennyelvű Irodalmi Kiadó 1943. Füzetszerű fűzött kiadvány - borító oldal már levált, 48 oldal, kb.: 11x16,5cm
33767... |
0 | 2024.04.26. 20:00 |
300 Ft | |
Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák ; Corvina Kiadó 1974. Építészeti hagyományok sorozat.Kemény fedelű, 131 oldal, 93 fotó, jó állapotban, kb.:... |
0 | 2024.04.29. 20:00 |
400 Ft |