Laborfelszerelés / Laboratory Equipment aukció

AGFA színes fej

AGFA színes fej

22062

0 2020.07.07.
3 000 Ft
ICA mázas kerámia előhívó tál (Villeroy&Boch) 14x19cm

3 helyen, apró részen lekopott a máz.

22095

1 2020.07.09.
500 Ft
Mintás üveg előhívó tál (D.R.P.)  14x19cm

Szélén 2 helyen apró csorba.

22093

0 2020.07.09.
500 Ft
Szenzitométer (feketedés mérő) NDK gyártmány sz.: 0318

Nincs kipróbálva.

22063

1 2020.07.07.
5 000 Ft
Zeiss Ikon mintás üveg előhívó tál  14x19cm

Szélén pár helyen apró csorba.

22094

0 2020.07.09.
500 Ft