Objektív / Lens aukció

Carl Zeiss Jena (DDR) Flektogon 2,8/20mm objektív sz.: 8638

Tokkal, objektív sapkákkal.

26510

13 2022.01.27.
46 000 Ft
Soligor MC Auto Tele Converter 2x   Pentax

Tokkal, jó állapotban.

26523

1 2022.01.28.
900 Ft
Meyer-Optik Görlitz  V  Telefogar 3,5/90mm objektív sz.: 1820220

Altix, tok nélkül, objektív sapkával, átlagosan használt, tisztításra szorul.

26520

8 2022.01.28.
5 500 Ft
Meyer-Optik Görlitz Lydith 3,5/30mm objektív sz.: 3142349

Altix. Tokkal, objektív sapkákkal. Külső gyűrű egy helyen sérült.

26518

2 2022.01.28.
3 200 Ft
Janpol color 5,6/55mm nagyító objektív sz.: 91352

1 2022.02.03.
4 000 Ft
PZO Mikar/S  4,5/55mm objektív sz.: 014725

M42

26532

0 2022.02.03.
500 Ft
Carl Zeiss Jena  6,3/0,19  160/- mikroszkóp objektív, sz.: 978231

26549

1 2022.02.04.
2 000 Ft
PZO Janpol color színes nagyító objektív  5,6/80mm sz.: 63189

Eredeti dobozban.  Dupla sárga szűrővel, fekete-fehér multigrade papirok nagyításához. M42

1 2022.02.04.
3 000 Ft
H12,5mm  mikroszkóp objektív

H12,5mm mikroszkóp objektív

26545

0 2022.02.04.
1 500 Ft
Labor-MOM Dia-Anastigmat 4,5/220mm objektív

Tisztításra szorul.

26561

4 2022.02.08.
2 400 Ft
Meopta Epijunktar-EP 3,8/400mm objektív sz.: 730492

Objektíven belül apró foltok láthatóak. Külső átmérő kb.: 11,5cm.

26562

8 2022.02.08.
6 500 Ft
Carl Zeiss Jena Tevidon 1,8/16mm objektív sz.: 10124612

Tok nélkül.

26563

0 2022.02.08.
3 000 Ft
Rowi  0,6 X nagylátszögű video előtét lencse;  gyűrű: 43-46 (Hama)

Tokkal.

26583

0 2022.02.09.
500 Ft
Linhof Technika előlap Schneider-Kreuznach Symmar-S 5,6/210mm objektív sz.: 13 801 435

Objektív sapkákkal.

26601

1 2022.02.10.
60 000 Ft
Röntgen objektív Biotar 0,80/125 ß=1/4 sz.: 738961

1 2022.02.10.
30 000 Ft