Objektív / Lens aukció

Jupiter-9 2/85 mm objektív sz.: 700313

4 2019.08.22.
10 000 Ft
Minolta Rokkor  MD Zoom  3,5/35-70mm objektív  sz.: 1512328

Tok nélkül, hátsó objektív sapkával, első nincs.

19730

8 2019.08.22.
9 500 Ft
Carl Zeiss Jena  Flektogon electric MC 2,8/20mm objektív   sz.: 10141931

tokkal, első-hátsó objektív sapkával  M42

19714

6 2019.08.22.
52 000 Ft
Meyer-Optik Görlitz  Orestegor 4/200mm objektív   sz.:4077903

Exa, Exacta. Tokkal, első-hátsó objektív sapkával.

19716

3 2019.08.22.
9 000 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon  4/50mm    sz.: 9852748

Tokkal, első objektív sapka van, hátsó nincs. Blende nem működik.

19743

3 2019.08.26.
12 000 Ft
Yashica Lens  ML ZOOM   4/80-200mm   sz.: A7523141

Yashica, Contax. Tokkal - kopott állapotban. Első-hátsó objektív sapkával.

19742

0 2019.08.26.
7 000 Ft
Vivitar MC Wide Angel  2/24mm objektív  sz.: 22112169

3 2019.08.27.
8 000 Ft
Carl Zeiss Jena Sonnar 3,5/135mm objektív  sz.: 9391954

Tokkal, első objektív sapkával, blende nem működik.

19758

5 2019.08.27.
4 800 Ft
Kentar Super Wider Semi Fish-Eye   0,42x   M54

Tokkal - borítása szakadozott. Első-hátsó objektív sapka, Hoya UV(0) szűrő.

19756

0 2019.08.27.
3 000 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon MC 2,4/35mm objektív  sz.: 8258

Blende hibás.Tokkal, első-hátsó objektív sapkával.

19773

1 2019.08.28.
13 000 Ft
Canon  Lens FD 2,8/28mm  objektív  sz.: 504639

Tok nélkül, első-hátsó objektív sapkával. Blende hibás.

19775

0 2019.08.28.
14 000 Ft