Objektív / Lens aukció

Asahi SMC Pentax 3,5/135mm objektív sz.: 5175323

Tokkal - kopások láthatók rajta, eredeti objektív sapkákkal, újszerű állapotban.

2 2019.10.21.
7 500 Ft
Pentax-110 2.8/18 mm

Pentax-110 2.8/18 mm

No. 1142780

13 2019.10.21.
6 500 Ft
Pentax-110 2.8/50 mm

Pentax-110 2.8/50 mm

No. 1171573

23 2019.10.21.
8 000 Ft
Meopta Openar 2,4x felvevő objektív sz.:9711

Eredeti műanyag dobozban, megkímélt állapotban.

20189

1 2019.10.22.
500 Ft
MOM Ymmar 3,5/50 T objektív, sz.:0114

Kb.: 28mm-es átmérőjű csavarmenetes, apró szemcsék láthatók benne.

20190

6 2019.10.22.
1 800 Ft
Gamma Budapest Dyar Anastigmat 2,5/90mm vetítő objektív, sz.:96354

Használatból eredő kopásokkal, belül néhány szemcse látható.

20196

2 2019.10.22.
2 200 Ft
Kondenzor lencse

Kondenzor lencse

Külsőátmérő kb.:58mm

20197

0 2019.10.22.
200 Ft
Fujinon-TV Zoom Lens H6x12.5R 1,2/12,5-75

Fujinon-TV Zoom Lens H6x12.5R 1,2/12,5-75 "C" menetes objektív sz.:163979

Tok nélkül, első objektív sapkával.

20215

0 2019.10.24.
8 000 Ft
Meopta Belar 4,5/75mm objektív sz.:325084

Eredeti műanyag dobozban. Cseh nagyító objektív. Megkímélt állapotban.

20244

1 2019.10.25.
500 Ft
Carl Zeiss Jena Biotar 2/58mm objektív sz.:4807751

Exa, Exacta. Tok, objektív sapka nélkül

20247

1 2019.10.28.
3 000 Ft
Jupiter-9 2/85mm objektív  sz.:6023082 (Contax, Kiev)

4 2019.10.28.
9 500 Ft
Isco-Göttingen Vario-Projar 3,5/70-120 diavetítő objektív

Használatból származó szépség hibák láthatók a műanyag részeken. A lencserendszer ép.

0 2019.10.28.
1 000 Ft
Carl Zeiss Proxar 909 előtétlencse pár, f=0,5m és f=1m

A 28,5

20253

0 2019.10.29.
600 Ft
Meopta Meogon 5,6/50 nagyítógép objektív sz.:8216

Eredeti műanyag dobozban, jó állapotban.

20255

0 2019.10.29.
3 000 Ft