Objektív / Lens aukció

Carl Zeiss Jena Flektogon 4/20mm objektív sz.:9867764

Tokkal. Hiányos, a blende csak kézzel állítható. M42

22052

5 2020.07.06.
31 000 Ft
Mikar/S 4,5/55mm objektív sz.: 619419

Eredeti dobozban.

22046

0 2020.07.06.
400 Ft
Canon C16 Macro Zoom  Fluorite2,2/12-120mm objektív sz.: 21286

Hordtáska, napellenző, Tiffen Professional 85 szűrő.

22075

0 2020.07.08.
20 000 Ft
Meyer-Optik Görlitz Diaplan 2.8/80mm vetítő objektív

Használatból eredő kopásokkal.

22058

0 2020.07.09.
3 000 Ft
Meyer-Görlitz Anastigmat Trioplan 4,5/13,5cm objektív sz.: 450773 zárszerkezet

Blende hibás.

22088

0 2020.07.09.
3 000 Ft
Meyer Görlitz Kino Superior 3,5cm objektív sz.: 123988

22099

1 2020.07.10.
1 000 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50mm objektív, sz.:5268651

Altix

22097

1 2020.07.10.
1 500 Ft
Gamma Mayar 4,5/55mm nagyító objektív  sz.:98911

22098

0 2020.07.10.
1 500 Ft
Carl Zeiss Jena Cardinar 4/100mm objektív sz.: 6383394

Eredeti dobozában. Werra.

22116

1 2020.07.13.
5 000 Ft
Birns&Sawyer Angenieux-ECLAIR 2x tele sz.: 5E1232

22112

1 2020.07.13.
1 000 Ft
FED 3,5/50mm objektív  sz.: 6327

22111

1 2020.07.13.
3 000 Ft
Meopta Belar 4,5/75mm nagyítógép objektív sz.: 38326

Eredeti dobozában.

2218

0 2020.07.13.
600 Ft
Helios-44-2  2/58mm objektív, sz.: 7736273

Objektív sapka. M42

2219

0 2020.07.13.
4 000 Ft