Objektív / Lens aukció

Carl Zeiss Jena Sonnar 4/13,5cm objektív, sz.: 2680077

Tokkal, első - hátsó objektív sapkával. Contax.

21450

1 2020.04.06.
25 000 Ft
Jupiter-37A 3,5/135mm objektív;  sz.:820543

Tokban, objektív sapkákkal.

21441

1 2020.04.06.
7 000 Ft
Pentacon auto 2,8/29mm objektív  sz.: 7304606

Tok nélkül, első és hátsó objektív sapkával. M42.

21440

1 2020.04.06.
6 000 Ft
Meyer-Optik Görlitz Telemegor 5,5/180mm objektív sz.: 2803747

Erősen használt, tisztításra szorul. Tok nélkül. Első objektív sapkával. M42

21468

1 2020.04.07.
7 000 Ft
Carl Zeiss Sonnar  T 5,6/250mm objektív sz.:6186497

Hasselblad Synchro Compur. Eredeti, átlátszó dobozban. Blende nem működik rendesen.

0 2020.04.08.
50 000 Ft
Nikon EL-Nikkor 2,8/50mm objektív sz.: 2256728

CP-2. Eredeti dobozban, tartóban, leírásokkal.

21473

0 2020.04.08.
10 000 Ft
Crystal AF Night Vision  0,42X macro lencse

Eredeti tokban, objektív sapkákkal. S7 M52.

21484

0 2020.04.09.
1 500 Ft
Sigma Zoom EX DG Macro 2,8/24-70mm objektív sz.: 3003656

Eredeti dobozban, tokkal, objektív sapkákkal, leírásokkal (magyar fordítás is).

0 2020.04.14.
40 000 Ft
Nikon Nikkor AF Micro 2,8/60mm objektív

Tok nélkül, objektív sapkákkal. M  A gyűrű törött.

21491

0 2020.04.14.
20 000 Ft
Amar /S  4,5/105mm objektív sz.: 303875

Eredeti dobozban. Jó állapotban.

21492

0 2020.04.14.
300 Ft
Mikar/S 4,5/55mm objektív, sz.: 624254

Egyik gyűrű sérült, eredetei dobozban.

21493

0 2020.04.14.
300 Ft
Schneider-Kreuznach nagylátszögű előtét Nizo I

Eredeti tokban - nem jól záródik.

21494

0 2020.04.14.
600 Ft