Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani felhasználóinknak. További információk Elfogadom
Soós Foto logo
Üdvözli Önt Magyarország legnagyobb használt fotócikk kereskedése
0 termék van a kosárban
A termék bekerült a kosárba!

Objektív / Lens aukció

Kép Név Licitek Lejárat Jelenlegi ár
Rexatar Auto MC Zoom  3,5/80-200mm  No.765934 objektív, Nikon, tok nélkül, hibás

Rexatar Auto MC Zoom 3,5/80-200mm No.765934 objektív, Nikon, tok nélkül, hibás

19217

5 2019.06.17.
18:00
1 700 Ft
Carl Zeiss Jena   Biotar T 1,5/7,5cm  Nr.3321879,  M42, eredeti dobozban

Carl Zeiss Jena Biotar T 1,5/7,5cm Nr.3321879, M42, eredeti dobozban

19242

24 2019.06.19.
18:00
110 000 Ft
Carl Zeiss Jena; Sonnar electric MC 3,5/135mm objektív; sz.:10186742, tokkal

Carl Zeiss Jena; Sonnar electric MC 3,5/135mm objektív; sz.:10186742, tokkal

19249

2 2019.06.20.
18:00
11 000 Ft
Carl Zeiss Jena   Sonnar 3,5/135mm objektív,  sz.:8985641; Penatcon Praktica, eredeti dobozban

Carl Zeiss Jena Sonnar 3,5/135mm objektív, sz.:8985641; Penatcon Praktica, eredeti dobozban

19258

5 2019.06.21.
18:00
10 000 Ft
Exacta Macro MC 4,5-5,6/70-210mm objektív, tok nélkül, hibás

Exacta Macro MC 4,5-5,6/70-210mm objektív, tok nélkül, hibás

19245

0 2019.06.21.
18:00
1 000 Ft
Sigma AF MC Zoom 3,6/75-200 objektív  sz.: 2013722, tok nélkül, hibás

Sigma AF MC Zoom 3,6/75-200 objektív sz.: 2013722, tok nélkül, hibás

0 2019.06.21.
18:00
2 000 Ft
Nikon ED   Nikkor AF 4-5,6/70-300mm objektív,  sz.:386289, tok nélkül, napellenzővel

Nikon ED Nikkor AF 4-5,6/70-300mm objektív, sz.:386289, tok nélkül, napellenzővel

19254

0 2019.06.21.
18:00
15 000 Ft
Kodak vetítő objektív Kodak Carousel-hez, Zoom Ektanar 3,5/102-152mm

Kodak vetítő objektív Kodak Carousel-hez, Zoom Ektanar 3,5/102-152mm

19255

0 2019.06.21.
18:00
1 000 Ft
LCD Projector Zoom Lens 3,8-4,8/114-182mm,  vetítő objektív

LCD Projector Zoom Lens 3,8-4,8/114-182mm, vetítő objektív

19256

0 2019.06.21.
18:00
1 000 Ft
Tamron SP 4-5,6/70-300 objektív Nikonhoz  sz.: 211408,  napellenzővel, tok nélkül

Tamron SP 4-5,6/70-300 objektív Nikonhoz sz.: 211408, napellenzővel, tok nélkül

0 2019.06.21.
18:00
40 000 Ft
Carl Zeiss Jena  Flektogon 2,8/35 objektív  sz.:5634016

Carl Zeiss Jena Flektogon 2,8/35 objektív sz.:5634016

Exacta

 

19263

1 2019.06.24.
18:00
7 000 Ft
Jupiter-37A  3,5/135mm objektív;  sz.:8235879  M42; eredeti bakelit tokban, napellenzővel

Jupiter-37A 3,5/135mm objektív; sz.:8235879 M42; eredeti bakelit tokban, napellenzővel

19260

3 2019.06.24.
18:00
8 000 Ft
Nikkor AF 4-5,6/70-300mm objektív  sz.:428312

Nikkor AF 4-5,6/70-300mm objektív sz.:428312

Nikon L1Bc szűrővel (M62), objektív és hátsó sapkával, tok nélkül

 

19304

1 2019.06.26.
18:00
5 000 Ft
Carl Zeiss Pro-Tessar 3,2/85mm objektív Nr4822526

Carl Zeiss Pro-Tessar 3,2/85mm objektív Nr4822526

Eredeti, átlátszó tetejű bakelit tokban

 

19303

1 2019.06.26.
18:00
5 000 Ft
EL-Nikkor4/50mm objektív  sz.:326080

EL-Nikkor4/50mm objektív sz.:326080

Nikon CP-2, eredeti, átlátszó bakelit tokban

 

19297

1 2019.06.26.
18:00
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena  Tessar 2,8/50mm objektív  sz.: 7077198

Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 7077198

Werra fényképezőgéphez. Tok és objektív sapka nélkül

 

19305

1 2019.06.26.
18:00
500 Ft
Sigma APO DG 4-5,6/71-300mm objektív; sz.:10826740, tok nélkül

Sigma APO DG 4-5,6/71-300mm objektív; sz.:10826740, tok nélkül

Minolta, Sonyhoz, hama UV szűrővel

 

19295

0 2019.06.26.
18:00
20 000 Ft
Jupiter-11 4/13,5cm objektív sz.: 6012400

Jupiter-11 4/13,5cm objektív sz.: 6012400

Kievhez. Használatból eredő kopások nyomai látszódnak. Objektív- és hátsó sapka van hozzá,...

0 2019.06.26.
18:00
4 000 Ft