Aukció

Sigma UC Zoom MC 3,5-4,5/28-70mm objektív

Tok nélkül, napellenzővel. Hibás, a foglalat is sérült. Canonhoz.

21409

1 2020.04.01.
500 Ft
Az ötven éves Kocsér Jubileumi emlékkönyve 1927. Aug. 14..

Puha fedelű, kissé besárgult, 51 oldal, kb.: 12x17cm.

21420

3 2020.04.01.
300 Ft
Salamon Ferenc: Magyarország a török hódítás korában ; Franklin Társulat  1886.

Puha fedelű, 472 oldal, kb.: 13x20cm. Gerincnél szétesőben.

21419

1 2020.04.01.
400 Ft
Hoya HMC ZOOM 4/80-200mm objektív sz.: 342543

1 2020.04.01.
1 000 Ft
Exakta Macro MC 3,5.4,5/35-135mm objektív  sz.: FD95104790

Tok nélkül, hátsó objektív sapkával. Hibás.

21423

1 2020.04.01.
1 000 Ft
Győri Lajos: Utazás a világ körül 2007.

Kemény fedelű,120 oldal, 520 fotó. NKA támogatásával. Kb.: 21x30cm.

21415

1 2020.04.01.
400 Ft
Pentax MZ-50 fényképezőgép sz.: 7416068 ; SMC PENTAX-F 4-5,6/35-80mm objektív; sz.:4523711

Hibás, objektív hiányos. Fél tokkal, vállszíjjal.

21411

1 2020.04.01.
500 Ft
Five Star 8/500mm objektív sz.:865078

Tok nélkül. Hibás. Állvány csatlakozóval. Külsőleg sértetlen.

21410

5 2020.04.01.
2 200 Ft
Bell&Howell Macro 3,5-4,5/28-80mm objektív, sz.: 220347

Tok nélkül. Hátsó objektív sapkával. Pentax. Hibás.

21406

2 2020.04.01.
1 100 Ft
Revuenon MC 5,6/300mm objektív

Tokkal. Hibás. M42.

21408

3 2020.04.01.
2 200 Ft
Super Cosina MC Macro 4,5-5,6/80-200mm objektív sz.: PK 9360506

Tok nélkül. Hibás. Első, hátsó objektív sapkával.

21407

2 2020.04.01.
1 100 Ft
Kiev 30 pocket fényképezőgép sz.: 8060241

Hibás, kereső hiányos. Kopottas. Tok nélkül.

21412

0 2020.04.01.
500 Ft
Szemerédy Zoltán: Fotóbarkács ; Műszaki Könyvkiadó  1971.

Puha fedelű, 181 oldal képekkel, ábrákkal, kb.: 14x20cm.

21414

0 2020.04.01.
300 Ft
Boldizsár Iván: A korona napja ; Szépirodalmi Könyvkiadó  1983.

Papír borítású, kemény fedelű, 385 oldal, kb.: 13x18,5cm. (puszta véletlen a cím)

21...

0 2020.04.01.
300 Ft
Huszadik Századi Dekameron ; Európa Könyvkiadó  1968.

0 2020.04.01.
400 Ft
Richard Friedenthal: Luther élete és kora ; Gondolat Kiadó  1977.

Papír borítású, kemény fedelű, 658 oldal, kb.: 14,5x20cm.

21418

0 2020.04.01.
400 Ft
Helmuth Stapf: Fotografische praxis ; FV Kiadó 1955.

Kemény fedelű, német nyelvű, 383 oldal, mellékletekkel, kb.: 17x23,5cm.

21421

0 2020.04.01.
400 Ft
Aneroid barométer

Aneroid barométer

Asztali, védő üveg megrepedt. Működik - pontosság nincs ellenőrizve.

21422

1 2020.04.02.
5 000 Ft
Jupiter-12  2,8/3,5cm objektív  sz.: 6205682  Kievhez

Eredeti dobozban.

21426

1 2020.04.02.
5 000 Ft
PZO Mikar/S objektív 4,5/55mm  sz.: 623537

Eredeti dobozban.

21425

2 2020.04.02.
350 Ft