Aukció

Leica II fényképezőgép gsz.:318620, Zeiss Sonar 2/5cm objektív sz.:2935306  1939.

Beépített, csatlakozó fénymérő.

2 2019.07.19.
61 000 Ft
Üres doboz Zenit 3M Helios-44 fényképezőgéphez

A címke helyenként hiányos, kopott. Belül is látható az eltelt idő nyoma.

19503

1 2019.07.19.
200 Ft
Rolleiflex napellenző + 2 db. szűrő. Tokkal.

3 db. eredeti tokban vannak. Szűrők: gelb-mittel. Sz.: 982386; 966509

19507

1 2019.07.19.
3 000 Ft
View-Master sztereo néző + 3db sztereo korong

1998 Fisher-Price INC.   Mexico

19498

3 2019.07.19.
950 Ft
Kodaskop Acht Modell 34

Kodaskop Acht Modell 34

8mm-es vetítő, hálózati csatlakozó nélkül, mincs kipróbálva

19508

3 2019.07.19.
6 500 Ft
Cvikker konkáv lencsével

Cvikker konkáv lencsével

Bal oldali lencse széle csorbás

19500

3 2019.07.19.
900 Ft
Rolleinar 2  Rolleiflex közellátó szett, 2db-os, tokkal

Franke&Heidecke  Rolleiparkeil 2 M28,5

19506

2 2019.07.19.
3 200 Ft
Zeiss Ikon Ikonta (520) fényképezőgép gsz.: 1127047, Tessar 4,5/7,5cm objektív sz.:1347539   cca.: 1932-38.

4,5X6cm-es kép, 120-as film, Compur Rapid zár. Eredeti barna bőr tok, rajta sorszám:1768

0 2019.07.19.
20 000 Ft
Meopta Mirar 0,5x  objektív sz.: 18659, keresővel, tokban

19504

0 2019.07.19.
2 500 Ft
Rolleikin (DRP) kisfilmes hátlap hozzá való speciális tokkal

Barna bőr tok, rajta felirat: Rolleicord

19505

0 2019.07.19.
5 000 Ft
Schuco Micro Racer 1047 Porsche felhúzhatós Polizei autó

Eredeti dobozban, leírással, felhúzóval. Működik.

19514

3 2019.07.22.
12 000 Ft
Félix elnevezésű orosz mechanikus számológép

3 2019.07.22.
6 000 Ft
Korabeli, telefonbeszélgetést lehallgatni hivatott készülék.

A készüléken nincs felirat, pár helyen kopás látható

19509

0 2019.07.22.
15 000 Ft
AEG elektromos fém teafőző készülék, tea szűrővel   sz.:46115

0 2019.07.22.
10 000 Ft
Sanitas német gyártmányú hajszárító készülék   sz.:778

110V, nincs kipróbálva. Érintésvédelmi szempontból aggályos! Néhány helyen rozsda foltok.

0 2019.07.22.
8 000 Ft
Leica exponáló zsinor

Leica exponáló zsinor

19513

0 2019.07.22.
6 000 Ft
PAX 35 Golden View fényképezőgép gsz.:58540, Luminor Anastigmat 3,5/45mm objektív sz.:52632   cca.:1952-55.

 Delux kiadás. Eredeti doboz, tokkal, rajta tartozék tartó , benne napellenző és szűrő.

0 2019.07.22.
55 000 Ft
Süss Nándor (Budapest) szintező készülék  sz.:54659

Typ 31A. Jó állapotban, néhány helyen kopás látható.

19516

0 2019.07.22.
10 000 Ft
Gombos Katalint és Sinkovits Imrét ábrázoló dedikált, 9x14-es fekete-fehér fotó

0 2019.07.22.
1 000 Ft
E.Leitz Wetzlar  távmérő

E.Leitz Wetzlar távmérő

19518

0 2019.07.22.
6 000 Ft