Aukció

Inland Letter Post feliratú postai mérleg

Kopottas, egyik lába hiányzik. ! súllyal.

22534

2 2020.09.23.
6 000 Ft
Éclair kazetta filmfelvevőhöz; 16mm-es.

Francia gyártmány.

22536

2 2020.09.23.
1 100 Ft
Carl Zeiss Jena Teleater gyöngyház berakásos színházi látcső 3x135

Bőr tokkal, belül tükör (foltos), hátsó részén tároló zseb.

22541

6 2020.09.23.
26 000 Ft
Shul Mikrométer

Shul Mikrométer

Eredeti fa dobozban, megkímélt állapotban.

22539

11 2020.09.23.
4 200 Ft
Mikar/S 4,5/55mm objektív sz.: 619419

Eredeti dobozban.

225430

3 2020.09.23.
400 Ft
MOM Telor 2/100mm objektív, sz.:0057

Tisztításra szorul. M42

22541

11 2020.09.23.
21 000 Ft
Karel Plicka: Prague ; Artia Kiadó 1953.

Kemény vászon fedelű, 3 nyelvű, 208 fotót tartalmazó , kb.: 24,5x34cm könyv.

22535

0 2020.09.23.
600 Ft
Gamma diavetítő

Gamma diavetítő

Nincs kipróbálva.

22537

0 2020.09.23.
2 000 Ft
Gevaert Panchro film orsó fém tokban, 16mm

Made in Belgium. Ép állapotban.

22538

0 2020.09.23.
100 Ft
Régi, nagyméretű fényképezőgép objektív

Blende nélkül, belső felületi hiba, apró-csorbás lencseszél. felurat nélkül.

22511

1 2020.09.24.
7 000 Ft
Meopta Belar 4,5/75mm nagyító objektív sz.: 212931

Eredeti dobozában.

22548

2 2020.09.24.
550 Ft
Meopta Belar 4,5/55mm nagyító objektív sz.: 05575

Eredeti dobozában.

22546

1 2020.09.24.
500 Ft
Jena DDR Pancolar MC electric 1,8/50mm objektív sz.: 10879839

A foglalat újszerű állapotban, tok nélkül, első objektív sapkával. Tisztításra szorul. M42

2 2020.09.24.
11 000 Ft
Yashica Electro 35-höz tele-nagylátszög kereső

Megkímélt állapotban

22544

2 2020.09.24.
1 100 Ft

"A Művészet kiskönyvtára" 4db. Képzőművészeti Alap Kiadó, Puha fedelű, kb.: 13x16,5cm.

1 2020.09.24.
400 Ft

"A Művészet kiskönyvtára" 4db. Corvina Kiadó, Puha fedelű, kb.: 15,5x16cm.

1 2020.09.24.
400 Ft

1 2020.09.24.
400 Ft
Exa és mikroszkóp közgyűrű 3 részes

Eredeti dobozában.

22547

1 2020.09.24.
1 000 Ft
Carl Zeiss Jena Tevidon 1,4/25mm objektív  sz.: 9631118

"C" menet

22545

2 2020.09.24.
5 500 Ft
Quarz 5  8mm filmfelvevő, Meteor2-3  2,4/9-36mm objektív sz.: 7205917

Hordtáskával, eredeti színszűrőkkel.

22533

0 2020.09.24.
3 000 Ft