Aukció

MOM 1,7/35mm vetítő objektív, sz.: 056317

Tisztításra szorul.

23132

3 2020.11.30.
2 400 Ft
Pentacon közgyűrű sor

Pentacon közgyűrű sor

Doboz teteje hiányzik. Német nyelvű  leírással.

23131

11 2020.11.30.
5 000 Ft
Színes filmek 135/24  3db.

Színes filmek 135/24 3db.

7 2020.11.30.
1 600 Ft
Carl Zeiss Jena Sonnar 3,5/135mm objektív  sz.: 8287299

Első, hátsó objektív sapkával. M42

23103

3 2020.11.30.
17 000 Ft
Képeslapok Moszkváról 16db tasakban

Angol-orosz nyelven. Original.

23121

4 2020.11.30.
1 700 Ft
Műanyag negatív tartó csipesz 10db.

Megkímélt állapotban, de használták.

23124

1 2020.11.30.
1 000 Ft
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar Történet ; KM Egyetemi Nyomda 1939. I-V. kötet (5db)

Hatodik, változatlan kiadás. Kb.: 17,5x24cm.

23101

4 2020.11.30.
2 600 Ft
Helios-44M 2/58 objektív sz.: 8118177

23102

7 2020.11.30.
7 000 Ft
Negatív tartó tasakok  2000db

Negatív tartó tasakok 2000db

Kötegelve, 135 negatívhoz. Pausz paírból, mérete kb.: 13x24cm, tasakonként 3 negatív csík.

0 2020.11.30.
5 000 Ft
Nikon bőrkötéses zsebnaptár 1994.

Original. Eredeti, ajándékozó tasakban.

23120

0 2020.11.30.
500 Ft
Püski Sándor: Könyves sors-magyar sors ; Püski Kiadó 2002.

Papír borítású, kemény vászon fedelű, 576 oldal + képes melléklet. Kb.: 17x24cm.

231...

0 2020.11.30.
300 Ft
Sámándobok, szóljatok - Szibéria őslakosságának népköltészete ; Európa Kiadó 1974.

0 2020.11.30.
300 Ft
Cigaretta tartó doboz és hamutartó

0 2020.11.30.
1 000 Ft
AGFA receptkönyv 1952.

AGFA receptkönyv 1952.

Német nyelvű. Kemény vászon fedelű, 146 oldal receptekkel, kb.: 15x21cm.

23147

1 2020.12.01.
200 Ft
Németh József: Leica felvételek ;Atheneum 1944

1 2020.12.01.
500 Ft
Németh József: Képek- emlékek ; Népszava Könyvkiadó  1946.

A szerző 135 felvételével. Karton borítás kb.: 21x29,5cm. Gerincnél sérült.

23146

1 2020.12.01.
500 Ft
Asztalnál ülő hölgyet ábrázoló régi fotó

Fanto és Steiner műterme; Gyöngyös.Teljes méret kb.: 6,5x10,5cm.

23151

1 2020.12.01.
500 Ft
Sooters Ergo BF 285 fényképezőgép

Tok nélkü. Hibás. Elemfedelél hiányzik.

23133

0 2020.12.01.
100 Ft
Vivitar X-300 AF fényképezőgép  sz.: 179214199

Tok nélkül, hibás.

23134

0 2020.12.01.
100 Ft
Halina 280 AF fényképezőgép  sz.: 4,710,013

Tok nélkül, hibás.

23135

0 2020.12.01.
100 Ft