Aukció

B.W.K Kilburn & CO. Warranted U.S.A  Fa sztereonéző  XIX. sz.

Használat jelei látszanak, de korához képest jó állapotban. A fém rész csak belül kopottas.

0 2019.09.24.
5 000 Ft
ZEISS Aerotopograph GmbH   Sztereonéző 11db. képpel, tokkal

Doboz sarkai kopottak

19934

0 2019.09.24.
25 000 Ft
Nikkor 2,8/135mm objektív  sz.: 735784

Blende hibás. Ideiglenes műanyag tartóban. Nem eredeti első és hátsó objektív sapka.

1 2019.09.25.
10 000 Ft
Foto újság III. évfolyam, 1.sz.,  1956. január

Kb.: 20,5x29cm.

19940

1 2019.09.25.
600 Ft
Foto újság  III. évfolyam  2. szám, 1956. március

1 2019.09.25.
600 Ft
Carl Zeiss Distagon T 4/50mm objektív  sz.:6192598  Hasselblad

Svéd gyártmányú átlátszó műanyag dobozban, objektív sapkával, megkímélt állapotban.

1 2019.09.25.
60 000 Ft
Minnigraph Levy-Roth fényképezőgép  sz.:0160, Anastigmat 3,5/54mm objektív  cca.:1915.

2 2019.09.25.
17 000 Ft
Turiszt fényképezőgép, Gomz Indusztar 7 3,5/105mm objektív  sz.:86320  cca.: 1934-38.

Bakelit test, rúgós összecsukhatóság, 6,5x9 kép. Szovjet gyártmány. Tok nélkül.

1992...

1 2019.09.25.
15 000 Ft
10 db. különböző fotó tasak

10 db. különböző fotó tasak

19941

1 2019.09.25.
800 Ft
Fári László és Dr. Vermes Miklós  Korszerű Fényképezés  Királyi Magyar Természettudományi Társulat   1941.

Kemény fedelű, 340 oldal képekkel, ábrákkal, kb.: 16x23cm

19946

1 2019.09.25.
1 200 Ft
Ferenc-csatorna emlékalbum  hasonmás kiadás, Baja  1998.

Kb.: 20 korabeli fotó, plusz egy térkép. Puha karton fedelű, kb.: 29,5x21cm.

19945

1 2019.09.25.
1 200 Ft
Dékán István  Fantázia és fényképezés  Műszaki Könyvkiadó  1982.

Kemény fedelű, 142 oldal, kb.: 16x16,5cm

19937

1 2019.09.25.
400 Ft
Hasselblad bőr szett táska vállszíjjal

Halvány foltok,karcok kivül. Belül a használat jelei és egy kis méretű folt.

1 2019.09.25.
10 000 Ft
Hasselblad  állványrögzítő

Hasselblad állványrögzítő

Használatból származó kopoások vannak rajta.

19928

0 2019.09.25.
2 000 Ft
Fotolexikon  Akadémia Kiadó  1963.

0 2019.09.25.
500 Ft
Amerigo Tot   Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat 1983.

0 2019.09.25.
600 Ft
Gyulai Ferenc Dr.  Fotoiskola Műszaki Könyvkiadó  1965.

Műanyag borítású, 2. bővített és javított kiadás, 232 oldal, kb.: 17x24cm.

19943

0 2019.09.25.
600 Ft
Ferenc Kollin  Grüsse aus dem alten Budapest  Corvina 1983.

0 2019.09.25.
600 Ft
Hasselblad 500C fényképezőgép gsz.:TV43715; magazin sz.:UR 341377 Carl Zeiss S-Planar 5,6/120mm objektív sz.: 4374790

Eredeti objektív sapkával.

19947

3 2019.09.26.
110 000 Ft
Sacra Corona   Magyar Posta bélyeg, emlék bélyegzővel (rajta felirat:

Sacra Corona Magyar Posta bélyeg, emlék bélyegzővel (rajta felirat: "Visszatért") papírlapra ragasztva 1941. 5db

Palánka + postabélyegző, Ada + postabélyegző Apatin + postabélyegző, Szabadka, Zombor

1 2019.09.26.
800 Ft