Aukció

Polaroid Land Camera 1000

Polaroid Land Camera 1000

Hibás.

20439

2 2019.11.20.
550 Ft
Praktica B100 electronic fényképezőgép sz.:5091983; Practicar MC 1,8/50mm objektív

Hibás. Tokkal, objektív sapkával.

2 2019.11.20.
1 100 Ft
Zorkij-4K fényképezőgép sz.:75017180, Jupiter-8 2/50mm objektív sz.:7514587

Tokkal, objektív sapkával. Zárhibás.

20442

3 2019.11.20.
3 400 Ft
Olympus  OM 101 fényképezőgép sz.: 1319797; Olympus lens 1,8/50mm objektív sz.:1009078

Hibás. Tok nélkül.

20437

1 2019.11.20.
1 000 Ft
Industar-50 3,5/50mm objektív sz.:6529878

Első objektív sapkával. M39

20444

1 2019.11.20.
2 000 Ft
Jupiter-8 2/50mm objektív sz.:6075905

Első objektív sapkával. M39

20443

2 2019.11.20.
3 200 Ft
Fortepan 200, 120-as fekete-fehér film 10db

Eredeti egység csomagolásban. Lejárat: 1987/06

20432

10 2019.11.20.
7 500 Ft
ORWO vegyszer: N120 super 2l

ORWO vegyszer: N120 super 2l

Lejárati idő nem kivehető. A csomagolás erősen kopott, de original.

20431

0 2019.11.20.
300 Ft
Minolta Dynax 500si fényképezőgép sz.: 91411230; Signa ZOOM AF  MC 3,5/28-70mm objektív

Hibás. Tok nélkül.

20435

0 2019.11.20.
1 000 Ft
Minolta Dynax 404si fényképezőgép sz.:93209990; AF Zoom 4-5,6/28-80mm objektív sz.:20501664

Hibás. Tok nélkül.

20438

0 2019.11.20.
1 000 Ft
Zorkij 3 tok vállszíjjal.

Zorkij 3 tok vállszíjjal.

Kevés, használatból eredő kopás.

20402

1 2019.11.21.
700 Ft
Ihagee Exacta Varex pentaprizma  sz.: 59479 minden típushoz

Megkímélt állapotban, kopottas karton dobozban.

20406

1 2019.11.21.
3 000 Ft
Asahi Pentax Spotmatic tok

Asahi Pentax Spotmatic tok

Enyhén kopott.

20395

1 2019.11.21.
1 300 Ft
Exa doboz, tok és német nyelvű használati utasítás

20396

1 2019.11.21.
1 000 Ft
Raffay Anna: A filmdokumentumok készítése ; Műszaki Könyvkiadó  1975.

Kemény fedelű, 210 oldal, kb.: 17x24cm.

20397

0 2019.11.21.
600 Ft
Hasselblad magyar nyelvű termék katalógus 2000.

41 oldal, kb.:21x28cm.

20398

0 2019.11.21.
1 500 Ft
Nikkor objektívek nagyfilmes gépekhez, német nyelvű katalógus

19 oldal, kb.:21x28cm.

20399

0 2019.11.21.
700 Ft
Hasselblad objektívek, német nyelvű katalógus

28 oldal, középen leporelló, kb.: 21x28cm.

20400

0 2019.11.21.
1 000 Ft
Makro tubus Dursthoz és Magnifaxhoz

20401

0 2019.11.21.
5 000 Ft
Dr. Walther Heering: Das Rolleiflex-Buch ; Im Heering Kiadó 1941.

Papír borítású, kemény fedelű, 215 oldal, kb.: 15.5x21,5cm. Borító szakadozott.

2040...

0 2019.11.21.
900 Ft