Aukció

Vámos László (1912-1983) fotóművész: A Zene bűvöletében ; Képzőművészeti Kiadó 1982.

1 2022.01.26.
200 Ft
Szemethy Imre: 'Naxos'

Szemethy Imre: 'Naxos'

5 2022.01.26.
3 000 Ft
Vakupapucs Pentacon Six, Praktica Super TL.

26512

1 2022.01.27.
300 Ft
Dr. Sevcsik Jenő: Fényképészeti ismeretek ; Műszaki Könyvkiadó  1956.

Puha fedelű - szakadozott, 200 oldal+16 fekete-fehér fotó, kb.: 17x24cm.

26515

8 2022.01.27.
550 Ft
Leica kézikönyv ; Leica Camera GmbH 1994.

Puha fedelű, 11 tárgykör, kb.: 15x21cm

26514

0 2022.01.27.
1 000 Ft
Praktica vázsapka bajonett

Praktica vázsapka bajonett

26517

0 2022.01.27.
300 Ft
Robot fényképezőgép sz. 2296.. (nem látható), Tessar 2,8/3,3/4 cm objektív sz.: 2210871

Tokkal.

26511

1 2022.01.27.
15 000 Ft
Színházi látcső

Színházi látcső

Tokkal. Tisztításra szorul.

26513

0 2022.01.27.
4 000 Ft
Carl Zeiss Jena (DDR) Flektogon 2,8/20mm objektív sz.: 8638

Tokkal, objektív sapkákkal.

26510

13 2022.01.27.
46 000 Ft
Soligor MC Auto Tele Converter 2x   Pentax

Tokkal, jó állapotban.

26523

1 2022.01.28.
900 Ft
Meyer-Optik Görlitz  V  Telefogar 3,5/90mm objektív sz.: 1820220

Altix, tok nélkül, objektív sapkával, átlagosan használt, tisztításra szorul.

26520

8 2022.01.28.
5 500 Ft
Pentacon közgyűrűsor fém színű

Eredeti dobozban, jó állapotban. M42

26521

6 2022.01.28.
1 300 Ft
MOM tájoló sz.: 656144

MOM tájoló sz.: 656144

Tokkal, megkímélt állapotban.

26519

1 2022.01.28.
4 000 Ft
Meyer-Optik Görlitz Lydith 3,5/30mm objektív sz.: 3142349

Altix. Tokkal, objektív sapkákkal. Külső gyűrű egy helyen sérült.

26518

2 2022.01.28.
3 200 Ft
Pentacon közgyűrűsor, fekete

Pentacon közgyűrűsor, fekete

26522

1 2022.01.28.
900 Ft
Szilágyi Gábor: Daguerre ; Gondolat Kiadó 1987.

6 2022.01.31.
750 Ft
Minox 35ML fényképezőgép sz.: 7095394, Color-Minotar 2,8/35mm objektív , vakuval,  asztali állvánnyal

1 2022.01.31.
10 000 Ft
Akt-Mappa 1982

Akt-Mappa 1982

Győri Lajos válogatása, magyar-német nyelvű előszó. kb.:16,5x23,5cm-es fotók, kb. 40 db.

1 2022.01.31.
400 Ft
Régi fotó, díszes épület

Régi fotó, díszes épület

Vizitkártya, hátoldalán nehezen olvasható felirat.

26628

0 2022.01.31.
500 Ft
Régi fotó 7 iskolás leányzóról

0 2022.02.01.
800 Ft