Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani felhasználóinknak. További információk Elfogadom
Soós Foto logo
Üdvözli Önt Magyarország legnagyobb használt fotócikk kereskedése
0 termék van a kosárban
A termék bekerült a kosárba!

Aukció

Kép Név Licitek Lejárat Jelenlegi ár
Hajós kormánykerék formájú német barométer

Hajós kormánykerék formájú német barométer

Legszélesebb átmérő kb.: 18cm.

 

22569

0 2020.09.29.
18:00
4 000 Ft
Szovjet gyártmányú fém keretes barométer

Szovjet gyártmányú fém keretes barométer

Kb.: 16,5cm átmérő.

 

22570

0 2020.09.29.
18:00
4 000 Ft
Jahrbuch des Kino-amateurs ; Photokino Kiadó 1933.

Jahrbuch des Kino-amateurs ; Photokino Kiadó 1933.

Belül Pfeifer- Zeidler könyvkereskedés címke és 1957 09.21. dátum. Kemény vászon fedelű, 159...

0 2020.09.29.
18:00
500 Ft
Jahrbuch des Kino-amateurs ; Photokino Kiadó 1936.

Jahrbuch des Kino-amateurs ; Photokino Kiadó 1936.

Belül olvashatatlan aláírás, dátum: 1936. Kemény vászon fedelű, 158 oldal (+reklámok), kb.:...

0 2020.09.29.
18:00
500 Ft
Jahrbuch des Kino-amateurs ; Photokino Kiadó 1934.

Jahrbuch des Kino-amateurs ; Photokino Kiadó 1934.

Belül ovashatatlan aáírás; 1933.XI. Kemény vászon fedelű, 170 oldal (+reklámok), kb.:...

0 2020.09.29.
18:00
500 Ft
Antoine De Saint-Exupéry: A kis herceg ; Móra Kiadó 1970.

Antoine De Saint-Exupéry: A kis herceg ; Móra Kiadó 1970.

Papír borítású, kemény fedelű, 107 oldal, kb.: 17,5x24,5cm.

 

22576

 

1 2020.09.30.
18:00
300 Ft
Előrendező mappa

Előrendező mappa

Kopottas, munkában volt sokáig.

 

22581

1 2020.09.30.
18:00
500 Ft
Harsányi István: A reformáció hatása a magyar közművelődésre ; Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. 1923.

Harsányi István: A reformáció hatása a magyar közművelődésre ; Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. 1923.

Bethlen Könyvtár 4. sz. Papír fedelű, 78 oldal, kb.: 13x19,5cm. Nincs minden oldal felvágva.

...

1 2020.09.30.
18:00
300 Ft
Rugonfalvi Kiss István: Bethlen Gábor Erdélyi Fejedelem ; Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. 1923.

Rugonfalvi Kiss István: Bethlen Gábor Erdélyi Fejedelem ; Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. 1923.

Bethlen Könyvtár 1-2. sz. Papír fedelű, 108 oldal, kb.: 13x19,5cm.

 

22577

1 2020.09.30.
18:00
300 Ft
J.&C. Brevete kihajthatós fényképtartó

J.&C. Brevete kihajthatós fényképtartó

Korához képest jó állapotban. 36 db (kb.: 6x9cm) fénykép hellyel . A 6db kép között 1 db...

1 2020.09.30.
18:00
5 000 Ft
Meopta B40 ráhúzhatós fém napellenző

Meopta B40 ráhúzhatós fém napellenző

22582

1 2020.09.30.
18:00
300 Ft
Eastman Kodak 2A Folding Cartridge Hawk Eye Model B fényképezőgép cca.: 1926-34.

Eastman Kodak 2A Folding Cartridge Hawk Eye Model B fényképezőgép cca.: 1926-34.

116-os film.

 

22579

0 2020.09.30.
18:00
15 000 Ft
Bakelit napellenző M49

Bakelit napellenző M49

22583

0 2020.09.30.
18:00
300 Ft
MOM 6x30 távcső

MOM 6x30 távcső

Tokkal. Törött, hibás, kopottas.

 

22588

1 2020.10.01.
18:00
2 000 Ft
Triumph TR4 lendkerekes Police játék autó

Triumph TR4 lendkerekes Police játék autó

Made in Japan; 60-as évek.

0 2020.10.01.
18:00
6 000 Ft
ROLEX óratartó

ROLEX óratartó

Jó állapotban, bársonyos. Kb.: 14x6,5cm.

 

22585

0 2020.10.01.
18:00
4 000 Ft
Elgin U.S.A.zseb- és karóra

Elgin U.S.A.zseb- és karóra

Szép állapotban, karon viselhető bőr tokkal. Másodperc mutatós, működő.

 

25586

0 2020.10.01.
18:00
30 000 Ft
Nikkorex-8, 8mm filmfelvevő; Nipon KogakuTele 2x objektív sz.: 19468

Nikkorex-8, 8mm filmfelvevő; Nipon KogakuTele 2x objektív sz.: 19468

Tokkal (egy részén kikopott). Az elem belefolyt, ezért nincs kipróbálva.

 

22587

0 2020.10.01.
18:00
3 000 Ft
Perfekta II. fényképezőgép, Achromat 7,7/80mm objektív cca.: 1954.

Perfekta II. fényképezőgép, Achromat 7,7/80mm objektív cca.: 1954.

Tokkal. 120-as film.

 

22589

 

0 2020.10.01.
18:00
1 500 Ft
Leica Mini zoom fényképezőgép sz.: 2197132, Vario-Elmar 35-70mm objektív

Leica Mini zoom fényképezőgép sz.: 2197132, Vario-Elmar 35-70mm objektív

Eredeti dobozban, leírásokkal.

 

22590

0 2020.10.01.
18:00
20 000 Ft