Aukció

Pentacon six TL fényképezőgép   sz.: 175559, Zeiss MC Biometar 2,8/80 mm objektív sz.: 10888817

Tokkal, hibás.

19961

1 2019.09.26.
15 000 Ft
Carl Zeiss Jena MC  Sonnar 2,8/180mm objektív electric sz.:6129

Tokkal, napellenzővel, M86 előtét, M86/M95 fordító gyűrű, első és hátsó objektív sapka M42

1 2019.09.26.
30 000 Ft
Riedel-De Haén AG. Magnézium tekercsben 3mmx kb.:0,2mm, kb.: 28g.

19954

1 2019.09.26.
300 Ft
Sacra Corona   Magyar Posta bélyeg, emlék bélyegzővel (rajta felirat:

Újvidék, Ada + posta bélyegző, Csáktornya + postabélyegző, Óbese, Szabadka, Zenta

19...

0 2019.09.26.
1 000 Ft

0 2019.09.26.
1 000 Ft

Sacra Corona Magyar Posta bélyeg, emlék bélyegzővel (rajta felirat: "Visszatért") papírlapra ragasztva 1941. 6db

Újvidék, Újverbász, Apatin, Szabadka, Palánka + postabélyegző, Zombor

19950

0 2019.09.26.
1 000 Ft

0 2019.09.26.
1 000 Ft
Csiptető, régi szemüveg

Csiptető, régi szemüveg

Enyhe konkáv - nincs lemérve

19953

0 2019.09.26.
1 000 Ft
Pentacon electric 2,8/29mm objektív  sz.:8100599

Tokkal, első objektív sapkával, megkímélt állapotban.

0 2019.09.26.
12 000 Ft
Pentacon electric  MC 2,8/135mm objektív  sz.:8310429

Tokkal, első objektív sapkával, kihúzható napellenző. Megkímélt állapotban.

19968

0 2019.09.26.
12 000 Ft
Praktica LLC fényképezőgép sz.:494475, Pentacon electric 1,8/50mm objektív sz.:5921496

Sérülés mentes tokkal, nem eredeti objektív sapkával.

19969

0 2019.09.26.
10 000 Ft
Helios-44M-4 2/58mm objektív   sz.:90160157

Első- hátsó objektív sapka, tok nélkül

19959

7 2019.09.27.
5 000 Ft
Asahi Super-Takumar 2/55mm objektív  sz.:1326769

Első-hátsó objektív sapka, tok nélkül. M42

19958

17 2019.09.27.
13 000 Ft
Sheaffer töltőtoll díszdobozban

Discovery Channel felirattal, egy patronnal

19965

1 2019.09.27.
3 000 Ft
Contax D fényképezőgép sz.: 247057, Pentacon auto 1,8/50 mm objektív sz.:5980583

Tok nélkül, nem eredeti objektív sapka.

15 2019.09.27.
7 000 Ft
Penti fényképezőgép sz.: 12/0661, Trioplan 3,5/30mm objektív

Tokkal, 2db. penti kazettával

19957

3 2019.09.27.
3 200 Ft
Auto Miranda  E 2,8/35mm objektív  sz.: 1643952

Első és hátsó eredeti objektív sapkák, tok nélkül.

19960

1 2019.09.27.
4 000 Ft
Zeiss Ikon Tenax fényképezőgép,Novar Anastigmat 3,5/35mm objektív,tokkal

19956

1 2019.09.27.
3 000 Ft
Schuco: Mercedes Benz 170V  Löwenbräu ital szállító modell

Sértetlen állapotban, felhúzós,működőképes. Eredeti felhúzó kulccsal.

19963

0 2019.09.27.
16 000 Ft
Minox Leica III f type fényképezőgép sz.:525001, Minoctar 5,6/15mm objektív, díszdobozban

0 2019.09.27.
36 000 Ft