Aukció

Gink Kárply: Vallomás Görögországról ; Corvina Kiadó  1983.

Kemény fedelű, 93 fotó, kb.: 20x28cm.

21519

0 2020.04.16.
500 Ft
Kalmár János-Szebeni András: Bécs Budapest 2000 ; Well-Press Kiadó 1999.

0 2020.04.16.
800 Ft
Durst Labolux sötétkamra lámpa színeshez, fekete -fehér betéttel.

230V; 7W. Működik.

21522

1 2020.04.17.
4 000 Ft
Nikon Speedlight SB-27 vaku  sz.: 3007236

Tokkal. Működik.

21526

1 2020.04.17.
3 000 Ft
Zeiss Ikon Box Tengor fényképezőgép 54/2; 6x9/120   cca.:1928-34.

Tok nélkül.

21521

0 2020.04.17.
3 000 Ft
Állványra helyezhető gömbcsuklófej

Vizszintező, fok-skála, cserélhető alaplap. megkímélt állapotban.

21523

0 2020.04.17.
9 000 Ft
Kodak Brownie Camera D model  cca.: 1901-33.

21524

0 2020.04.17.
2 000 Ft
Vaku foglalatra szerelhető gömbcsuklós vaku tartó

21525

0 2020.04.17.
3 000 Ft
Kodak Folding Pocket N1A fényképezőgép  sz.: 26919,  cca.: 1898-12905.

Erősen használt, restaurálásra szorul.

21526

0 2020.04.17.
10 000 Ft
Agfa Box 44 fényképezőgép   cca.: 1932-36.

Külsőleg kevés kopás, hátsó fal lejár, javításra szorul.

21527

0 2020.04.17.
2 000 Ft
Vakura, fényképezőgépre illeszthető, variálható karos gömbcsukló

Újszerű állapotban.

21529

0 2020.04.17.
4 000 Ft