Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb élményt tudjuk nyújtani felhasználóinknak. További információk Elfogadom
Soós Foto logo
Üdvözli Önt Magyarország legnagyobb használt fotócikk kereskedése
0 termék van a kosárban
A termék bekerült a kosárba!

Aukció

Kép Név Licitek Lejárat Jelenlegi ár
Contax orsó

Contax orsó

Újszerű állapotban.

22056

1 2020.07.06.
18:00
100 Ft
Fotobox 6x6 fényképezőgép, Achromat 7,7/75mm objektív ; cca.: 1959-63.

Fotobox 6x6 fényképezőgép, Achromat 7,7/75mm objektív ; cca.: 1959-63.

MOM gyártmány. Tokkal.

 

22054

1 2020.07.06.
18:00
4 000 Ft
Altix kereső 2 előtéttel

Altix kereső 2 előtéttel

Eredeti dobzban (ragasztva), 35mm ; 50mm ; 90mm

 

22052

18 2020.07.06.
18:00
4 400 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon 4/20mm objektív sz.:9867764

Carl Zeiss Jena Flektogon 4/20mm objektív sz.:9867764

Tokkal. Hiányos, a blende csak kézzel állítható. M42

 

22052

1 2020.07.06.
18:00
25 000 Ft
Rolleiflex 6x6 Automat  fényképezőgép, Tessar 3,5/7,5cm objektív  sz.:1991940  cca.:1939.

Rolleiflex 6x6 Automat fényképezőgép, Tessar 3,5/7,5cm objektív sz.:1991940 cca.:1939.

Tokkal. 1 db. sárga szűrővel tokban sz.: 951582

 

22054

13 2020.07.06.
18:00
66 000 Ft
Lomo Lantan 8mm filmfelvevő; Granit-3   1,4/7,5-32mm objektív  sz.:713088

Lomo Lantan 8mm filmfelvevő; Granit-3 1,4/7,5-32mm objektív sz.:713088

Tok nélkül.

 

0 2020.07.06.
18:00
4 000 Ft
Mikar/S 4,5/55mm objektív sz.: 619419

Mikar/S 4,5/55mm objektív sz.: 619419

Eredeti dobozban.

 

22046

0 2020.07.06.
18:00
400 Ft
Hasselblad prospektus

Hasselblad prospektus

500C/M  ;  500EL/M  ;  SWC%M.  Kb.: 14,5x14,5cm. Svéd nyelven

 

22047

...

0 2020.07.06.
18:00
300 Ft
Dr Holló Dénes-Seregély István: Dia-diasor-diaporáma ; Műszaki Könyvkiadó  1988.

Dr Holló Dénes-Seregély István: Dia-diasor-diaporáma ; Műszaki Könyvkiadó 1988.

Kemény fedelű, 130 oldal, kb.:17x19cm.

 

22048

0 2020.07.06.
18:00
200 Ft
Leningrád 4 fénymérő

Leningrád 4 fénymérő

Eredeti csomgolásban, leírással, garancia paírral, újszerű állapotban. Működik; ponotosság...

0 2020.07.06.
18:00
1 000 Ft
Contax orsó

Contax orsó

Újszerű állapotban.

 

22057

0 2020.07.06.
18:00
100 Ft
A tiszaeszlári bűnper  Bary József vizsgálóbíró emlékiratai ; Magyar Élet Kiadó  1942

A tiszaeszlári bűnper Bary József vizsgálóbíró emlékiratai ; Magyar Élet Kiadó 1942

Védő papírba csomagolt kemény fedelű, 848 oldal, kb.: 14,5x20,5cm.

 

22067

6 2020.07.07.
18:00
1 200 Ft
Negatív filmek az 50-70-es évekből; turizmus, kirándulás stb...

Negatív filmek az 50-70-es évekből; turizmus, kirándulás stb...

35mm-es negatívok, egy kivétellel tekercsben és 1db 6x9-es beállító tekercs.

 

22060

1 2020.07.07.
18:00
1 500 Ft
PZO SLS-2  Légifotó kiértékelő berendezés  sz.: 2796

PZO SLS-2 Légifotó kiértékelő berendezés sz.: 2796

Nincs kipróbálva. Fa dobozban. Lengyel gyártmány.

 

22061

1 2020.07.07.
18:00
10 000 Ft
Szenzitométer (feketedés mérő) NDK gyártmány sz.: 0318

Szenzitométer (feketedés mérő) NDK gyártmány sz.: 0318

Nincs kipróbálva.

 

22063

1 2020.07.07.
18:00
5 000 Ft
AGFA színes fej

AGFA színes fej

22062

0 2020.07.07.
18:00
3 000 Ft
Leitz Laborlux 12 POL  ; sz.: 044935  -  Leitz trafóval

Leitz Laborlux 12 POL ; sz.: 044935 - Leitz trafóval

5 objektív, binokuláris okulár, lámpaház, betétek, hálózati zsinór.

 

22064

0 2020.07.07.
18:00
300 000 Ft
A mai katolikus irodalom kincsesháza ; Vigilia

A mai katolikus irodalom kincsesháza ; Vigilia

Szerk.: Possonyi László-Just Béla. Kemény vászon borítású, 177oldal magyar +166 oldal...

0 2020.07.07.
18:00
500 Ft
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete ; Franklin-Társulat  1928.

Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete ; Franklin-Társulat 1928.

Képes Kiadás. Kemény vászon fedelű, 322 oldal. Kb.: 18x24cm. Gerinchibából eredően pár oldal...

0 2020.07.07.
18:00
500 Ft
Praktica B tok

Praktica B tok

Újszerű állapotban, vállszíjjal.

0 2020.07.07.
18:00
500 Ft