Aukció

Ihagee 3 részes közgyűrű

Ihagee 3 részes közgyűrű

Exa, Exakta

24310

1 2021.05.06.
1 000 Ft
GAF Pana-vue elemes dianéző

GAF Pana-vue elemes dianéző

Eredeti dobozban - teteje hiányzik, bébi elem. Működik, tisztításra szorul.

24334

1 2021.05.06.
1 500 Ft
FOTO újság I.évf. 1.sz. 1954.január

24 oldal, gerincnél sérült.

24314

1 2021.05.06.
1 500 Ft
FOTO újság I. évf. 2sz. 1954.március

24 oldal, gerincnél sérült.

24313

1 2021.05.06.
1 500 Ft
Digitális Fotó magazin ; I.évf. 1.sz. 2001.december

68 oldal.

24312

1 2021.05.06.
1 500 Ft
Pepsi reklám asztali lámpa

Pepsi reklám asztali lámpa

Működik. Tisztításra szorul.

24317

1 2021.05.06.
2 500 Ft
Gold Crown  Prémium elemes automata kártyakeverő

Eredeti dobozában, jó állapotban. Működik.

24309

9 2021.05.06.
6 000 Ft
Zorkij 4 fényképezőgép doboza

Zorkij 4 fényképezőgép doboza

Kopottas.

24308

0 2021.05.06.
600 Ft
Unomat D-100B elemes dianéző

Unomat D-100B elemes dianéző

Eredeti dobozban. Működik. 5x5/2"x2

24311

0 2021.05.06.
1 500 Ft
Gina Lollobrigida: Az én Itáliám (fotók) ; Corvina Kiadó 1972.

Papír borítású, kemény fedelű, több, mint 200 felvétel. Kb.: 29,5x26cm.

24315

0 2021.05.06.
2 500 Ft
Durst kicsinyítő tubus (Megnifaxhoz is)

Eredeti dobozban, leírással, újszerű állapotban.

24316

0 2021.05.06.
3 500 Ft