Aukció

Sonnar 2,8/180 mm MC Zeiss objektív, sz.: 13554, tokkal, blende hibás

3 2019.04.26.
14 000 Ft
Flexaret automat fényképezőgép, Meopta Belar 3,5/80mm objektív, gépsz.: 17199, hibás zár

3 2019.04.26.
7 000 Ft
Meyer-Optik Görlitz Primotar 1:3.5/135mm objektív, sz.:1534131, tokkal

3 2019.04.26.
9 000 Ft
Exakta Varex fényképezőgép, Carl Zeiss Jena Biotar 2/58mm objektív sz.:4808736, gsz.: 81310

4 2019.04.26.
15 000 Ft
AGFA Trolix 6x9 bakelit fényképezőgép, kb.: 1936-1941

0 2019.04.26.
5 000 Ft
Korniss Péter  Vörös felhők földjén (Észak-amerikai indiánok között), Corvina kiadó 1982. Kemény fedelű, kb.:19x28,5cm

0 2019.04.26.
800 Ft
Budapesti Üdvözlet, a régi Budapestről készült képeket válogatta és a kísérő szöveget írta: Kollin Ferenc. Helikon kiadó, kemény fedelű, 222 oldal, kb.: 18,5x25,5cm

0 2019.04.26.
800 Ft
Zeiss Tessar 6,3/21cm műtermi objektív, G 1/M40,5 előtét lencsével, sz.: 3143594

0 2019.04.26.
5 000 Ft
Bilora, focilabda formájú fényképezőgép (135),

1 2019.04.28.
1 000 Ft
Kodak 35mm-es film tároló fém doboz, csavaros fedéllel

1 2019.04.28.
100 Ft
Fényképezőgép állvány fából, kitűnő állapotban, vászon tokkal,  4x kihuzat

1 2019.04.28.
6 000 Ft
Voigtländer&Son Braunschweig, D.R.P 88505 Collinear III 1:6,8 műtermi optika, réz foglalat

0 2019.04.28.
15 000 Ft
Tonometer Dr. von Recklinghausen Mettleres modell. Orvosi célú légnyomás mérő

0 2019.04.28.
1 500 Ft
Kern paillard, Meopta Openar 2,8/80mm, C menetes optika sz.: 2431. Hibás, métergyűrű lötyög

0 2019.04.28.
5 000 Ft
Színezett női portré fotó 1930. V.28., kb. Demény Rózsi aláírással. Képméret kb.: 17x22,5cm

0 2019.04.28.
1 000 Ft
Színezett fotó, portré két leányról, 1930.V.28. kb.: Demény Rozsi aláírással. Ovális kép kb.: 22,5x17,5cm

0 2019.04.28.
1 000 Ft
Szinezett fotó díszes karosszékben ülő hölgyről, 1938. május 7. Jeney Anka műterméből. Képméret kb.: 17x22,5cm

0 2019.04.28.
1 000 Ft
Színezett fotó, teljes alakú kép egy hölgyről. 1938.május 7. Jeney Anka műterméből. Képméret kb.: 15,5x22cm

0 2019.04.28.
1 000 Ft
Meyer Görlitz Primoplan 1:1,5/2,5cm C menetes optika

0 2019.04.28.
5 000 Ft
Speed Graphic kihuzatos, sikfilmes fényképezőgép

0 2019.04.28.
10 000 Ft