Aukció

Fed 3 fényképezőgép sz.: 6509024, I-26 2,8/52mm objektív sz.: 2143083

Tokkal, dobozzal, objektív sapkával.

22870

0 2020.11.05.
6 000 Ft
Voigtländer Vito B fényképezőgép sz.: 4791977, Color-Skopar 3,5/50 mm objektív

Tokkal.

22871

0 2020.11.05.
5 000 Ft
Fémkeretes szemüveg

Fémkeretes szemüveg

Cizellált keret. Convex üveg. Megkímélt állapotban.

22875

0 2020.11.05.
900 Ft
Fém olvasó szemüveg keret

Fém olvasó szemüveg keret

Rozsdás, törött.

22876

0 2020.11.05.
100 Ft
Csiptető szemüveg fémből

Csiptető szemüveg fémből

Convex üveggel.. Kopottas.

22877

0 2020.11.05.
2 000 Ft
Szemüvegre helyezhető napvédő előtét

Szürkés árnyalat. Korának megfelelő állapotban.

22878.

0 2020.11.05.
1 000 Ft
Praktica B fényképezőgép tok

Praktica B fényképezőgép tok

Újszerű állapotban.

22880

0 2020.11.05.
500 Ft
Pentax MZ-60 fényképezőgép sz.: 5144912, Tamron AF 4-5,6/28-105mm objektív sz.: 107196

Tokkal, leírással, vállszíjjal, Hoya UV (0) szűrővel.

22885

1 2020.11.06.
4 000 Ft
Voszhod fényképezőgép sz.: 684572, Lomo 2,8/45mm objektív

Tok nélkül.

22882

1 2020.11.06.
500 Ft
SZKF 1 sztereo előtét és néző

SZKF 1 sztereo előtét és néző

Eredeti dobozban, orosz nyelvű leírással, tartozékokkal.

22892

1 2020.11.06.
2 000 Ft
Zenit 3M fényképezőgép sz.:68066234, Indusztar 3,5/50mm objektív sz.: 6138258

Tok nélkül.Szövet válltartóval.

22883

1 2020.11.06.
500 Ft
Réz mikroszkóp

Réz mikroszkóp

Korának megfelelően használt, kopottas. Kb.: 18cm magas.

22893

1 2020.11.06.
5 000 Ft
Sylvania egyes vakuizzók 10 db.

Eredeti csomagolásban.

22888

1 2020.11.06.
400 Ft
Nikon N 2000 fényképezőgép sz.: 3197314, AF Nikkor 3,3-4,5/35-70mm objektív sz.: 5027844

Tokkal, szövet vállszíjjal, objektív sapkával.

22884

1 2020.11.06.
8 000 Ft
Régi zománc cég felirat

Régi zománc cég felirat

Kopásokkal. Kb.: 40x20cm.

22887

0 2020.11.06.
2 000 Ft
Philips PFC4 négy oldals egyes vaku izzók 3db.

Eredeti dobozban.

22889

0 2020.11.06.
200 Ft
Terta mikrofon

Terta mikrofon

Nincs kipróbálva.

22890

0 2020.11.06.
600 Ft
Minolta AF Zoom 3,5-4,5/ 35/70mm objektív sz.: 59523916

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Nincs ellenőrizve.

22891

0 2020.11.06.
1 000 Ft
Fotobox 6x6 fényképezőgép, Achromat 7,7/75mm objektív ; cca.: 1959-63.

MOM gyártmány. Tokkal. Rögzítő csavar hiányzik.

22911

1 2020.11.09.
3 000 Ft
Meyer-Optik Görlitz  Telemegor V 5,5/250mm objektív sz.: 1292504

Hátsó objektív sapkával, tisztításra szorul. M42

22910

1 2020.11.09.
8 000 Ft