Aukció

Meopta színszűrő

Meopta színszűrő

Eredeti dobozban. Ráhúzós, R1  B36

25655

0 2021.10.04.
500 Ft
Meopta Flexaret automat fényképezőgép sz.: 4-78609, Belar 3,5/80mm objektív sz.: 72519 tartozékokkal

Tokkal, 2db színszűrő, 2db előtét, napellenző, adapter, kisfilmes kereső.

25665

0 2021.10.04.
15 000 Ft
Rolleiflex 6008 professional SRC 1000 fényképezőgép  sz.:713700005, Planar 2,8/80mm HFT objektív sz.: 14464745

0 2021.10.04.
180 000 Ft
Önkioldó szerkezet (Weimar)

Önkioldó szerkezet (Weimar)

Eredeti dobozban, leírással, jó állapotban, működik.

25656

1 2021.10.04.
800 Ft
Barabás János - Gróth Gyula Dr.: A fényképezés kézikönyve ; Műszaki Könyvkiadó  1956.

Kemény fedelű, 528 oldal képekkel, ábrákkal, kb.: 17,5x24,5cm. Borítón kopások láthatóak.

0 2021.10.04.
800 Ft
Rollei-HFT Distagon 4/50mm objektív sz.: 8077323

Napellenzővel, objektív sapkákkal.

25667

0 2021.10.04.
100 000 Ft
Domború lencsék 3db

Domború lencsék 3db

Átmérők kb.: 9cm ; 5,5cm ; 5cm

1 2021.10.05.
11:08
1 000 Ft
PZO Mikar P 4,5/55mm nagyító objektív  sz.: 28968

Eredeti dobozban. Hátsó tag karcos.

25657

1 2021.10.05.
500 Ft
Magyari Béla: Rádiótechnikusok zsebkönyve ; Nehézipari Könyvkiadó  1954.

Osztrák kiadvány alapján. Kemény vászon fedelű, 624 oldal, kb.: 13,5x17cm.

25651

0 2021.10.05.
500 Ft
Helios-44-2 orosz nyelvű ismertető

Leporelló, kb.: 16x8cm.

25653

0 2021.10.05.
100 Ft
Leitz Wetzlar szűrő2,8-3,5-5-9-13,5cm

Gelb. Eredeti dobozban. "Figro"

25660

0 2021.10.05.
500 Ft
Szalay Károly: Jacques Tati ; Filmbarátok Kiskönyvtára

Karton fedelű, 102 oldal, kb.: 11x17cm

25652

0 2021.10.05.
300 Ft
Meopta Flexaret előtét pár

Meopta Flexaret előtét pár

Eredeti dobozban.  0,5-0,33m  B36. Tisztításra szorul.

25659

0 2021.10.05.
500 Ft
PZO Emitar 4/76mm nagyító objektív sz.: 21999

Eredeti dobozban.

25658

1 2021.10.05.
500 Ft
Üveg negatívok 9x12cm, amatőr képek 10db.

25654

1 2021.10.05.
1 000 Ft
Zománc bevonatú fém előhívó tál 2db.

Kb.: 11x16cm, Szél pár helyen sérült.

1 2021.10.06.
1 000 Ft
Yashica-Mat fényképezőgép, Yashinon 3,5/80mm objektív sz.: 531777

Tokkal, objektív sapkával.

25664

3 2021.10.06.
22 000 Ft

Kb.: 20x26cm. Szél pár helyen sérült.

25662

1 2021.10.06.
1 500 Ft
PZO Janpol color színes nagyító objektív  5,6/80mm sz.: 64817

Eredeti dobozban. Szines nagyításhoz beépített színszűrőkkel. Eredeti dobozban. M42

3 2021.10.06.
3 400 Ft