Aukció

Leitz Wetzlar szűrő2,8-3,5-5-9-13,5cm

Gelb. Eredeti dobozban. "Figro"

25660

0 2021.10.05.
500 Ft
Szalay Károly: Jacques Tati ; Filmbarátok Kiskönyvtára

Karton fedelű, 102 oldal, kb.: 11x17cm

25652

0 2021.10.05.
300 Ft
Meopta Flexaret előtét pár

Meopta Flexaret előtét pár

Eredeti dobozban.  0,5-0,33m  B36. Tisztításra szorul.

25659

0 2021.10.05.
500 Ft
Üveg negatívok 9x12cm, amatőr képek 10db.

25654

1 2021.10.05.
1 000 Ft
PZO Emitar 4/76mm nagyító objektív sz.: 21999

Eredeti dobozban.

25658

0 2021.10.05.
500 Ft
Zománc bevonatú fém előhívó tál 2db.

Kb.: 11x16cm, Szél pár helyen sérült.

0 2021.10.06.
1 000 Ft

Kb.: 20x26cm. Szél pár helyen sérült.

25662

1 2021.10.06.
1 500 Ft
Yashica-Mat fényképezőgép, Yashinon 3,5/80mm objektív sz.: 531777

Tokkal, objektív sapkával.

25664

0 2021.10.06.
20 000 Ft
PZO Janpol color színes nagyító objektív  5,6/80mm sz.: 64817

Eredeti dobozban. Szines nagyításhoz beépített színszűrőkkel. Eredeti dobozban. M42

1 2021.10.06.
2 000 Ft