Aukció

Sixtronet vaku fénymérő sz.: 6B16695

Tokkal, 9V-os elem kell hozzá. Működik.

26539

5 2022.02.04.
3 800 Ft
Zorkij fém objektív sapka

Zorkij fém objektív sapka

Átlagosan használt.

26544

1 2022.02.04.
300 Ft
Zeiss Ikon Contaflex fényképezőgép tok

Átlagosan használt, kopottas.

26538

0 2022.02.04.
500 Ft
Photo Deal magazin

Photo Deal magazin

Német nyelvű, 22 oldal, A/4

26541

0 2022.02.04.
400 Ft
Manfrotto prospektus 2004/05

Manfrotto prospektus 2004/05

Angol nyelvű, 63 oldal, A/4

26542

0 2022.02.04.
500 Ft
Foto Test Jahrbuch  1975.

Foto Test Jahrbuch 1975.

Német nyelvű, 200 oldal, A/4

26543

0 2022.02.04.
500 Ft
H12,5mm  mikroszkóp objektív

H12,5mm mikroszkóp objektív

26545

0 2022.02.04.
1 500 Ft
Durst 900 nagyítóhoz Bimaneg negatív tartó sz.: BA23.200

26546

0 2022.02.04.
7 000 Ft
Nikkorex-8 N8 filmfelvevő sz.: 92047, 1,8/10mm objektív

Tokkal. Működik.

26548

0 2022.02.04.
10 000 Ft
Leica prospektus

Leica prospektus

29 oldal, A/4

26551

0 2022.02.04.
500 Ft
Fali nagyító - hiányos

Fali nagyító - hiányos

Jócskán használt. Világító egység nincs kipróbálva.

26573

1 2022.02.07.
1 000 Ft
Pentacon Super prospektus

Pentacon Super prospektus

Magyar nyelvű.

26577

1 2022.02.07.
400 Ft
USA LITE kézi lámpa

USA LITE kézi lámpa

Erősen használt állapotban. Izzó, elem nélkül - nincs kipróbálva.

26576

0 2022.02.07.
600 Ft
Díszes, bársonyos borítású album

Erősen kopottas, belső részeken foltos. Kb.: 21x27,5cm.  8 lapos

26574

1 2022.02.07.
3 000 Ft
Gamma logarléc

Gamma logarléc

Tokkal (sérült). 27cm-es

26572

1 2022.02.07.
500 Ft
Regula III d  fényképezőgép sz.: 182204, Regula-Ennit 2,8/50mm objektív sz.:2116767

Tok nélkül.

26579

1 2022.02.07.
5 000 Ft
Díszes fotóalbum

Díszes fotóalbum

2 2022.02.07.
2 200 Ft
Gumimotoros Sport Modell repülőgép tervrajza

Méretarány 1:1

26569

0 2022.02.07.
500 Ft
Voigtländer Vitoret LR fényképezőgép sz.: 1000454, Color-Lanthar 2,8/50mm objektív

Tokkal, objektív sapkával.

26570

0 2022.02.07.
2 000 Ft
Agfa Optima Ia fényképezőgépsz.: 2275

Tokkal, vállszíj szakadt.

26580

0 2022.02.07.
1 000 Ft