Aukció

Rácsúsztatható fém napellenző M30

Eredeti dobozban (Ihagee)

22087

0 2020.07.09.
300 Ft
Meyer-Görlitz Anastigmat Trioplan 4,5/13,5cm objektív sz.: 450773 zárszerkezet

Blende hibás.

22088

0 2020.07.09.
3 000 Ft
Szemkagyló

Szemkagyló

22089

0 2020.07.09.
500 Ft
Ihagee 4 részes közgyűrű  Exa, Exakta

Újszerű állapotban.

22090

0 2020.07.09.
1 000 Ft
Praktica fényképezőgép tok LTL

Újszerű állapotban.

22091

0 2020.07.09.
300 Ft
Ezüst színű, díszes asztali tintatartó

2 db tároló, egyik porcelán, másik üveg. Jó állapotban. Kb.: 21 cm széles

22092

0 2020.07.09.
5 000 Ft
Mintás üveg előhívó tál (D.R.P.)  14x19cm

Szélén 2 helyen apró csorba.

22093

0 2020.07.09.
500 Ft
Zeiss Ikon mintás üveg előhívó tál  14x19cm

Szélén pár helyen apró csorba.

22094

0 2020.07.09.
500 Ft
ICA mázas kerámia előhívó tál (Villeroy&Boch) 14x19cm

3 helyen, apró részen lekopott a máz.

22095

0 2020.07.09.
500 Ft