Aukció

Canon AF hátsó sapka

Canon AF hátsó sapka

Made in Japan.

23993

0 2021.03.11.
700 Ft
Labor csipesz

Labor csipesz

Kb.: 23cm hosszú.

23994

0 2021.03.11.
200 Ft
Jupiter-8 2/50mm objektív sz.: 0196200

Tok, objeltív sapkák nélkül.  Tisztításra szorul. M39

23995

0 2021.03.11.
4 000 Ft
Penti II német nyelvű prospektus

23996

0 2021.03.11.
200 Ft
Pentacon napellenző

Pentacon napellenző

Eredeti dobozban. M49

23997

0 2021.03.11.
700 Ft
Kioldó zsinór műanyag bevonatú

Kb.: 26cm

23998

0 2021.03.12.
00:00
1 000 Ft
Canon EOS BP-200 elemtartó

Canon EOS BP-200 elemtartó

Eredeti dobozában, több nyelvű leírással, újszerű állapotban. Nincs kipróbálva.

2402...

1 2021.03.12.
1 000 Ft
Úttörő öv csat

Úttörő öv csat

24036

1 2021.03.12.
200 Ft
Emitar/S 4,5/80mm nagyító objektív sz.: 003500

Eredeti dobozban, tisztításra szorul.

23035

1 2021.03.12.
300 Ft
Zorki-4 fényképezőgép sz.:71000888; Jupiter-8 2/50mm objektív 5951402

Tokkal.

23999

2 2021.03.12.
5 500 Ft
Fém objektív sapka

Fém objektív sapka

Kb.: M42. (Zorkijhoz Jupiter-8-hoz jó)

24000

1 2021.03.12.
300 Ft
Industar-50-2 3,5/50mm objektív sz.: 82108091

Tok nélkül, objektív sapkákkal. M42

0 2021.03.12.
3 500 Ft
Fordító gyűrű 42/49

Fordító gyűrű 42/49

24023

0 2021.03.12.
1 000 Ft
Ráhúzható zöld szűrő

Ráhúzható zöld szűrő

Kb.: M32

24024

0 2021.03.12.
200 Ft
Mikar/S 4,5/55mm objektív sz.: 903976

Eredeti dobozban.

24034

0 2021.03.12.
300 Ft
Hama USB töltő Nikon EN-EL12

Hama USB töltő Nikon EN-EL12

Bontatlan.

24037

0 2021.03.12.
500 Ft
Hama Nikon EN-EL19 digitális fényképezőgéphez hosszú életű akku

Bontatlan.

24038

0 2021.03.12.
300 Ft
Fotó album 39+9 fotó

Fotó album 39+9 fotó

Kenény vászon borítású. 39 eredeti amatőr fotó és 9 repró különböző témákban.

24129

1 2021.03.16.
1 000 Ft
Fotó album 32db. akt fotóval.

Fotó album 32db. akt fotóval.

Kemény vászon borítású. Különböző méretű képek. Az album kb.: 12x9cm.

24028

3 2021.03.16.
1 300 Ft
Franke&Heidecke Rolleinar 1 előtét pár

Bakelit tokban.

24032

1 2021.03.16.
2 000 Ft