Aukció

Contax RTS II Quartz fényképezőgép sz.: 155699, Planar  T* 1,7/50mm objektív sz.: 6342347 tartozékokkal

0 2022.05.26.
80 000 Ft
Fa állvány állványfejjel

Fa állvány állványfejjel

Jó állapotban, stabil. A fotón kb.: 1 méter magas, a duplája is elérhető.

27564

7 2022.05.23.
36 000 Ft
MOM Mometta II fényképezőgép sz.: 545976, Ymmar 3,5/50mm objektív  sz.: 15314

Tokkal.

27672

0 2022.06.08.
20 000 Ft
Fortepan síkfilm  13x18/25 200 ASA 3 doboz

Bontatlan. Lejárat: 2009/09

27606

2 2022.05.26.
16 000 Ft
Schneider-Kreuznach  G-Claron 9/240mm objektív sz.:14354460

27565

0 2022.05.23.
15 000 Ft
KW Kamera-Werkstätten  Dr. Patent  6,5x9cm lemezes fényképezőgép sz.: 31932, Tessar 4,5/12cm objektív sz.:9522189  cca.: 1921.

Tokkal,  3db síkfilm kazetta tokkal, pack kazetta. Zárhibás.

27588

1 2022.05.24.
12 000 Ft
Multiblitz 2db vaku tartozékokkal, hordtáskában 2db állvánnyal tokban

1 2022.05.25.
10 000 Ft
Canon EOS 33 fényképezőgép váz sz.: 4924621

Tok nélkül, vászon, márkázott vállszíjjal.

27594

1 2022.05.25.
10 000 Ft
Sigma Super-Wide II 2,8/24mm objektív  sz.: 5021709  Pentax

Tok és védősapkák nélkül.

27598

5 2022.05.25.
10 000 Ft
Schneider-Kreuznach  G-Claron 9/150mm objektív sz.: 14351945

27566

0 2022.05.23.
10 000 Ft
Katonai távmérő DDI3 sz.: 42008  1982.

Szovjet gyártmány. Megkímélt állapotban.

27641

0 2022.05.27.
10 000 Ft
Linhof Cine Rollex 56x72mm kazetta sz.: 44756 2db kazettával tokban.

Perforált 70mm-es filmre dolgozik.

27571

1 2022.05.23.
8 000 Ft
Zenit-B fényképezőgép sz.: 72103611, Helios-44-2 2/58mm objektív sz.: 7252994

3 2022.05.25.
7 000 Ft
Schneider-Kreuznach  Componon 4/50mm objektív 25x0,5M  sz.: 12805393

Objketív sapkákkal.

27506

5 2022.05.19.
7 000 Ft
Tamron AF Aspherical LD  Macro 3,5-6,3/28-300mm objektív sz.: 919160

Napellemzővel, UV szűrővel. Minolta.

27592

0 2022.05.25.
7 000 Ft
Yashica Lens  ML  c  4/200mm objektív  sz.. A5615320

Tok, védősapkák nélkül.

27600

3 2022.05.25.
5 500 Ft
Gepe Antinewton 6x6 üveges diakeret 3 doboz/20db.

27575

2 2022.05.23.
5 500 Ft
Lendkerekes játék személy autó

Megkímélt állapotban. Működik.

27671

1 2022.06.08.
5 000 Ft
Canon  Auto Zoom 814 S8 filmfelvevő,  Canon Zoom Lens C-8  1,4/7,5-60mm objektív sz.: 183353

1 2022.05.26.
5 000 Ft
Durst Reporter 24x36 naygító gép sz.: 17571, Cassar 3,5/50mm objektív sz.: 747130

Nincs kipróbálva.

27601

1 2022.05.25.
5 000 Ft