Tokkal. Szovjet gyártmány.
33590 |
0 | 2024.04.10. 19:00 |
3 000 Ft | |
Pentacon Penti fényképezőgép sz.: 385052 Tokkal.
33512 |
12 | 2024.04.02. 19:00 |
3 200 Ft | |
33499 |
10 | 2024.03.28. 20:00 |
3 200 Ft | |
Fed-4 fényképezőgép sz.: 882350, Industar-51 2,8/53mm objektív sz.: 8839458 Tok nélkül.
33578 |
2 | 2024.04.09. 20:00 |
3 200 Ft | |
Forte Contaprint 6,5x9cm/100 síkfilm Bontatlan, lejárt.
33602 |
5 | 2024.04.11. 19:00 |
3 400 Ft | |
Tok nélkül, vállszíjjal.
33614 |
0 | 2024.04.12. 20:00 |
4 000 Ft | |
Voigtländer Vito CLR fényképezőgép sz.: 242789, Color-Skopar 2,8/50mm objektív Tokkal (sérült), UV szűrő, napellenző.
33592 |
0 | 2024.04.10. 20:00 |
4 000 Ft | |
Megkímélt állapotban. Vörös.
33517 |
13 | 2024.04.03. 20:00 |
4 200 Ft | |
Fed-2 fényképezőgép sz.: 2280395, Industar-26m 2,8/52mm objektív sz.: 1178725 Tokkal.
33538 |
5 | 2024.04.04. 20:00 |
4 400 Ft | |
Zeiss Ikon fényképezőgép sz.: 628411, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 4049556 Tokkal, gumis napellenzővel,
33534 |
5 | 2024.04.04. 20:00 |
4 800 Ft | |
Pentacon Prakticar 1.8/50mm objektív sz.: 2017784 Tok nélkül, objektív sapkákkal. Prakticar B
33608 |
0 | 2024.04.11. 20:00 |
5 000 Ft | |
Olympus OM30 fényképezőgép sz.: 1097176, Sigma ZOOm-Master 2,8-4.0/35-70mm objektív sz.: 1271576 Tok nélkül, vállpánttal.
33531 |
1 | 2024.04.04. 20:00 |
5 000 Ft | |
Zorkij C fényképezőgép sz.: 56124058, Industar-22 3,5/5cm objektív sz.: 624680 Tokkal (pár helyen varrásnál szakadt).
33533 |
1 | 2024.04.04. 20:00 |
5 000 Ft | |
Carl Zeiss Jena Biometar 2/50mm objektív sz.: 5098036 Tok nélkül, objektív sapkákkal. M42
33606 |
1 | 2024.04.10. 20:00 |
6 000 Ft | |
Minolta MC Tele Rokkor-PF 2,5/100mm objektív sz.: 1102255 Objektív sapkák. Apró karc pont a frontlencsén. Hibás.
33585 |
1 | 2024.04.10. 19:00 |
6 000 Ft | |
Kihuzatos 9x12-es fényképezőgép, Steinheil Anastigmatique F14cm objektív sz.: 44273 Nem kihúzható, matt üveg hiányzik.
33504 |
0 | 2024.04.02. 19:00 |
6 000 Ft | |
Markovics Ferenc (1936-2019) képe: Terljes méret kb.: 56x45,5cm. Pár apró sérülés látható a képen.
33514 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
7 000 Ft | |
Pentacon Electric 2.8/100mm objektív Objektív sapkákkal. Tisztításra szorul. M42
33586 |
3 | 2024.04.10. 20:00 |
7 000 Ft | |
Contax RTS fényképezőgép váz sz.: 086340 Tok nélkül. Hátfal nem nyílik, bőrözés sérült.
33506 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
8 000 Ft | |
33511 |
7 | 2024.04.02. 19:00 |
8 500 Ft |