Aukció

Ihagee tükörakna Exahoz

Ihagee tükörakna Exahoz

19906

1 2019.09.23.
500 Ft
Hasselblad vázhoz záró lemez

Hasselblad vázhoz záró lemez

19936

1 2019.09.23.
500 Ft
Ihagee  Exahoz kihuzat

Ihagee Exahoz kihuzat

Egy helyen kisméretű felületi kopás.

19901

1 2019.09.23.
1 000 Ft
Praktica márkájú vászon vállszíj

Állítható hosszúság, max. kb.: 1,1m

19917

3 2019.09.23.
850 Ft
MOM Ymmar 3,5/50mm objektív  sz.: 33474

M42, tok, objektív sapka nélkül

19916

10 2019.09.23.
4 600 Ft
Zenit 3 váz sz.: 62205651

Zenit 3 váz sz.: 62205651

Tok nélkül.

19904

5 2019.09.23.
800 Ft
Zorkij fém objektív sapka

Zorkij fém objektív sapka

19903

1 2019.09.23.
300 Ft
Zenit 3 váz sz.: 62001921  tokkal

19905

6 2019.09.23.
1 300 Ft
Telor 2/85 objektív  MOM  sz.:752587

Gamma Budapest dobozban. M42. Objektív sapkák nélkül.

19900

0 2019.09.23.
30 000 Ft
Voigtländer Braunschweig Collinear II 2  1:5,4 objektív  sz.: 74712

A képen is látható, hogy egy darabka hiányzik a keretből, mint egy apró harapás.

199...

0 2019.09.23.
4 000 Ft
Hasselblad 500 EL fényképezőgép váz  sz.: TI8129

1 2019.09.24.
50 000 Ft
Minolta MD 1,4/50mm objektív  sz.:8169976

Első-hátsó objektív sapkával, tok nélkül.

19919

1 2019.09.24.
10 000 Ft
Néva 2 három objektíves 2x8mm-es filmfelvevő szett  sz.:1222

Hozzá szűrők, napellenzők, tisztító, kézi fogó, bőrszíj, kioldó, szett-táska

19918

1 2019.09.24.
6 000 Ft
Hasselblad fém napellenző 150

Hasselblad fém napellenző 150

cca.: 4,5cm

19921

1 2019.09.24.
1 500 Ft
Gamma  Távmérő eredeti dobozban

Dobozon kopások, alul Ofotért meo pecsét

19935

6 2019.09.24.
3 800 Ft
Carl Zeiss Jena Flektogon MC 2,8/20mm objektív  sz.: 8416

Első, hátsó objektív sapkával, tokkal

19920

1 2019.09.24.
35 000 Ft
Hasselblad fém napellenző  80

Hasselblad fém napellenző 80

cca.: 2,5cm

19922

3 2019.09.24.
1 200 Ft
Zorlij-3 fényképezőgép  sz.:5567311, Jupiter 2/50mm objektív sz.: 5508578

Tok nélkül, egy szűrővel.

19932

4 2019.09.24.
6 000 Ft
Carl Zeiss Distagon 4/40mm objektív   sz.:4229639  Hasselblad

Synchro Compur. Első és hátsó objektív sapka, gumirozott napellenző, bőr tok.

19924

0 2019.09.24.
150 000 Ft
Prakticához 2 részes elektromos közgyűrű

19925

0 2019.09.24.
200 Ft