Erdélyi Lajos: Régi zsidó temetők művészete ; Kriterion Kiadó 1980. Papír borítású, kemény fedelű, 33 oldal plusz 103 fotó, jó állapotban, kb.: 17,5x24,5cm ... |
1 | 2024.04.03. 18:00 |
300 Ft | |
Contax RTS fényképezőgép váz sz.: 086340 Tok nélkül. Hátfal nem nyílik, bőrözés sérült.
33506 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
8 000 Ft | |
Prizma Exa,.Exakta fényképezőgépekhez Tokkal, megkímélt állapotban.
33509 |
3 | 2024.04.02. 20:00 |
1 200 Ft | |
Docter-Wetzlar Doctaron 2,8/85mm vetítő objektív 33505 |
4 | 2024.04.02. 20:00 |
1 300 Ft | |
Markovics Ferenc (1936-2019) képe: Terljes méret kb.: 56x45,5cm. Pár apró sérülés látható a képen.
33514 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
7 000 Ft | |
Erősen használt állapotban, egy helyen apró horpadás.
33515 |
1 | 2024.04.02. 20:00 |
500 Ft | |
33501 |
0 | 2024.04.02. 20:00 |
12 000 Ft | |
33511 |
7 | 2024.04.02. 19:00 |
8 500 Ft | |
Pentacon Penti fényképezőgép sz.: 385052 Tokkal.
33512 |
9 | 2024.04.02. 19:00 |
2 200 Ft | |
Eredeti dobozban, több nyelvű leírással. Működik.
33513 |
0 | 2024.04.02. 19:00 |
500 Ft | |
33502 |
1 | 2024.04.02. 19:00 |
300 Ft | |
Kihuzatos 9x12-es fényképezőgép, Steinheil Anastigmatique F14cm objektív sz.: 44273 Nem kihúzható, matt üveg hiányzik.
33504 |
0 | 2024.04.02. 19:00 |
6 000 Ft | |
Canon Prima Super 115 fényképezőgép sz.: 5802516 Tok nélkül.
33507 |
5 | 2024.04.02. 18:00 |
550 Ft | |
Nincs kipróbálva.
33503 |
0 | 2024.04.02. 18:00 |
300 Ft | |
Chinon 35FS-II fényképezőgép sz.: 758182 Tokkal.
33508 |
1 | 2024.04.02. 18:00 |
100 Ft | |
Asahi Pentax ILX fényképezőgép sz..: 5316935, Pentaxa-A SMC 1,7/50mm objektív sz.: 1708273 Tokkal.
33488 |
7 | 2024.03.28. 20:00 |
43 000 Ft | |
Tokkal. Hibás, bőrözés hiányos.
33490 |
2 | 2024.03.28. 20:00 |
2 400 Ft | |
33499 |
1 | 2024.03.28. 20:00 |
500 Ft | |
Megvilágítás táblázat fém (óra)tokban Megkímélt állapotban.
33487 |
5 | 2024.03.28. 20:00 |
2 800 Ft | |
Kodak Funsaver eldobható fényképezőgép Bontatlan csomagolásban. Lejárt: 2017/03
33498 |
6 | 2024.03.28. 20:00 |
800 Ft |