Aukció

Erdélyi Lajos: Régi zsidó temetők művészete ; Kriterion Kiadó 1980.

Papír borítású, kemény fedelű, 33 oldal plusz 103 fotó, jó állapotban, kb.: 17,5x24,5cm

1 2024.04.03.
300 Ft
Contax RTS fényképezőgép váz sz.: 086340

Tok nélkül. Hátfal nem nyílik, bőrözés sérült.

33506

0 2024.04.02.
8 000 Ft
Prizma Exa,.Exakta fényképezőgépekhez

Tokkal, megkímélt állapotban.

33509

3 2024.04.02.
1 200 Ft
Docter-Wetzlar  Doctaron 2,8/85mm vetítő objektív

33505

4 2024.04.02.
1 300 Ft
Markovics Ferenc (1936-2019) képe:

Terljes méret kb.: 56x45,5cm. Pár apró sérülés látható a képen.

33514

0 2024.04.02.
7 000 Ft
Nikon HN-2  napellenző

Nikon HN-2 napellenző

Erősen használt állapotban, egy helyen apró horpadás.

33515

1 2024.04.02.
500 Ft
Voigtländer Box fényképezőgép

Voigtländer Box fényképezőgép

33501

0 2024.04.02.
12 000 Ft
Color-Scoper dianéző

Color-Scoper dianéző

33511

7 2024.04.02.
8 500 Ft
Pentacon Penti fényképezőgép sz.: 385052

Tokkal.

33512

9 2024.04.02.
2 200 Ft
Vivitar 16M vaku

Vivitar 16M vaku

Eredeti dobozban, több nyelvű leírással. Működik.

33513

0 2024.04.02.
500 Ft
Hama szűrőtartó M62

Hama szűrőtartó M62

33502

1 2024.04.02.
300 Ft
Kihuzatos 9x12-es fényképezőgép, Steinheil Anastigmatique F14cm objektív sz.: 44273

Nem kihúzható, matt üveg hiányzik.

33504

0 2024.04.02.
6 000 Ft
Canon Prima Super 115 fényképezőgép sz.: 5802516

Tok nélkül.

33507

5 2024.04.02.
550 Ft
Sony akku NP-99

Sony akku NP-99

Nincs kipróbálva.

33503

0 2024.04.02.
300 Ft
Chinon 35FS-II fényképezőgép sz.: 758182

Tokkal.

33508

1 2024.04.02.
100 Ft
Asahi Pentax ILX fényképezőgép sz..: 5316935, Pentaxa-A SMC  1,7/50mm objektív sz.: 1708273

Tokkal.

33488

7 2024.03.28.
43 000 Ft
Minetta kém fényképezőgép

Minetta kém fényképezőgép

Tokkal.  Hibás, bőrözés hiányos.

33490

2 2024.03.28.
2 400 Ft
Agfa vörös szűrő M7  9x12cm

Agfa vörös szűrő M7 9x12cm

33499

1 2024.03.28.
500 Ft
Megvilágítás táblázat fém (óra)tokban

33487

5 2024.03.28.
2 800 Ft
Kodak Funsaver eldobható fényképezőgép

Bontatlan csomagolásban. Lejárt: 2017/03

33498

6 2024.03.28.
800 Ft