Aukció

Polaroid 1000 kamera

Polaroid 1000 kamera

SX70. Hibás.

33494

19 2024.03.28.
2 200 Ft
AGFA papír dobozok 4db.

AGFA papír dobozok 4db.

0 2024.03.28.
500 Ft
Régi, kihuzatos fém állvány bőr tokkal

Kopottas.

33493

3 2024.03.28.
650 Ft
Architecture 1995. album

Architecture 1995. album

Amerikai Építészeti Egyetem kiadványa. Kettős spirál, tele fényképekkel, kb.:  16x23cm

1 2024.03.28.
100 Ft
Régi fénykép, generációk együtt

1 2024.03.28.
500 Ft
Cikk-cakk olló

Cikk-cakk olló

Teljes méret kb.: 21cm. Enyhe kopások.

33489

5 2024.03.28.
1 200 Ft
Domború lencsék 3db.

Domború lencsék 3db.

4cm ; 5cm ; 5,5cm Jó állapotban

33497

1 2024.03.28.
500 Ft
Lukácsy András: Népek játékai ; Móra Kiadó 1964.

Kemény fedelű, 248 oldal jó állapotban, kb.: 17x19,5cm.

33486

1 2024.03.28.
300 Ft
Hama DAT MP3 MiniDisc kazetta adapter

Nincs kipróbálva.

33496

3 2024.03.28.
1 100 Ft
Valvo rádiócső  85A1  OE3

Valvo rádiócső 85A1 OE3

Eredeti csomagolásban.

33491

2 2024.03.28.
250 Ft