Aukció

Industar 7  3,5/10,5cm objektív sz.: 94441

Zárszerkezettel, M42 gyűrűvel. Tisztításra szorul.

25772

16 2021.10.25.
3 200 Ft
Carl Zeiss Jena fém objektív sapka

Használatból eredő kopások. Kb. 42mm belső átmérő.

25773

12 2021.10.25.
2 400 Ft
Fényképezőgép formájú ceruzahegyező

25780

11 2021.10.25.
1 900 Ft
Novalux fénymérő

Novalux fénymérő

Tokkal, nincs kipróbálva.

25776

0 2021.10.25.
500 Ft
Leningrád fémymérő

Leningrád fémymérő

Tokkal, nem működik.

25778

0 2021.10.25.
300 Ft
Képosztó trükk előtét lencse 5 No.3  M52

25775

3 2021.10.25.
600 Ft
Contessa Nettel sikfilm kazetta 9x12

Átlagosan használt.

25785

1 2021.10.25.
500 Ft
Barna bőr tok

Barna bőr tok

Jó állapotban. Kb.: 17x10,5x4cm.

25777

1 2021.10.25.
1 000 Ft
Carl Zeiss Jena plasztik objektív sapka

 Kb. 38mm belső átmérő.

25774

4 2021.10.25.
1 200 Ft
Pentacon Pentaka 8B filmfelvevő sz.: 51874, Sonnar 2,8/40mm objektív sz.: 4989785

Tok, kézi fogó nélkül.

25781

1 2021.10.25.
5 000 Ft
Carl Zeiss Jena  Distar 3x32 előtét sz.: 191573, ráhúzós

Tokkal. Kb.: M30

25782

0 2021.10.25.
1 000 Ft
Carl Zeiss Jena Biometar 2/12,5mm objektív sz.: 6455490

Tokkal, objrktív sapkával, front lencse foltos.

25783

1 2021.10.25.
1 000 Ft
Objektív 1,4/6-12mm sz.: 513448

Tok nélkül, első objektív sapkával. M24 Lens Japan

25784

3 2021.10.25.
1 500 Ft
Jupiter-8 2/50mm objektív sz.:7515340

Tok, objektív sapkák nélkül.

25779

0 2021.10.25.
5 000 Ft
Bőr tok

Bőr tok

Kopottas. Kb.: 23x16,5x6cm

25786

0 2021.10.25.
1 000 Ft
Meopta Anaret 4,5/105mm  objektív sz.: 66393

25844

3 2021.10.26.
750 Ft
Fa másoló keret 6x9cm

Fa másoló keret 6x9cm

Átlagosan használt. Üveges.

25846

5 2021.10.26.
400 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 5198557

Tok, objektív sapkák nélkül.

25845

7 2021.10.26.
7 500 Ft
Mamiya RB67 fényképezőgép Professional S sz.: C131751, Mamiya-Sekor C 3,8/90mm objektív sz.: 109366 szett

3 2021.10.26.
160 000 Ft
Fotóművészet magazin XLII. évf. 2000. 5-6.szám

128 oldal, kb.: 20x28,5cm

25814

1 2021.10.27.
400 Ft